Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][EmberIsolte] - Žádost o unban

#1
Zdravím,
než se dostaneme k žádosti jako takové, tak bych tu chtěl pár věcí objasnit.

Když si v banlistu najdete můj trest, je tam psáno "hack client", není řeč o hack clientu jako takovém, ikdyž si to někteří hráči myslí, ale je řeč o scriptech a jiných vymoženin v rámci PvP, přesněji zde bylo podezření na využívání regeditu/programu na zmenšení knockbacku a zvětšení reache, což některé regedity opravdu umí.

Jak jsem již zmiňoval, v reasonu u mého banu stojí "hack client", s čímž také přichází to, že bych neměl mít možnost zažádat si o unban, tak se asi ptáte, proč to tedy zkouším, odpověd je jednoduchá. S banem NESOUHLASÍM. (více se k tomuto vyjádřím v pátem bodě, nechci mít "prolog" delší, než samostatnou žádost, nevypadá to pak dobře..)

Pokud by měl AT problém s tím, že to dávám do sekce "Žádost o unban", když s banem nesouhlasím, tak to můžete hodit do soudní síně, nevěděl jsem totiž, kam to hodit..

1. Za co jsi dostal ban? Využívání vlastních scriptů a výpomocných programů do pvp, rozesílání těchto programů ostatním hráčům, vytahování se a psáni v chatu o tom, že bych se dokázal před banem uchránit a to jsou asi ty nejhlavnější věci.

K těmto bodům se asi jako ke všemu ostatnímu vyjádřím v pátem bodě.

2. Popis situace: Už dlouho dobu se o mně říkalo, že používám výpomocné pvp programy a scripty, které si sám dělám, sám jsem to psal do chatu, čímž jsem si z velké většiny ten ban zařídil. Dne 24.12. ve večerních hodinách, kdy jsem byl na epesu mi napsal plejmen do /msg zdali mám čas, odpověděl jsem ano a že mu mám napsat na discord, chtěl po mně logy ze dnů 15. 16. a 17. prosince, nejspíše z důvodu toho, že jsem údajně hackoval s Vape clientem nebo něco takového. V logách se nic nenašlo, také nebylo co k najití..

A ten osudný den, dne 29. prosince jsem se jako každé ráno připojil na epes a že si zafarmím v pekle, v chatu jsem si psal s někým, bohužel si nepamatuji nick, ale napsal jsem osobní informace o jednom hráči a kvůli tomu jsem dostal mute na 24h, ten mute jsem dostal zrovna v tu dobu, co jsme si s hráčem CoolMonster666 prohodili účty (z důvodu expení, já seker on kladiv) Byl to můj první trest na epesu 3, ale ten den ještě z daleka nekončil. V odpoledních hodinách kolem 16:30 těsně před banem jsme si šli zahrát rainbow six siege, když mi v prvním kole začal spamovat discord a messenger, že jsem permanentně zabanován na epesu z důvodu hack clientu.

3. Datum a čas banu. December 29, 2018, 16:35 (dnes přesně 2 měsíce)

4. Druh banu: Perma ban

5. Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Buďme k sobě upřímní, všichni víme, že jsem se svým chováním nebyl úplně nejlepší hráč, různé "pošťuchování" s enemy frakcí, ale nemám žádný záznam, tedy až na ten mute zmiňovaný v druhém bodě. Ale myslím si, že se tu neřeší moje chování, ale spíše můj trest.

Teď se tu vyjádřím k jednotlivým bodům z druhé části.

1) "podezřen a detekce nestandardního chování u tebe přišla v momentě, kdy jsi se vyměnil se sestrou" - Jak většina aktivních hráčů epesu ví, dříve za tento účet a za tento nick na e2 hrála moje sestra, já na e1 a e2 měl jiný nick, který tu kvůli různým neshodám nechci zmiňovat. Když tu hrála sestra, hodně lidí nevěřilo, že je to ona a někteří si doteď myslí, že jsem hrál za sestru já.. Sestře začínal první semestr a ona se nemohla věnovat epesu už skoro vůbec, natož ve zkouškovém období, tak mě poprosila, zda-li bych nechtěl zkusit hrát na epesu 3 a to za její nick, že by to její frakce ocenila a dost by jí to pomohlo, tak jsem si řekl, proč ne. Byl jsem 2x na démonovi chvilkama jsem farmil, ale pořádně jsem začal hrát 10. září, kdy jsem přišel po škole, připojil se na epes a společně s pavlitkem a destrixem jsme ubránili snad 3v11 a v tu chvíli jsem věděl, že to nebude server na hodinku denně, začal jsem grindit, dodělal si sekery lvl 100 +2 křídla V helmu a začalo to, nespočetně lidí si začalo stěžovat jak u AT, tak v global chatu, že jsem podezřelej, že něco používám atd, strávil jsem x let na pvp serverech jako kohi, hivemc a různé 1v1 servery a sestra nebyla tak zkušená v pvp, takže to mohlo být dosti podezřelé. Tady nevidím důvod proč bych měl být za toto trestán..

