Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][domca105] žádost o unban

#1
1) za podvod při obchodu
2) Při hraní jsem si všiml v chatu že hráč gaboczskill že chce koupit ohnivý luk a já pod záminkou rychlého zisku jsem mu napsal že mu ho prodám a tak jsem přejmenoval můj luk a tak jsem mu ho prodal a když mě začal psát že sem ho podvedl tak jsem hrál blbého
3) December 11, 2018, 15:04
4) Permaban
5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.
Mezi mé prohřešky patřilo dvakrát mute za narážky na rodinu což by se nemělo dělat ale po dni farmení v klidu mě ruply nervy protože mě začalo vyžírat a tak jsem jim napsal jak jim zemře matka na rakovinu.
Ale udělal jsem i horší věc zrovna byly asi 3 dny co se spustil epes 3 a jelikož na začátku bylo těžké plnit questy bojové tak jsem si stáhl xray a kopal jsem diamanty uběhlo několik hodin a já se dostal do jailu a jelikož jsem pomohl admin teamu opravit to aby se to už dál nestávalo tak byly na mě hodní a nedali mi ban a dostal jsem jen smazání většiny věcí což byl hodně mírný trest.
Hrával jsem obvykle sám a snažil jsem se občas dostat do nějaké frakce což mi skoro pokaždé vyšlo ale potom jsem kvůli neaktivitě přestal hrát a tak jsem z frakce byl vyhodily.
A když jsem už konečně začal hrát a začal rychle nahoru s levlama tak jsem udělal blbost a dostal ban za podvod při obchodu,
Doufám že mi dá admin-team další šanci a já budu moct znova hrát.

Re: [domca105] žádost o unban

#2
domca105 píše: 5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.
Souhlasím.

Pro.

Re: [domca105] žádost o unban

#3
kaemon_ píše:
01 dub 2019 17:23
domca105 píše: 5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.
Souhlasím.

Pro.
Mám stejný názor

Re: [domca105] žádost o unban

#4
kaemon_ píše:
01 dub 2019 17:23
domca105 píše: 5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.
Souhlasím.

Pro.
Díky moc

Re: [domca105] žádost o unban

#5
LinnyY1 píše:
01 dub 2019 17:52
kaemon_ píše:
01 dub 2019 17:23
domca105 píše: 5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.
Souhlasím.

Pro.
Mám stejný názor
Děkuju-

Re: [domca105] žádost o unban

#6
kaemon_ píše:
01 dub 2019 17:23
domca105 píše: 5) Myslím si že bych mohl dostat unban jelikož už to je několik měsíců od toho incidentu a za tu dobu jsem se dost poučil a myslím si že je to odpustitelné.
I když jsem nikdy nebyl přímo vzorný hráč tak myslím že se to dá odpustit a dát mi poslední šanci.
Souhlasím.

Pro.

Re: [domca105] žádost o unban

#7
Ahoj. Žádost je takový průměr například oproti žádosti Fufena nebo Marka když beru že oba měly vzorové žádosti. Nic méně máš trest za to samé co já. Ok co vím udělal jsi řekněme menší scam ale pořád je to to taky scam. To že uplynulo několik měsíců je celkem jedno protože jak psal AT i u mně tak za pár měsíců se moc nepoučíš. Já jsem na tom banlistu 8 měsíců a zatím taky nejsem někdo kdo by se naprosto od základu změnil. Neříkám že jsem se v něčem nepoučil a něco si neuvědomil ale stejně jsem se nezměnil uplně. Poté k nadávkám do rodiny. To je hodně závažnej přestupek a je jedno jestli ti někdo vyžírál nebo tě otravoval při rybaření či se ti vysmíval že na pevnostech nedáš ani kill. Já a spousty dalších tohle moc dobře známe ze začátku pevností kdy se ty války opravdu rozjížděly v plném proudu. Já sám jsem se hádal ale netahal jsem dotoho rodinu. To se prostě nedělá. Dále tu máme tvůj xray který jsi stáhl kvůli tomu že questy byly těžké. Ono ty questy mají být těžké aby vše hráč neměl zadarmo. Dotoho kdyby na to AT nepřišel možná bys ty hacky používal i nadále. Cenním že jsi se přiznal ke všemu protože je to občas opravdu těžké uznat co jsi udělal za chyby sklonit hlavu a naučit se pokoře. Ale stejně si myslím že ještě nenadešel tvůj čas. Já sám nevím kdy a jestli vůbec ten můj nadejde ale pokud ano využiju ho naplno. Žádost si mohl více rozpracovat ale to už je na tobě. Já sám jsem ktomuto NEUTRÁLNÍ. Pokud ti tato žádost nevyjde a napíšeš další za 2 měsíce a trochu víc jí propracuješ máš ode mně PRO.

