Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][B17_] Žádost o unban

#1
Ahoj po dlhom čase som sa chcel isť pozrieť na server ale pri pokuse o pripojenie na mňa vyskočil permanentný ban o ktorom som vôbec netušil je skoro pol roka starý (13.1.2019). Na ban liste som sa nič nedozvedel. Nenašiel som sa tam. Ako dôvod banu je napísane "Banovaci kladivo promluvilo!" a ban som obdržal od Epesa. Ale k dôvodu som sa nikde nedočítal, obrátil som sa na na moderátora na discorde a on ma posla sem. Tak som tu. Dúfam sa s tým niečo dá urobiť. Ešte dodám že používam originálny minecraft a žiadny iný účet nevlastným. Nick v hre: B17_

Re: [B17_] Žádost o unban

#4
ChrisC07 píše:
05 čer 2019 17:21
Na nick B17_ mi to žadný ban neukazuje a to ani v ban managementu
Práve som to skúšal a už t funguje ale potom nechápem prečo mi to v nedeľu ukazovalo ban? Asi to už je jedno tak ďakujem za pomoc a prepáč za okrádanie o čas. Vážne nechápem ako to nemohlo ísť a teraz to už funguje.

Re: [B17_] Žádost o unban

#5
behenix píše:
05 čer 2019 17:53
ChrisC07 píše:
05 čer 2019 17:21
Na nick B17_ mi to žadný ban neukazuje a to ani v ban managementu
Práve som to skúšal a už t funguje ale potom nechápem prečo mi to v nedeľu ukazovalo ban? Asi to už je jedno tak ďakujem za pomoc a prepáč za okrádanie o čas. Vážne nechápem ako to nemohlo ísť a teraz to už funguje.
V pořádku, kdyby něco dej vědět.
cron