2) "všude jsi barvitě rozhlašoval jak používách nedetekovatelné cheaty a že až na tebe udeříme, snadno se vykroutíš, protože nebudeme mít důkaz. Je to jako řvát, že jsi vykradl, zrovna vyloupenou banku." - Ve svém volném čase se hodně zabývam scriptováním různých věcí a to především do her, je to taková moje oddechovka, můj koníček, je to něco co mě baví a bude se mi doufejme hodit i v budoucnu, naučil jsem se scriptovat ve 2 jazycích a napůl v 3, a tak mě napadlo, proč nezkombinovat moje hraní a scriptování dohromady, začalo to naprogramováním "autobrew", který mi umožnil bez přitomnosti za klávesnicí vařit elixíry, na epesu jsem to vyzkoušel jednou a to v té době, kdy se na server přidalo vybuchování, ale o tom jsem již AT psal den před banem. Zalíbilo se mi to a tak jsem i nadále pokračoval, autofish, vylepšování autobrew, pak jsem si na konkurenční server udělal i třídícího bota, do fortnitu jsem si nascriptoval autoplay bota (automaticky se mi připojí do další hry) atd. až to vyústilo k nascriptování úpravy registrů která měla spočívat na bázi regeditu, pro ty neznalé - regedit = Aplikace, ve které je možnost nastavit si větší reach, menší antiknockaback, různé aim assisty, inv tweaks atd. já se snažil udělat ale něco trochu jiného, protože tohle bylo na mě v tu dobu trochu moc, a tak jsem udělal úpravu registrů, která vám čistě udělá hru plynulejší, nebo aspoň mě se to tak zdá, ping se vám nastaví na vyšší, ale není tam poté přeskok z malého pingu na velký, což by mělo nejspíše trochu pomáhat, ale není to nic nepovoleného. No a abych se dostal k tomu hlavnímu, v jednu dobu se neznalí epesáci dozvěděli co je to regedit začali se o to zajímat a tak když jsem třeba někoho zabil, tak jsem musel "zaflexit" a napsal jsem třeba "regedit pomáhá" "to jsou ty scripty", nebo jsem se bavil s ruznými lidmi jak to funguje a že to vlastním, že to scriptuji atd. Ano, tímto jsem si to neskutečně podělal, vrátím-li se na server, budu si na toto dávat pozor a omlouvám se.

3) "rozposílal jsi dalším lidem nepovolené věci, které jim měli usnadnit boj." Hráči delší dobu věděli, že tyto věci vlastním a tak se hrstka z nich prosila o to, zdali bych jim nemohl tyto věci poskytnout, psal jsem že ne. Jak je zmiňováno výše, AT mělo velké podezření z toho, co jsem psal a jak si lidé stěžovali, tak mě dost hlídali, ale na mě nebyl žádný přímý důkaz toho, že bych tyto věci opravdu vlastnil, ikdyž jsem to psal, tak se bývalý člen AT TelefoniaRider (v tu dobu stále v AT) rozhodl, že se s rcrossem pokusí ze mě vytáhnout tyto programy, rcross se mě pár dní na to furt vyptával, tak jsem mu poslal tu úpravu registrů, která není nijak zakázaná, mám to zde furt na fleshce, takže kdyby si to chtěl někdo z AT prohlédnout, můžu Vám to poslat. A jakmile jsem mu to poslal, tak se to samozřejmě dostalo k AT a bylo to považováno za přímý důkaz a to AT společně s mým psaním do chatu a zkušenostma v pvp stačilo, aby mě usvědčili z používání scriptů. Hned po banu jsem si zjištoval, odkud AT má to, že jsem používal něco a má "přímý" důkaz. Telefon společně s rcrossem se přiznali (jestli AT chce důkazy jak se oba dva přiznali, mám tu screeny, nechci to sem přikládat, nepovažuji to úplně za vhodné) a když jsem zjišťoval důvod, padly tam urážky na mou osobu, ikdyž jsem si myslel, že jsem s těmito hráči problém neměl, ale oni očividně měli problém se mnou, ikdyž jsme se skoro vůbec nebavili. Takže s tímto bodem NESOUHLASÍM, protože program, který byl poslán danému hráči nebyl jakkoliv škodlivý a popravdě si ani nemyslím, že je to nějak trestné, když různé regedity hack clienty atd jsou volně přístupné zdarma na internetu..

