Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: GamerCZE Žádost o unban

#22
GamerCZE píše: Jsem rád za to, že jsem neskončil za to co jsem dělal na BL (blacklistu) i když bych měl
Fuha, tak chceš UB nebo BL? Díky tomu, co tu píšeš proti sobě jde vidět, že jsi určitě ještě nevyrostl a tímpádem nevěřím v nějakou ohromnou změnu. Zas na druhou stranu, žádost je na docela fajn úrovni a počkal sis už pár měsíců. Spíš to Pro

Re: GamerCZE Žádost o unban

#24
Ahoj už je to 7 dní od podání žádosti a tak nejspíš brzo bude verdikt. Chci říct, že vám všem moc děkuju za podporu u této žádosti a jsem moc rád, že při mně stojí tolik lidí. Děkuji všem za vše. Gamer

Re: GamerCZE Žádost o unban

#25
Nebudu se nijak moc rozepisovat, takže ve zkratce. Snažíš se, na server chceš, žádost dobrá, ale zase tu píšeš ty "chytré" řeči. Pokud přestaneš s těmito kecy a nebudeš moc ničit mozkové buňky tvým působením na serveru a hlavně nikoho neokradeš, tak jsem PRO.

Re: GamerCZE Žádost o unban

#26
Fufen píše:
18 dub 2019 17:33
Nebudu se nijak moc rozepisovat, takže ve zkratce. Snažíš se, na server chceš, žádost dobrá, ale zase tu píšeš ty "chytré" řeči. Pokud přestaneš s těmito kecy a nebudeš moc ničit mozkové buňky tvým působením na serveru a hlavně nikoho neokradeš, tak jsem PRO.

Re: GamerCZE Žádost o unban

#27
Fufene děkuji za tvé pro i tobě borko. Je pravda že některé věci na tom fóru až moc rozvádím a občas si hraju na chytrého. Jinak krást už rozhodně nehodlám. Gamer
cron