Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]GamerCZE Žádost o unban

#1
Když děláte tu věc, za kterou dostanete ban tak si tolik neuvědomujete co bude za následky. Uvědomujete si jen to co pro vás bude dobré ten zisk to co vidí ta horší část vás, ale to není omluva.... Stejně jsem si měl uvědomit co jsem dělal a včas to zarazit. Jsem rád že toto zase píšu, protože jedině sem mužu vyjádřit pocity které ze svého banu mám a zároveň důvody. Za to děkuji. Nic méně už jsou to dva měsíce od mé poslední žádosti proto píšu další takže jdeme na to.

1) Duvod banu: Pokus o opětovné podvodné jednání které prvně bylo mířeno proti hráči phiwings99 a podruhé proti hráči Citronix tímto se hráčům omlouvám, i ikdyž jsem to udělal již mnohokrát předtím a ješte asi mnokorát udělám.

2) Popis situace: Takže hodně z vás co tohle čte již ví o co jde, ale stejně to tu napíšu. První podvodné jednání mířeno na hráče phiwings99 bylo když zuřily urputné boje frakcí denně v chatu byly hádky mezi obouma frakcema a jejich subfrakcema. Zato a né zrovna málo lítaly kicky a muty sem a tam. Jako pomalu každý jsem se do tohoto začlenoval jakožto člen frakce která tu druhou frakci nemá ráda kvuli tomu že je enemy a pokouší se jim sebrat pevnosti. V jeden podvečer se mi zrodil nápad že bych mohl wingsovy prodat "Arthur Sekeru" která v té době byla teprve třetí na serveru(ty uvozovky protože jsem tím myslel že prodám obyčejnou sekeru a využiju hru se slovíčky). Poté co jsem se po dohodnutí s wingsem na určité částce dohodl a proběhlo takzvané podvodné jednání (pro mě v té dobe jen jednoduchý zisk a poškození enemy) tak jsem po chvilce byl portnut na místo které by se dalo nazvat něco jako jail u toho tam byl Epes s kterým jsem následně měl určitou konverzaci kvuli které on i Chris ztráceli čas. Následně
po promluvě kdy Epes nebyl daleko od toho aby mi dal permu tak jsem se wingsovi omluvil a dal mu něco jako uhradi škody na něm zpusobené. Od té doby se to vyrešilo mně se zacalo říkat ScamerCZE a vše bylo dá se říct nějak tak "ok". Ale potom prišly řekněme slavné války skladu (nic jiného než pouhý bait jak okrást lidi a získat prachy) které všechny uchvátily a tak jsem se do toho zapojil i Já. Pár dní to probíhalo v pohodě až jsem pak narazil na jednoho hráče který pořádal dražbu beden (Jednoduše prodávaly se jen bedny a obsah v nich takže kolem do item framu dal cenné předměty a tímto lidi nalákal) a Já si řekl: Hmmmmmm na tom bych mohl jednoduše vydělat když do itemframu naházim věci s velkou hodnotou a budu prodávat jen bedny do kterých dám naprosté nic). Po nějaké té chvilkové přípravě to bylo hotové a já začal dražit. U toho se mně SnekCZ ptal jestli se draží jen samotné bedny a nebo i itemy ve framech. Já mu naschvál neodpovídal a tak když potom Citronix koupil bedny okolo kterých byly obvzlášt drahé věci a on zaplatil tak jsem se mu vysmál nad obsahem těch truhel. Po tomto jsem vybíral item framy a když jsem z jednoho itemu vyhodil Arthuriánskou sekeru tak zmizela (chytil jí jeden hráč) a já začal panikařit. Po té jsem Citronixovi vrátil peníze a omluvil se mu ikdyž už bylo pozdě. Príští den v odpoledních hodinách jsem obdržel ban od Admina Chrise. Tímto započala moje snaha o to dostat se zpět na server.

3) Datum banu: Prvního Srpna 2018 cas 14:15

4) Druh banu: Permanentní ban

5) Proč si myslím že bych měl dostat třetí šanci?
Toto je to nejtežší.... Lidé dávají druhou šanci, ale třetí už málokdy. Za tu dobu co mám ban jsem aspoň trochu dospěl přeci jen už to je osm měsíců (Ten čas utíká moc rychle). Vím dělal jsem blbosti a to velké blbosti které by spíš někdo nazval hovad****a. Tohle si až moc dobře uvědomuji. Nemá smysl psát že jsem se změnil protože tomu lidi stejně neuvěří ikdyby to byla pravda, protože zde je jen místo pro slova nikoliv pro činy. Za tu dobu jsem sice fakt povyrostl to nebudu lhát ale stejně mě vetšina z vás pořád má jen za někoho kdo okrádá lidi a je to malej prachant. To jsem byl já a když se podívám těch 8 měsíců zpátky v čase tak je mi nanic z toho co jsem dělal. Jsem rád za to, že jsem neskončil za to co jsem dělal na BL (blacklistu) i když bych měl. Chtěl bych se na server vrátit proto abych urovnal spory s pár hráči a taky se jim omluvil přímo ve hře a taky abych dodělal pár projektu. Nechci se tu nanic vymlouvat, protože to je zbytečná věc. Udělal jsem chyby a ješte udělám protože jsem jen člověk a ten chyby dělá, ale zároveň jsem se ze svých předchozích chyb poučil a uvědomil si několik věcí. Co se nemá a má dělat. Uvědomil jsem si co jsem dělal a co jsem byl. Za což jsem rád. Za těch 8 měsíců se stalo hodně věcí který byly prospešné i neprospešné, ale byla to dlouhá doba. A vážne jsem se v něčem změnil. Ale to už je na vás jak tomu uvěříte a jak ne, protože toto je má žádost má slova mé myšlenky má snaha která vás má přesvědčit abych sváma ješte někdy prohodil slova ve hře nebo na discordu. Abych sváma hrál a byl v dungeonech a užíval si to prostředí epesu které mě 3 roky dozadu tak okouzlilo. Děkuji vám všem za vše, protože jste mi dali možnost na Epesu hrát a užívat si prostředí serveru což je věc na kterou jen tak nezapomenu. Všem moc díky a omlouvám se. Gamer

Re: GamerCZE Žádost o unban

#2
GamerCZE píše:
11 dub 2019 13:12
Pokus o opětovné podvodné jednání které prvně bylo mířeno proti hráči phiwings99 a podruhé proti hráči Citronix tímto se hráčům omlouvám, i ikdyž jsem to udělal již mnohokrát předtím a ješte asi mnokorát udělám.
Nsco vlastne potom ziadas o unban ked urobis opät to iste ? 🤔🤔🤔

Re: GamerCZE Žádost o unban

#4
Bio to samé rozhodně udělat nehodlám a pokud unban dostanu hodlám se na serveru chovat líp než před banem. Kae to na discordu uznávám že byla chyba a stím na forků asi vím na co konkrétně narážíš stím že jak jsem moc okecával (chodil kolem horké kaše) to stim štítem. Pokud myslíš toto tak to se neboj v blízké době rozhodně něco podobného v plánu nemam jinak děkuji za vyjádření. Gamer
cron