4) "AT tě podezříval několik týdnů." V tomto bodě Vám ujasním proč. AT vědělo, že jsem s danými věcmi pracoval, věděli, že tyto věco mám v počítači a ke všemu mě hráči podezírali, padly na mě obvinění z používání Vape clientu od manga,sverrira, telefona a mnoha dalších "velkých" jmen. Asi jsem byl opravdu tak dobrý, že mě AT zabanovalo i za používání scriptů, na které nebyl úplně přímý důkaz, že jsem je používal, pouze jenom předešlé věci, z kterých AT usoudilo to, že vzhledem k mému velkému reachy a menšímu knockbacku a disponováním těchto věci, jsem podle nich používal nějaký regedit a další výpomocné pvp programy které mi usnadnily boj. A s tímto bodem já plně NESOUHLASÍM. Přece jenom x let pvp x hodin denně se musí dát najevo, jestli bude chtít AT poslat někoho se mnou na 1v1 s mým sdílením obrazovky, webky na mojí myš a klávesnici, prostě cokoliv, nemám sebemenší problém.

5) "Jsi dostatečně chytrý na to abys to dokázal bez problémů provést." Děkuju? Asi málo lidí ve svých 15 letech si dokáže scriptovat věci do her, ale kvůli tomu, že jsem podle vás "dostatečně chytrý" je další důvod k mému zabanování? Scriptováním trávím svůj volný čas a myslím, že není v rozporu s pravidly vlastnit tyto programy. Je zakázáno je používat, což jsem nikdy na epesu nepoužíval ani používat nebudu, jestli se tedy vrátím. Nikdy bych na serveru, který jsem hrál už od svých 8/9 let, nepoužíval programy, které jsem ani nepotřeboval, neohrozil bych si x měsíců práce s expením a bojováním, jen kvůli nějakému menšímu knockbacku nebo zvětšenému reachy.


Jakmile jsem dostal ban, prvních pár hodin jsem se neskutečně smál a říkal ostatním, že to bude jak s phiwingsem na e2, že je nějaký důkaz, který AT spletlo, a dostal jsem nějaký banhunt od DG, ale po pár hodinách mě ten smích přešel, začal jsem tuto kauzu řešit přes AT, místo toho aby se mi nějací hráči vysmívali na forumu, více jak týden po banu jsem stále řešil skoro celé dny můj ban, hledal jsem různé věci, které by mi mohli pomoct, psal jsem slohovky epesovi na facebook, čímž se omlouvám za ten čas který musel epes strávit nad jedním hlupákem, přibližně 14 dní jsem si celé dny psal s frowdexem a volal, dělal co jsem mohl, abych se na ten úžasný server, který jsem hrál skoro celé dny už 6,5 let vrátil. Bohužel i přes tu veškerou snahu se v jeden den všechno zvrtlo, s Frowdexem jsme si mysleli, že se nám docela začíná dařit a já jsem byl a stále jsem neskutečně vděčný za to, jak moc času se mnou Frowdex strávil, neskutečné Díky. Ale bohužel se Frowdexovi odebral společně s Telefonem rank a tím zhasla moje šance se na server v brzké době podívat, už mě nikdo nemohl hájit a já jsem se slzou na tváři po 6,5 letech ztratil víru v to, že se na Epes ještě někdy podívám.

Chtěl bych se omluvit ještě Plejmenovi, že jsem nepsal o něm úplně ty nejhezčí věci, doufám, že to pochopíš Pleji, ale byl jsem na tebe dost naštvaný a také to tak vypadalo a slibuji, že už se tak nestane.

Už asi nemám co dále říci k mé obhajobě / žádosti, děkuji všem, co toto přečetli a ještě více děkuji, zdali tu necháte nějaké vyjádření, nebyl jsem úplně hodný člověk, takže vím, že se tady nějaké proti určitě najdou.

Věřím, že se ještě na Epesu uvidíme, možná za týden, možná za 2 měsíce, anebo třeba po amnestii, pokud nějaká bude. Ještě jednou Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

EmberIsolte (kluk)

Pro kaemona - dal jsem to, 2017 slov!

