Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: GamerCZE Žádost o unban

#11
Děkuji všem za takovou ohromnou podporu a i se tomu divím protože Citronixi ty jsi mě moc nemusel hlavně po tamto takže moc díky. Pokoslave to co jsi tady vystřihnul z kontextu tak zajímavé. Napsáno tam je to v tomto smyslu: ikdyž jsem to již mnohokrát udělal a ještě to asi mnohokrát udělám tak se vám omlouvám. Takže prosím tyto věci nevystřihuj z kontextu díky. Gamer

Re: GamerCZE Žádost o unban

#12
Pokoslav píše:
11 dub 2019 18:27
ChrisC07 píše:
11 dub 2019 18:23
Pokoslav píše:
11 dub 2019 16:08
Proti
Důvod bude přínosný, díky.
i ikdyž jsem to udělal již mnohokrát předtím a ješte asi mnokorát udělám
Pokud to ještě udělá mnohokrát, tak k čemu Unban?
"tímto se hráčům omlouvám, i ikdyž jsem to udělal již mnohokrát předtím a ješte asi mnokorát udělám" Podle mě myslel, že se už několikrát omluvil.. :D

Re: GamerCZE Žádost o unban

#13
tímto se hráčům omlouvám, i ikdyž jsem to udělal již mnohokrát předtím a ješte asi mnokorát udělám.
Úpřimě nevím, co je na tom vystřižené z kontextu, když přesně takto si to napsal :roll:

Co se tvé změny týče, tak já osobně nevěřím v nějaké výrazné zlepšení a "dospění". (nebudeme to rozebírat dál)
Žádost je oproti těm předešlým napsaná pěkně.


Spíš pro

Re: GamerCZE Žádost o unban

#14
Pleji děkuji za tvé spíš pro. Jinak jak psal Pavlitko je to myšleno ktomu že se omlouvám. Plejmene věk je jen číslo na nějákym papíře. Ale člověk postupně dospívá a získává více a více zkušeností tím dospíváme. Děkuji. Gamer

Re: GamerCZE Žádost o unban

#15
Docela dobře napsaná žádost, je vidět, že už opravdu chceš hrát na serveru. To co jsi udělal bylo špatné, to jak jsi obcházel BAN bylo špatné a něco z toho co jsi předváděl tady na foru bylo taky špatné. Na druhou stranu, mnoho lidí, kteří dle mě udělali i horší věci, se na server vrátilo dříve než ty. Proto ti dávám PRO. Věřím, že už ses poučil a NIKDY neuděláš stejnou blbost jako posledně!

Re: GamerCZE Žádost o unban

#16
Žádost je lepší jak ty minulé a na tebe je dost dobrá. Osm měsíců je už dlouhá doba, tím pádem ti dávám malé pro, ale doufám že pokud přijdeš na server tak se nepokusíš někoho okrást.

Re: GamerCZE Žádost o unban

#17
Psovine Pavlitko moc oboum děkuji za PRO. Pavlitko neboj už nikoho neokradu. A už ani neudělám ty samé blbosti co posledně. Děkuji moc vám všem co ty PRO dáváte každé je pro mě moc důležité a cenné. Gamer

Re: GamerCZE Žádost o unban

#18
Ne tak kluci mají pravdu s narážkou na to, co jsu napsal
Pokus o opětovné podvodné jednání které prvně bylo mířeno proti hráči phiwings99 a podruhé proti hráči Citronix tímto se hráčům omlouvám, i ikdyž jsem to udělal již mnohokrát předtím a ješte asi mnokorát udělám.
Potom jsi níže odepsal, že už to dělat rozhodně nehodláš, tak teď jsem zmaten :D

Re: GamerCZE Žádost o unban

#19
ChrisC07 píše:
11 dub 2019 22:05
Ne tak kluci mají pravdu s narážkou na to, co jsu napsal
Pokus o opětovné podvodné jednání které prvně bylo mířeno proti hráči phiwings99 a podruhé proti hráči Citronix tímto se hráčům omlouvám, i ikdyž jsem to udělal již mnohokrát předtím a ješte asi mnokorát udělám.
Potom jsi níže odepsal, že už to dělat rozhodně nehodláš, tak teď jsem zmaten :D
Nechci ho tady nějak obhajovat, ale dle mého myslel že už se mnohokrát omluvil a ještě se asi bude ještě mnohokrát omlouvat. Vím je to tam trošičku blbě napsané, ale podle mě to myslel takhle. :D

Re: GamerCZE Žádost o unban

#20
Zdá se mi že to bylo myšleno že se mnohokrát omluvil a mnohokrát ještě omluví i když to tak moc nevyznělo přece jenom kdo by napsal že oscamoval lidi a až dostane UB zase oscamuje :D
cron