Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [domca105] žádost o unban

#11
GamerCZE píše:
01 dub 2019 19:11
Ahoj. Žádost je takový průměr například oproti žádosti Fufena nebo Marka když beru že oba měly vzorové žádosti. Nic méně máš trest za to samé co já. Ok co vím udělal jsi řekněme menší scam ale pořád je to to taky scam. To že uplynulo několik měsíců je celkem jedno protože jak psal AT i u mně tak za pár měsíců se moc nepoučíš. Já jsem na tom banlistu 8 měsíců a zatím taky nejsem někdo kdo by se naprosto od základu změnil. Neříkám že jsem se v něčem nepoučil a něco si neuvědomil ale stejně jsem se nezměnil uplně. Poté k nadávkám do rodiny. To je hodně závažnej přestupek a je jedno jestli ti někdo vyžírál nebo tě otravoval při rybaření či se ti vysmíval že na pevnostech nedáš ani kill. Já a spousty dalších tohle moc dobře známe ze začátku pevností kdy se ty války opravdu rozjížděly v plném proudu. Já sám jsem se hádal ale netahal jsem dotoho rodinu. To se prostě nedělá. Dále tu máme tvůj xray který jsi stáhl kvůli tomu že questy byly těžké. Ono ty questy mají být těžké aby vše hráč neměl zadarmo. Dotoho kdyby na to AT nepřišel možná bys ty hacky používal i nadále. Cenním že jsi se přiznal ke všemu protože je to občas opravdu těžké uznat co jsi udělal za chyby sklonit hlavu a naučit se pokoře. Ale stejně si myslím že ještě nenadešel tvůj čas. Já sám nevím kdy a jestli vůbec ten můj nadejde ale pokud ano využiju ho naplno. Žádost si mohl více rozpracovat ale to už je na tobě. Já sám jsem ktomuto NEUTRÁLNÍ. Pokud ti tato žádost nevyjde a napíšeš další za 2 měsíce a trochu víc jí propracuješ máš ode mně PRO.
Aneb já UB nedostal, nechci, abys ho měl ani Ty, když máš stejný trest. Sorry, ale tak to na mě prostě působí :D


Jinak, přihláška není špatná, nějakou dobu sis počkal a alespoň splňuješ 2 měsíční lhůtu na podání žádosti. Menší Pro

Re: [domca105] žádost o unban

#12
Arkene ne otom to není že já ub nedostal nechci abys ho měl ani ty. Je to otom že na mě domča udělal odvahu tím že se přiznal ke všemu co dělal ale zároven jsou to celkem závažné přestupky a žádost je na průměru. Proto mu zatím nedám ani Pro. Kdyby třeba ještě vzal žádost a trochu jí přepracoval a dal jsem to pro dostane. Protože je vidět že si své chyby uvědomuje. Což je skvěle protože mu to zabralo odost méně času jak mně. Nic méně je vidět že se snaží což je dobře a přeji mu ten unban. Jen by kdyby byla o něco lepší ta žádost. Gamer

Re: [domca105] žádost o unban

#14
GamerCZE píše:
01 dub 2019 22:54
Arkene ne otom to není že já ub nedostal nechci abys ho měl ani ty. Je to otom že na mě domča udělal odvahu tím že se přiznal ke všemu co dělal ale zároven jsou to celkem závažné přestupky a žádost je na průměru. Proto mu zatím nedám ani Pro. Kdyby třeba ještě vzal žádost a trochu jí přepracoval a dal jsem to pro dostane. Protože je vidět že si své chyby uvědomuje. Což je skvěle protože mu to zabralo odost méně času jak mně. Nic méně je vidět že se snaží což je dobře a přeji mu ten unban. Jen by kdyby byla o něco lepší ta žádost. Gamer
/
mimo téma

Gamere,
Ačkoliv by mne velmi těšilo to, že by se hráč rozepsal k určitému příspěvku v trochu více bodech a objasnil to, ale ve tvém případě to tak není.
Ty něco napíšeš, pak to neomaleně rozvedeš, zmateš se a na to zmatení zase navážeš, takže z toho vznikne jeden velký kopec zbytečného okecávání místo toho, co by jsi jasně a stručně mohl napsat v 10 slovech. Základem delšího psaní je to, aby to dávalo hlavu a patu, na to zase navazuje používání interpunkcí pro rozdělování a přehled textu. Ty se ve slohu neorientuješ dostatečně na to, aby se to dalo přednášet a gramatiku včetně interpunkce nezvládáš na zmiňované úrovni. Doporučuji abys to svoje vysvětlování trochu zkrátil, ušetřil čas sobě i ostatním.
Pár obdobných příspěvků od tebe jsem viděl a snažil se přečíst, přesto jsem je nedočetl ani do třetího řádku a mám jistý pochyby o tom jestli to vůbec čtou ostatní.

Re: [domca105] žádost o unban

#15
domca105 píše:
03 dub 2019 13:55
Děkuji všem za PRO doufám že se mi podaří dostat unban a jsem překvapenej že jsem zatím ještě nedostal proti :)
Stačí říct, k jaké f se přidáš a druhá Ti dá insta Proti, jestli po tom toužíš.

Re: [domca105] žádost o unban

#16
ArkenThas píše:
03 dub 2019 19:58
domca105 píše:
03 dub 2019 13:55
Děkuji všem za PRO doufám že se mi podaří dostat unban a jsem překvapenej že jsem zatím ještě nedostal proti :)
Stačí říct, k jaké f se přidáš a druhá Ti dá insta Proti, jestli po tom toužíš.
Offtopic - nebyl jsi to zrovna ty, co psal do ally chatu na discordu, aby dali wingovi proti? :D

Re: [domca105] žádost o unban

#17
ArkenThas píše:
03 dub 2019 19:58
domca105 píše:
03 dub 2019 13:55
Děkuji všem za PRO doufám že se mi podaří dostat unban a jsem překvapenej že jsem zatím ještě nedostal proti :)
Stačí říct, k jaké f se přidáš a druhá Ti dá insta Proti, jestli po tom toužíš.
Budu hrát jen solo nikde mě nevezmou kvůli minulosti

Re: [domca105] žádost o unban

#18
ArkenThas píše:
03 dub 2019 19:58
domca105 píše:
03 dub 2019 13:55
Děkuji všem za PRO doufám že se mi podaří dostat unban a jsem překvapenej že jsem zatím ještě nedostal proti :)
Stačí říct, k jaké f se přidáš a druhá Ti dá insta Proti, jestli po tom toužíš.
Sad, but true
cron