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#3
1) "podezřen a detekce nestandardního chování u tebe přišla v momentě, kdy jsi se vyměnil se sestrou" - Jak většina aktivních hráčů epesu ví, dříve za tento účet a za tento nick na e2 hrála moje sestra, já na e1 a e2 měl jiný nick, který tu kvůli různým neshodám nechci zmiňovat. Když tu hrála sestra, hodně lidí nevěřilo, že je to ona a někteří si doteď myslí, že jsem hrál za sestru já.. Sestře začínal první semestr a ona se nemohla věnovat epesu už skoro vůbec, natož ve zkouškovém období, tak mě poprosila, zda-li bych nechtěl zkusit hrát na epesu 3 a to za její nick, že by to její frakce ocenila a dost by jí to pomohlo, tak jsem si řekl, proč ne. Byl jsem 2x na démonovi chvilkama jsem farmil, ale pořádně jsem začal hrát 10. září, kdy jsem přišel po škole, připojil se na epes a společně s pavlitkem a destrixem jsme ubránili snad 3v11 a v tu chvíli jsem věděl, že to nebude server na hodinku denně, začal jsem grindit, dodělal si sekery lvl 100 +2 křídla V helmu a začalo to, nespočetně lidí si začalo stěžovat jak u AT, tak v global chatu, že jsem podezřelej, že něco používám atd, strávil jsem x let na pvp serverech jako kohi, hivemc a různé 1v1 servery a sestra nebyla tak zkušená v pvp, takže to mohlo být dosti podezřelé. Tady nevidím důvod proč bych měl být za toto trestán..
Tady teď nevím, byl si za to nějak trestán ? "Tady nevidím důvod proč bych měl být za toto trestán."
se o mně říkalo, že používám výpomocné pvp programy a scripty, které si sám dělám, sám jsem to psal do chatu, čímž jsem si z velké většiny ten ban zařídil
Ve svém volném čase se hodně zabývam scriptováním různých věcí a to především do her, je to taková moje oddechovka, můj koníček, je to něco co mě baví a bude se mi doufejme hodit i v budoucnu, naučil jsem se scriptovat ve 2 jazycích a napůl v 3, a tak mě napadlo, proč nezkombinovat moje hraní a scriptování dohromady, začalo to naprogramováním "autobrew", který mi umožnil bez přitomnosti za klávesnicí vařit elixíry, na epesu jsem to vyzkoušel jednou a to v té době, kdy se na server přidalo vybuchování, ale o tom jsem již AT psal den před banem. Zalíbilo se mi to a tak jsem i nadále pokračoval, autofish, vylepšování autobrew, pak jsem si na konkurenční server udělal i třídícího bota, do fortnitu jsem si nascriptoval autoplay bota (automaticky se mi připojí do další hry) atd. až to vyústilo k nascriptování úpravy registrů která měla spočívat na bázi regeditu, pro ty neznalé - regedit = Aplikace, ve které je možnost nastavit si větší reach, menší antiknockaback, různé aim assisty, inv tweaks atd. já se snažil udělat ale něco trochu jiného, protože tohle bylo na mě v tu dobu trochu moc, a tak jsem udělal úpravu registrů, která vám čistě udělá hru plynulejší, nebo aspoň mě se to tak zdá, ping se vám nastaví na vyšší
"zaflexit" a napsal jsem třeba "regedit pomáhá" "to jsou ty scripty", nebo jsem se bavil s ruznými lidmi jak to funguje a že to vlastním, že to scriptuji atd.
Psal si to ty sám, jak máš regedit, vlastní scripty na autofish apd. a že AT regeditům nerozumí a tudíž tě nemohou zabanovat. A promin, ale už jsem to říkal "když se mi někdo bude přiznávat napr. s cheatama, tak proč bych já to měl ověřovat ? Přiznal se dotyčný sám a já nebo kdokoliv jiný nemá důvod si dávat ještě práci s tím to ověřovat...
tak jsem mu poslal tu úpravu registrů, která není nijak zakázaná, mám to zde furt na fleshce, takže kdyby si to chtěl někdo z AT prohlédnout, můžu Vám to poslat.
Poslat to zakázané není, ovšem to přispívá k tomu, že to vlastníš ... (Za distribuci ban nemáš)
Takže s tímto bodem NESOUHLASÍM, protože program, který byl poslán danému hráči nebyl jakkoliv škodlivý a popravdě si ani nemyslím, že je to nějak trestné, když různé regedity hack clienty atd jsou volně přístupné zdarma na internetu..
Tady si to napsal tak, že není trestné mít, když hacky a regedity jsou zdarma na internetu... Na webu v novinkach, facebooku a zpráv na fb, bylo a jsou zminovány zákazy scriptů a bylo to i za tebe, pokud se nepletu. Takže ano, hacky a scripty jsou zakazane.
, že mě AT zabanovalo i za používání scriptů, na které nebyl úplně přímý důkaz
Jak chceš získat přímý důkaz, že zrovna používáš scripty ? Promin, ale jen představa toho, že tě zastavím ve hře, dojdu s tebou na DC a začnu ti prohledávat registry bolí, navíc existuje možnost je přepsat během chvilky... Důkaz jsme brali z tvého dlouhodobého psaní (a né jen ze srandy, když si někoho zabil), kde si se zmiňoval co vlastníš, ale tedy i od toho, že si to odesílal (ať už v tom tedy byli funkce jakékoli)
že jsem podle vás "dostatečně chytrý" je další důvod k mému zabanování? že není v rozporu s pravidly vlastnit tyto programy. Je zakázáno je používat, což jsem nikdy na epesu nepoužíval ani používat nebudu
To že si chytrý, nebylo psáno jako důvod banu ... Vlastnit je můžeš, ale jakmile je máš aktivované, tudíž v tom registru nahrazené, tak je logicky používáš.
"na epesu jsem to vyzkoušel jednou a to v té době, kdy se na server přidalo vybuchování" to si rozporuje s tím co píšeš tu "což jsem nikdy na epesu nepoužíval ani používat nebudu" + jak jsem psal dřív, pokud se hráč sám přiznává a chlubí se tim, proč má někdo zjišťovat, jestli je to pravda.

