Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][ScRaFy] Žádost o unban.

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Zabanovan na Epes2. jak to zní v banlistu, ačkoliv co jsem se dozvěděl tak Cheat Client (Hack je něco jiného :))
2) Popis situace
Mno tady se asi nemohu nějak moc rozepsat jelikož to jsou 3 roky dle datumu a jak hádám tak jsem jako hlupáček cheatoval přes clienta.
3) Datum a čas banu
October 20, 2016, 17:12
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permanentni Ban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Tak zdravím ještě jednou a děkuji za přečtení, myslím si že 3 roky je dost dlouhá doba a za tu dobu ,,každý" vyroste. Sám jsem už přestal nějak cheatovat nenašel jsem v tom žádný smysl, ačkoliv to jak-si pomáhalo v hledání RARE předmětů či soubojů. Dle mého jsem se nyní změnil což za 3 roky každý :D a nevím co psát jelikož jsem si prostě chtěl zahrát na mém oblíbeném serveru, kde jsem tehdy i měl VIP perma za PaySafeCard + k tomu byl náramek Epes kde byla pevnost a hádám že rok/dva jsem přišel nejspíše na Epes2 a cheatoval dostal jsem ban od: (Unknown). Tudíž hádám že již tu není jelikož není v databázi a tím že jsem si chtěl dát tu svoji nostalgii na Epes serveru a po kliknutí jsem zjistil, že jsem zabanován tak jsem se šel optati a bylo mi řečeno že mohu zkusit ,,Žádost o unban" (Což se cení protože nikde jinde moc to není)
Tímto bych chtěl poděkovat alespoň za přečtení a pozdravuji kohokoliv z Epes1 :D

Re: [ScRaFy] Žádost o unban.

#5
Unban je povolen.
Platit ho nemusíš, u starých banů ještě k tomu za hacky jsme trošku benevolnetnejsi.
Přenesl jsem si banlist i na eE, to ald neznamena, že vás v tom budeme do smrti máchat.Jen jsme chtěli abyste pro to museli něco udělat.
Unban bude dnes aktivován.
cron