Re: [domca105] žádost o unban

#8
GamerCZE píše:
01 dub 2019 19:11
Ahoj. Žádost je takový průměr například oproti žádosti Fufena nebo Marka když beru že oba měly vzorové žádosti. Nic méně máš trest za to samé co já. Ok co vím udělal jsi řekněme menší scam ale pořád je to to taky scam. To že uplynulo několik měsíců je celkem jedno protože jak psal AT i u mně tak za pár měsíců se moc nepoučíš. Já jsem na tom banlistu 8 měsíců a zatím taky nejsem někdo kdo by se naprosto od základu změnil. Neříkám že jsem se v něčem nepoučil a něco si neuvědomil ale stejně jsem se nezměnil uplně. Poté k nadávkám do rodiny. To je hodně závažnej přestupek a je jedno jestli ti někdo vyžírál nebo tě otravoval při rybaření či se ti vysmíval že na pevnostech nedáš ani kill. Já a spousty dalších tohle moc dobře známe ze začátku pevností kdy se ty války opravdu rozjížděly v plném proudu. Já sám jsem se hádal ale netahal jsem dotoho rodinu. To se prostě nedělá. Dále tu máme tvůj xray který jsi stáhl kvůli tomu že questy byly těžké. Ono ty questy mají být těžké aby vše hráč neměl zadarmo. Dotoho kdyby na to AT nepřišel možná bys ty hacky používal i nadále. Cenním že jsi se přiznal ke všemu protože je to občas opravdu těžké uznat co jsi udělal za chyby sklonit hlavu a naučit se pokoře. Ale stejně si myslím že ještě nenadešel tvůj čas. Já sám nevím kdy a jestli vůbec ten můj nadejde ale pokud ano využiju ho naplno. Žádost si mohl více rozpracovat ale to už je na tobě. Já sám jsem ktomuto NEUTRÁLNÍ. Pokud ti tato žádost nevyjde a napíšeš další za 2 měsíce a trochu víc jí propracuješ máš ode mně PRO.
Díky za vyjádření jak si řekl scam jako scam ikdyby se jednalo scam o jablko ze stromu tak se to nemá dělat.
Kdyby tahle žádost nevyšla tak budu muset čekat další 2 měsíce což jsem myslel že je větší šance než to vyjde.
K tomu Xray spíš jsem to špatně rozepsal když začal epes 3 tak bylo 1.9 pvp a bossové měli hodně hp a bylo těžké je zabít se základní výbavou a jak říkáš že kdyby mě admin team nechytil tak by se to používalo dál já jsem se usvědčil hlavně tým že sem udělal několik soutěží o dost diamantů.
Doufám že kdyby mě to vyšlo tak jak to tobě vyjde taky.
A nemusíš se bát kdybych se vrátil a začal dělat znova blbosti tu šanci bych využil a hrál poctivě.

Re: [domca105] žádost o unban

#9
Upřímně ten UB ti přeju ale promin s čistym svědomim ti to pro dát nemůžu. Proti ti taky nechci dávat protože máš odvahu že ses přiznal. Ale fakt pokud ti to nevyjde tak příště vypracuj lépe žádost a dám ti to PRO. Good luck. Gamer

Re: [domca105] žádost o unban

#10
GamerCZE píše:
01 dub 2019 21:38
Upřímně ten UB ti přeju ale promin s čistym svědomim ti to pro dát nemůžu. Proti ti taky nechci dávat protože máš odvahu že ses přiznal. Ale fakt pokud ti to nevyjde tak příště vypracuj lépe žádost a dám ti to PRO. Good luck. Gamer
Něco podobného jsem chtěl napsat také.
cron