Ještě dodám, protože máš obsáhlý text a nevím tedy kam mám co přesně psát / co se kam hodí víc, protože se to celkem opakuje -> Někteří se to snažili obhájit tak, že script není hack client, proč tedy máš ban za hack client. Hack client není jenom o cheatech (fly, xray, apd.) ale jedná se o obecné označení, při kterém narušuješ systém ... nevím jak bych to teď rozvedl, vygooglete si to. Proto to tak máme zobecněno a není třeba psát co přesně si měl.
Buď jsem to zapoměl, nebo to tam prostě nemáš -> nechápu tedy, proč s banem nesouhlasíš, píšeš, že si měl regedit a že s ním umíš (tady v žádosti, ale i ve hře), pak že si ho neměl... Takže jaký je důvod nesouhlas s banem, jestli tedy obhajuješ to, že si údajně nic neměl, nebo jestli scripty nepovažuješ za přímí hack... moc nevím, jediné co se k této věci dá vyčíst je "ban za nepřímý důkaz", ale to už jsem ti psal k tomu ...
Chtěl bych se omluvit ještě Plejmenovi, že jsem nepsal o něm úplně ty nejhezčí věci, doufám, že to pochopíš Pleji, ale byl jsem na tebe dost naštvaný a také to tak vypadalo a slibuji, že už se tak nestane.
Mě je to jedno, ale vy (zabanovaní hráči s tímto přístupem) si pak stěžujete na naši ochotu, ale přitom nevidíte vlastní chovaní. Navíc mezi náma došlo i k nedorozumění, kde sis myslel, že si mi psal ale mě ty zprávy nedošli.

Zkráceně, přiznával si se, posílal si, dostal si ban. (viz. moje psaní tu).
Je docela možné, že jsem něco přehlédl a tudíž tu psal i nesmysl, četl jsem celej ten tvůj text mnohokrát, kvůli těm citacím....
Navíc neučil jsem se na YTB ani nikde regedity :) takže je také možné, že i okolo nich jsem se ve svém vyjádření zmílil.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#4
Plejmen píše:
1) "podezřen a detekce nestandardního chování u tebe přišla v momentě, kdy jsi se vyměnil se sestrou" - Jak většina aktivních hráčů epesu ví, dříve za tento účet a za tento nick na e2 hrála moje sestra, já na e1 a e2 měl jiný nick, který tu kvůli různým neshodám nechci zmiňovat. Když tu hrála sestra, hodně lidí nevěřilo, že je to ona a někteří si doteď myslí, že jsem hrál za sestru já.. Sestře začínal první semestr a ona se nemohla věnovat epesu už skoro vůbec, natož ve zkouškovém období, tak mě poprosila, zda-li bych nechtěl zkusit hrát na epesu 3 a to za její nick, že by to její frakce ocenila a dost by jí to pomohlo, tak jsem si řekl, proč ne. Byl jsem 2x na démonovi chvilkama jsem farmil, ale pořádně jsem začal hrát 10. září, kdy jsem přišel po škole, připojil se na epes a společně s pavlitkem a destrixem jsme ubránili snad 3v11 a v tu chvíli jsem věděl, že to nebude server na hodinku denně, začal jsem grindit, dodělal si sekery lvl 100 +2 křídla V helmu a začalo to, nespočetně lidí si začalo stěžovat jak u AT, tak v global chatu, že jsem podezřelej, že něco používám atd, strávil jsem x let na pvp serverech jako kohi, hivemc a různé 1v1 servery a sestra nebyla tak zkušená v pvp, takže to mohlo být dosti podezřelé. Tady nevidím důvod proč bych měl být za toto trestán..
Tady teď nevím, byl si za to nějak trestán ? "Tady nevidím důvod proč bych měl být za toto trestán."

