Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#12
Situace byla taková, že mi bylo řečeno jestli bych mu nedal údaje když už tolik nehraju, neviděl jsem důvod proč ne, sverrirovi věřím a řekl mi že nedělá žádnou nelegální činnost. Po nějaké době mi bylo řečeno co dělá, s tím že mě odkázal na jiné hráče, kteří dělají bezúhonně stejnou činnost, v době kdy už jsem prakticky nehrál, neviděl jsem důvod proč by to mělo být trestný.

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#13
Sejbros píše:
13 dub 2019 20:36
Situace byla taková, že mi bylo řečeno jestli bych mu nedal údaje když už tolik nehraju, neviděl jsem důvod proč ne, sverrirovi věřím a řekl mi že nedělá žádnou nelegální činnost. Po nějaké době mi bylo řečeno co dělá, s tím že mě odkázal na jiné hráče, kteří dělají bezúhonně stejnou činnost, v době kdy už jsem prakticky nehrál, neviděl jsem důvod proč by to mělo být trestný.
Na jaké hráče tě odkázal?

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#14
Pokoslav píše:
Sejbros píše:
13 dub 2019 20:36
Situace byla taková, že mi bylo řečeno jestli bych mu nedal údaje když už tolik nehraju, neviděl jsem důvod proč ne, sverrirovi věřím a řekl mi že nedělá žádnou nelegální činnost. Po nějaké době mi bylo řečeno co dělá, s tím že mě odkázal na jiné hráče, kteří dělají bezúhonně stejnou činnost, v době kdy už jsem prakticky nehrál, neviděl jsem důvod proč by to mělo být trestný.
Na jaké hráče tě odkázal?
[13:50:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac DesTrix ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:50:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac _Kettrii ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:50:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [22]-Gentlemani OniWolf [R]: traitor!
[13:50:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac sanpedroll ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac Koiey ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac YukiiDemon ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [2] KatsuCZ: Kde v Aragonu koupím zbraň ?
[13:51:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac LordLait ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:52:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac williamPhilip ziskal hlasovaci odmenu /vote
Například na to. Když to dělají ostatní, nepřišel mi problém mu ho nevypůjčit když už jen chodím občas kouknout.

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#15
Já se omlouvám, pokud v tom mám něco vidět, ale nevidím.
Hlasovat za 2 acc se může (když už tedy mají hráči 2 acc povolené)
Sverrir hlasoval za 6 účtů naráz a stackoval to na 1 acc, mezi těma acc byl i tvůj.
A místo toho aby se sverrir nějak omluvil nebo v jeho případě obhájil tak jako vždy napíše "oni to dělají taky, oni to dělají beztrestně, a je AT nekontroluje" apd.
Ale že by sám napsal kdo co, to už z 80% neudělá.

Nevím co ti na to mám jiného říct, sám hlasuje za 6 acc a jeho obhajoba "oni to dělají taky a beztrestně" ale nenapíše nám kdo a když to už naznačí a my nic nezjistíme tak jsme stupidní a nadržujeme jim...

Určitě ale tvůj ban zvážíme co s ním.

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#16
Sejbros píše:
14 dub 2019 12:54
Pokoslav píše:
Sejbros píše:
13 dub 2019 20:36
Situace byla taková, že mi bylo řečeno jestli bych mu nedal údaje když už tolik nehraju, neviděl jsem důvod proč ne, sverrirovi věřím a řekl mi že nedělá žádnou nelegální činnost. Po nějaké době mi bylo řečeno co dělá, s tím že mě odkázal na jiné hráče, kteří dělají bezúhonně stejnou činnost, v době kdy už jsem prakticky nehrál, neviděl jsem důvod proč by to mělo být trestný.
Na jaké hráče tě odkázal?
[13:50:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac DesTrix ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:50:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac _Kettrii ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:50:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [22]-Gentlemani OniWolf [R]: traitor!
[13:50:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac sanpedroll ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac Koiey ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac YukiiDemon ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [2] KatsuCZ: Kde v Aragonu koupím zbraň ?
[13:51:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac LordLait ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:52:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac williamPhilip ziskal hlasovaci odmenu /vote
Například na to. Když to dělají ostatní, nepřišel mi problém mu ho nevypůjčit když už jen chodím občas kouknout.
A tohle je z tvé hlavy? :)

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#17
Klimki_ píše:
Sejbros píše:
14 dub 2019 12:54
Pokoslav píše: Na jaké hráče tě odkázal?
[13:50:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac DesTrix ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:50:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac _Kettrii ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:50:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [22]-Gentlemani OniWolf [R]: traitor!
[13:50:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac sanpedroll ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:13] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac Koiey ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac YukiiDemon ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:51:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [2] KatsuCZ: Kde v Aragonu koupím zbraň ?
[13:51:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac LordLait ziskal hlasovaci odmenu /vote
[13:52:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Hlasovani] Hrac williamPhilip ziskal hlasovaci odmenu /vote
Například na to. Když to dělají ostatní, nepřišel mi problém mu ho nevypůjčit když už jen chodím občas kouknout.
A tohle je z tvé hlavy? :)
Jistě, že ne.
K tomu to se vyjádřím.
Dle pravidel mám povolené dva účty na jednu IP adresu -> DesTrix, Koiey, tyto účty jsem zde zaregistroval a další jsem neregistroval, na účet Koiey jsem navíc chodil jen v nejnutnějších případech, předání frakce, vyzvednutí orbů. Účet sanpedroll mi půjčil se souhlasem jeho vlastník, což dle slov Epese je povoleno (Tohle máme společné s negjem, který má taky své dva účty a někdy skočí na účet (už dlouho tam nebyl) Keksicek, od kterého má on také svolení)). Na žádném jiném účtě jsem nebyl. Aktuálně na své IP mám jen DesTrix a Koiey.

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#18
Klimki_ píše:
14 dub 2019 17:59
A tohle je z tvé hlavy? :)
Asi těžko, když na serveru údajně nehrál. Řekl bych, že je nám to všem vcelku jasné, navíc, proč by vlastně někdo, kdo nehraje, najednou po banu začal hrát? Huh, Sverrire, vzdej to pls.

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#19
Jack_Ounes píše:
15 dub 2019 00:35
Klimki_ píše:
14 dub 2019 17:59
A tohle je z tvé hlavy? :)
Asi těžko, když na serveru údajně nehrál. Řekl bych, že je nám to všem vcelku jasné, navíc, proč by vlastně někdo, kdo nehraje, najednou po banu začal hrát? Huh, Sverrire, vzdej to pls.
A proč by nemohl začít hrát? Máš nějaký důkaz na podložení své domněnky? Pokud ne, tak byl tvůj příspěvek poněkud zbytečný. ;)

Re: [Sejbros] Žádost o UnBAN

#20
Můžeš si to zkusit přečíst ještě jednou. Na serveru nehraju ale to neznamená že chci mít ban, krom toho občas z nostalgie přijít na server pokecat není na škodu. A ne, tohle fakt sverrir nepíše.
cron