Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o UnBan- DarkCaramel

#1
1.Ban jsem dostal za používaní Hack Clientu huzuni.
2.Volal jsem na Skypu s jedním hráčem na Epesu, který začínal a zajímalo mě, jak to, že tak rychlé Expí a daří se mu v Questech.. Řekl mi, že používá hacky už delší dobum ale nikdo na to nepřišel, jestli to též nechci zkusit.. Ovšem, když jsem byl mladý a naivní, tak mě nenapadlo nic jiného, než to též vyzkoušet.. Tak jsem si to nainstaloval a hned jsem začal používat hacky jako například KillAura, nebo Fly.. Celkem mě mrzí, že jsem vlastní demencí zahodil jedinou věc, která mě bavila za hlavu.. Po cca 20 minutách, co jsem dostal ban, tak jsem ihned šel na Forum, abych odůvodnil, že Hacky nemám a lhal jsem.. Lituju toho, že jsem se prostě nepřiznal, jak by bylo asi v té chvíli nejvhodnější a pak si nějakou dobu nevyčítal to, že jsem prostě lhal.. Chtěl bych se omluvit za své chování a jsem si plně vědom toho, že jsem byl zabanován právem a každý by jsme si měli své tresty odpykat. Bohužel, to dopadlo tak, jak jsem doufal, že to pro mě nikdy nedopadne.
3. Byl jsem zabanován 24.8.2017
4. Druh BANU je Permanentní.
5. Asi bych začal tím, že jsem si neuvědomoval v té době své činy a své chování.. Byl jsem prostě malé děcko, co dělalo bordel a nevážil si toho, že můžu hrát, dokuď hrát můžu. Jelikož mi v té době bylo ještě 13, tak jsem sotva věděl, co si můžu a nemůžu dovolit. Za pár měsíců mi bude 16 a já si dovolím říct, že své chování jsem dokázal napravit za všechny chyby, co jsem udělal a i psychicky vyspěl.. Podle mě si zasloužím Unban, protože jsem si plně vědom toho, co jsem zapříčinil moji blbostí a jsem si zcela vědom, že trest byl vhodný, aby mi ukázal, kde je hranice toho, co si můžu dovolit.. Rád bych zase začal hrát na vašem serveru, jelikož váš server je jediný RPG server, který je propracovaný na 100% a hodí vás do takové atmosféry, kterou jinde nezažijete.. Docela mi chybí i ty lidé se kterými jste se domlouvali na Bossech atd. Myslím si, že bych si zasloužil druhou šanci, abych vám mohl dokázat, že jsem se polepšil a ukázal celému Serveru a hlavně AdminTeamu, že i já dokážu být slušný a ohleduplný vůči ostatním. Přiznávám, že mé chování a porušovaní pravidel občas šlo i do extrému, ale co čekáte od malého dítěte :D . Moc bych si přál, abych se mohl vrátit na váš server a konečně si zahrát pořádnej RPG server. Chtěl bych se omluvit všem, kterým jsem na serveru jakkoliv uškodil, nebo skazil náladu.. Vím, že jsem byl ohledně chování strašný, ale moc rád bych vám ukázal, jak jsem se za tu dobu dokázal změnit a můžu vám slíbit, že mé chování se nebude už nikdy víckrát opakovat. Děkuji, že jste si udělali čas a přečetli můj příspěvek. [DarkCaramel]

Re: Žádost o UnBan- DarkCaramel

#6
Příspěvek jsem četl, ale odpověď nebude jiná než recyklace staré.

Ahoj,
Unban za Hack Client není možné - jedná se o zvláštní typ banu, který zamezuje hráčům možnost požádat standardně na forum o unban.

Pokud tvůj ban je z Epesu 2, tedy starého serveru, tak určitá šance na získání unbanu je (trest starší více než 1 rok - před rokem 2018 kdy došlo ke spuštění Epesu 3)

Pokud je tvůj ban čerstvý, z Epesu 3, tak máš šanci pouze a jen přes Amnestii, která se vyhlašuje 1-2x do roka (a to není pravidlem). Jiná možnost ke získání unbanu za Hack Client opravdu není.
cron