Nebyl jsem přesně trestán za toto, ale prý to dopomohlo k tomu banu, tak jsem to chtěl trochu vysvětlit, thats all.
se o mně říkalo, že používám výpomocné pvp programy a scripty, které si sám dělám, sám jsem to psal do chatu, čímž jsem si z velké většiny ten ban zařídil
Ve svém volném čase se hodně zabývam scriptováním různých věcí a to především do her, je to taková moje oddechovka, můj koníček, je to něco co mě baví a bude se mi doufejme hodit i v budoucnu, naučil jsem se scriptovat ve 2 jazycích a napůl v 3, a tak mě napadlo, proč nezkombinovat moje hraní a scriptování dohromady, začalo to naprogramováním "autobrew", který mi umožnil bez přitomnosti za klávesnicí vařit elixíry, na epesu jsem to vyzkoušel jednou a to v té době, kdy se na server přidalo vybuchování, ale o tom jsem již AT psal den před banem. Zalíbilo se mi to a tak jsem i nadále pokračoval, autofish, vylepšování autobrew, pak jsem si na konkurenční server udělal i třídícího bota, do fortnitu jsem si nascriptoval autoplay bota (automaticky se mi připojí do další hry) atd. až to vyústilo k nascriptování úpravy registrů která měla spočívat na bázi regeditu, pro ty neznalé - regedit = Aplikace, ve které je možnost nastavit si větší reach, menší antiknockaback, různé aim assisty, inv tweaks atd. já se snažil udělat ale něco trochu jiného, protože tohle bylo na mě v tu dobu trochu moc, a tak jsem udělal úpravu registrů, která vám čistě udělá hru plynulejší, nebo aspoň mě se to tak zdá, ping se vám nastaví na vyšší
"zaflexit" a napsal jsem třeba "regedit pomáhá" "to jsou ty scripty", nebo jsem se bavil s ruznými lidmi jak to funguje a že to vlastním, že to scriptuji atd.
Psal si to ty sám, jak máš regedit, vlastní scripty na autofish apd. a že AT regeditům nerozumí a tudíž tě nemohou zabanovat. A promin, ale už jsem to říkal "když se mi někdo bude přiznávat napr. s cheatama, tak proč bych já to měl ověřovat ? Přiznal se dotyčný sám a já nebo kdokoliv jiný nemá důvod si dávat ještě práci s tím to ověřovat...

Ano, přiznal jsem se k tomu, že tyto věci vlastním, píšu to zde furt a nevidím v tom problém to vlastnit, pokud to ten dotyčný nepoužívá, což já jsem nepoužíval, chtěl jsem jen poukázat na to, že tyto řeči o tom, jak tohle vše vlastním neznamenalo, že to i používám.
tak jsem mu poslal tu úpravu registrů, která není nijak zakázaná, mám to zde furt na fleshce, takže kdyby si to chtěl někdo z AT prohlédnout, můžu Vám to poslat.
Poslat to zakázané není, ovšem to přispívá k tomu, že to vlastníš ... (Za distribuci ban nemáš)

Dobře, myslel jsem a bylo mi i řečeno, že to je část trestu a že to je prý i zakázané..
Takže s tímto bodem NESOUHLASÍM, protože program, který byl poslán danému hráči nebyl jakkoliv škodlivý a popravdě si ani nemyslím, že je to nějak trestné, když různé regedity hack clienty atd jsou volně přístupné zdarma na internetu..
Tady si to napsal tak, že není trestné mít, když hacky a regedity jsou zdarma na internetu... Na webu v novinkach, facebooku a zpráv na fb, bylo a jsou zminovány zákazy scriptů a bylo to i za tebe, pokud se nepletu. Takže ano, hacky a scripty jsou zakazane.
, že mě AT zabanovalo i za používání scriptů, na které nebyl úplně přímý důkaz
Jak chceš získat přímý důkaz, že zrovna používáš scripty ? Promin, ale jen představa toho, že tě zastavím ve hře, dojdu s tebou na DC a začnu ti prohledávat registry bolí, navíc existuje možnost je přepsat během chvilky... Důkaz jsme brali z tvého dlouhodobého psaní (a né jen ze srandy, když si někoho zabil), kde si se zmiňoval co vlastníš, ale tedy i od toho, že si to odesílal (ať už v tom tedy byli funkce jakékoli)

Je mi jasné, že odhalit někoho, kdo používá scripty není úplně lehké, ale stále si nemyslím, že používání scriptů můžete dokázat tím, že někdo něco vlastní.

