Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o UNjail

#1
Zdravím,

Jmenuju se Archerking a předminulý pátek jsem dostal jail za bugováni parlouru Excalibur na 14 dní. Uvědomuji si, že jsem udělal chybu, když jsem se snažil poškodit úsilí a práci všech, kteří parkour a celý quest dělali. Určitě zasloužím trest, ale už jsem si odseděl ten týden a ještě jeden mi zbývá. Chtěl bych už hrát a hlavně se ještě stihl zúčastnit velikonočního eventu. Chtěl bych proto poprosit, jestli by mi mohla být "udělena milost" a zkrátit mi jail o ten týden. Slibuji, že se již nebude nic takového opakovat a budu vše dělat poctivě a nebudu hatit práci a úsilí AT.

Díky za přečtení.

btw nevěděl jsem předlsně kam to poslat, ale tohle se mi zdálo jako nejbližší k tématu. Kdyby to byl problém, klidně to přesuňte jinam.

Re: Žádost o UNjail

#2
Archer píše:
21 dub 2019 10:01
Zdravím,

Jmenuju se Archerking a předminulý pátek jsem dostal jail za bugováni parlouru Excalibur na 14 dní. Uvědomuji si, že jsem udělal chybu, když jsem se snažil poškodit úsilí a práci všech, kteří parkour a celý quest dělali. Určitě zasloužím trest, ale už jsem si odseděl ten týden a ještě jeden mi zbývá. Chtěl bych už hrát a hlavně se ještě stihl zúčastnit velikonočního eventu. Chtěl bych proto poprosit, jestli by mi mohla být "udělena milost" a zkrátit mi jail o ten týden. Slibuji, že se již nebude nic takového opakovat a budu vše dělat poctivě a nebudu hatit práci a úsilí AT.

Díky za přečtení.

btw nevěděl jsem předlsně kam to poslat, ale tohle se mi zdálo jako nejbližší k tématu. Kdyby to byl problém, klidně to přesuňte jinam.
Obávám se, že ti tato žádost nevyjde, možná bych zkusil požádat o přerušení trestu v období eventu a po jeho ukončení si odpykat zbytek trestu.

Re: Žádost o UNjail

#3
Asi v roce 2017 jsem dostal stejný trest za stejnou blbost co jsi udělal ty.
Bylo to v den kdy začínal vánoční event. Kvůli délce jailu jsem se eventu nemohl účastnit ani jeden den.
Unjail jsem taky nedostal, proto nevím proč bys ho měl dostat ty.

PROTI

Re: Žádost o UNjail

#4
Jasně, člověk poruší trest, ví co dělá a stejně pokračuje a má drzost si žádat o zkrácení temp trestu, nehledě na to, co je teď na serveru. Jen ať ti zůstane a aspoň se do příště naučíš, že bugovat nemáš.

Re: Žádost o UNjail

#5
Za bugovačky blocky vždycky bylo 14 dní bez možnosti výjimky nebo zkrácení, je jedno jestli to bylo u skákačky nebo ne.

Takové jaké sis to udělal, takové to máš.. Nic víc asi netřeba dodávat, pro příště si to třeba zapamatuješ.

Re: Žádost o UNjail

#6
DesTrixPlayer píše:
21 dub 2019 15:28
Jasně, člověk poruší trest, ví co dělá a stejně pokračuje a má drzost si žádat o zkrácení temp trestu, nehledě na to, co je teď na serveru. Jen ať ti zůstane a aspoň se do příště naučíš, že bugovat nemáš.
Souhlasím

Re: Žádost o UNjail

#7
Proč bys měl takovou šanci dostat? Bugoval jsi pravděpodobně nejtěžší skákačku na serveru, která je i po té době stále pro item, který je využitelný. Sám nevím, jestli kvůli RL stihnu ten event, ale holt tak to chodí, ne každý má vše a 1 event Tě nezabije. Navíc, podváděl jsi, tak ať je Ti ten trest k něčemu. Když Ti ho zkrátí, bude ten trest absolutně postrádat smysl.
cron