že jsem podle vás "dostatečně chytrý" je další důvod k mému zabanování? že není v rozporu s pravidly vlastnit tyto programy. Je zakázáno je používat, což jsem nikdy na epesu nepoužíval ani používat nebudu
To že si chytrý, nebylo psáno jako důvod banu ... Vlastnit je můžeš, ale jakmile je máš aktivované, tudíž v tom registru nahrazené, tak je logicky používáš.
"na epesu jsem to vyzkoušel jednou a to v té době, kdy se na server přidalo vybuchování" to si rozporuje s tím co píšeš tu "což jsem nikdy na epesu nepoužíval ani používat nebudu" + jak jsem psal dřív, pokud se hráč sám přiznává a chlubí se tim, proč má někdo zjišťovat, jestli je to pravda.

Je to furt to stejné dokola, vlastnil jsem je, nepoužíval jsem je, když už jsem tu úpravu měl zaplou, tak jsem jí nepoužíval na epesu a i kdybych jí tam měl, myslím, že to žádná výhoda není, né apsoň tenhle typ úpravy registrů.

Ještě dodám, protože máš obsáhlý text a nevím tedy kam mám co přesně psát / co se kam hodí víc, protože se to celkem opakuje -> Někteří se to snažili obhájit tak, že script není hack client, proč tedy máš ban za hack client. Hack client není jenom o cheatech (fly, xray, apd.) ale jedná se o obecné označení, při kterém narušuješ systém ... nevím jak bych to teď rozvedl, vygooglete si to. Proto to tak máme zobecněno a není třeba psát co přesně si měl.
Buď jsem to zapoměl, nebo to tam prostě nemáš -> nechápu tedy, proč s banem nesouhlasíš, píšeš, že si měl regedit a že s ním umíš (tady v žádosti, ale i ve hře), pak že si ho neměl... Takže jaký je důvod nesouhlas s banem, jestli tedy obhajuješ to, že si údajně nic neměl, nebo jestli scripty nepovažuješ za přímí hack... moc nevím, jediné co se k této věci dá vyčíst je "ban za nepřímý důkaz", ale to už jsem ti psal k tomu ...

Nesouhlasím s banem kvůli tomu, že jsem obviněn z jejich používání a podle všeho to je ten hlavní trest.
Chtěl bych se omluvit ještě Plejmenovi, že jsem nepsal o něm úplně ty nejhezčí věci, doufám, že to pochopíš Pleji, ale byl jsem na tebe dost naštvaný a také to tak vypadalo a slibuji, že už se tak nestane.
Mě je to jedno, ale vy (zabanovaní hráči s tímto přístupem) si pak stěžujete na naši ochotu, ale přitom nevidíte vlastní chovaní. Navíc mezi náma došlo i k nedorozumění, kde sis myslel, že si mi psal ale mě ty zprávy nedošli.

Jak říkám, byl jsem dost naštvaný.. A ty zprávy mi discord psal, že si mě dotyčný uživatel blokl, ale to tu nebudeme řešit..

Zkráceně, přiznával si se, posílal si, dostal si ban. (viz. moje psaní tu).
Je docela možné, že jsem něco přehlédl a tudíž tu psal i nesmysl, četl jsem celej ten tvůj text mnohokrát, kvůli těm citacím....
Navíc neučil jsem se na YTB ani nikde regedity :) takže je také možné, že i okolo nich jsem se ve svém vyjádření zmílil.
Děkuji Ti za odpověd. Přiznával jsem se k vlastnictví těchto programů, což není trestné, podle tebe není trestné ani ta distribuce, tak mi tedy zbývá jejich používání, se kterým opravdu nesouhlasím.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#5
Jestli je pravda co píšeš, tak důvod banu "hack client" je irelevantní, neboť hack client je něco úplně jiného, než co jsi dle tvých slov měl ty. Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.

K tvé žádosti. Líbí se mi, že se snažíš místo okecávání blbostí podrobně i pro laiky vysvětlit problematiku tvého banu a objasnit všechny záhady kolem něj. Podle mě je žádost dost slušně a srozumitelně napsaná, takže by si mohl každý vytvořit svůj nezkreslený názor a řádně se k tomu vyjádřit, odůvodnit nějak svoje Pro, či Proti.

Podle mě by sis zasloužil unban, protože jsi nic až tak strašného neprovedl a teď jsi se docela úctyhodně zasnažil se obhájit. Neudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod, ani jsi nebyl nějak komunitě nestravitelnej. Samozřejmě nikdo z nás není svatej a nějaký ty pošťuchovačky k pvp serverům, obzvlášť epesu, prostě neodlučitelně patří a každý, kdo se zapojuje do dění toho pvp se do menšího "konfliktu" někdy dostal.

Overall si myslím, že scripty nejsou fajn, protože to je určitá výhoda, i když ne až taková, ale není to až tak strašné. Z toho co psal plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne. Každopádně, za mě Pro.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#6
Jack_Ounes píše:
01 bře 2019 18:55
Jestli je pravda co píšeš, tak důvod banu "hack client" je irelevantní, neboť hack client je něco úplně jiného, než co jsi dle tvých slov měl ty. Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.

K tvé žádosti. Líbí se mi, že se snažíš místo okecávání blbostí podrobně i pro laiky vysvětlit problematiku tvého banu a objasnit všechny záhady kolem něj. Podle mě je žádost dost slušně a srozumitelně napsaná, takže by si mohl každý vytvořit svůj nezkreslený názor a řádně se k tomu vyjádřit, odůvodnit nějak svoje Pro, či Proti.

Podle mě by sis zasloužil unban, protože jsi nic až tak strašného neprovedl a teď jsi se docela úctyhodně zasnažil se obhájit. Neudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod, ani jsi nebyl nějak komunitě nestravitelnej. Samozřejmě nikdo z nás není svatej a nějaký ty pošťuchovačky k pvp serverům, obzvlášť epesu, prostě neodlučitelně patří a každý, kdo se zapojuje do dění toho pvp se do menšího "konfliktu" někdy dostal.

Overall si myslím, že scripty nejsou fajn, protože to je určitá výhoda, i když ne až taková, ale není to až tak strašné. Z toho co psal plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne. Každopádně, za mě Pro.

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#7
Nebyl jsem přesně trestán za toto, ale prý to dopomohlo k tomu banu, tak jsem to chtěl trochu vysvětlit, thats all.
Tak o tom já nic nevím.
Dobře, myslel jsem a bylo mi i řečeno, že to je část trestu a že to je prý i zakázané..
Takové věci ani trestat příliš nemůžeme.
Je mi jasné, že odhalit někoho, kdo používá scripty není úplně lehké, ale stále si nemyslím, že používání scriptů můžete dokázat tím, že někdo něco vlastní.
Jak jsem psal, vycházím z toho, co si psal. Pakliže se někdo (kdokoliv) bude chlubit, že používá něco co je zakázané (u nás), tak proč já mám zjištovat, jestli je to pravda.

Jinak teď chápu, že tedy nesouhlasíš s tím, že si to používal přímo na serveru.
Řekl bych, že bys v tom případě teda měl mít právo na podání žádosti o unban, ale samozřejmě to ještě záleží na vyjádření AT.
však to právo má o.o
eudělal jsi nic, co by poškodilo server nebo jeho chod,
Pokud je možnost, že scripty využíval, tak to chod narušuje (např. autofishing) -> Neříkám ale, že tak učinil.
plejmen jsem moc nepobral, jestli je to teda bráno jako hacky nebo ne
Scripty a jiné programy jsou na Epesu zakázané a při jejich banování je důvod "hack client"

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#9
Díky Jacku a PAVLiTKO, moc si toho vážím.
sverrirCZ píše: To se vážně diskutuje ohledně toho dát unban člověku kterej dokázal to že skrz něj začalo 70% lidí ze serveru používat skripty?

Proti
To je dost silné obvinění.. Ano, žádám si tu o unban, protože jsem scripty nepoužíval.. Nemyslím si, že lidi začali používat scripty skrze mě, je to čistě jejich volba, jestli tyto programy začnou používat.. Proto tu nevidím žádný pádný důvod, proč brát tvoje proti v potaz, podle mě tu jde z čista o taktickou stránku..

Re: [EmberIsolte] - Žádost o unban

#10
začalo to naprogramováním "autobrew", který mi umožnil bez přitomnosti za klávesnicí vařit elixíry, na epesu jsem to vyzkoušel jednou a to v té době, kdy se na server přidalo vybuchování, ale o tom jsem již AT psal den před banem. Zalíbilo se mi to a tak jsem i nadále pokračoval, autofish, vylepšování autobrew,
Takže kdyby se nepřidalo vybuchování, tak bys script pravděpodobně využíval?

Na jednu stranu si cením toho, že se snažíš vyjadřovat slušně a "normálně", ale zároveň se tu přiznáváš k tomu, že jsi měl scripty zvýhodňující hru (autobrew)...
že vzhledem k mému velkému reachy a menšímu knockbacku
Nejsem téměř nijak znalý "profi" pvp, tady bych tě chtěl poprosit o objasnění, díky čemu jsi toho teda dosáhl. Nějaké combo?
cron