Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]UBAN Fanda66

#1
1) Za co jsi ban dostal?
autofish údajný hack klient
2) Popis situace
Takže jako "normální" hráč jsem chtěl splnit všechny Questy co na epesu jsou, avšak jsem narazil na Questy s rybařením, dostal jsem se sám do půlky Questy na
pradávný prut (legendary), ale po těch 2 Questu mně už fess přestalo bavit rybaření, tak jsem si stáhnul vbs script af. Vím ano mohl jsem poškodit serverovou ekonomiku,
což jsem neudělal, protože hned jak jsem dorybařil poslední Q na tu legendární návnadu. a dal jsem si ho na Fanda66, a hned potom jsem jel k dědovi (protože
nejezdím vlakem/autobusem do školy a rodiče na to nemají čas mně dát do školy, tak jdu k dědovi protože ten je blíž k mé škole) takže když se kouknete na /money Fanda66 tak tam mám asi přes 50 korun, takže jsem nemohl nic prodat, a pokud jsem až tak poškodil ekonomiku jen kvůli prutu, tak mi můžete vzít ten prut aj ryby co jsem nachytal.
3) Datum a čas banu
December 20, 2018, 14:56 Epes3
4) Druh banu:
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Dostal jsem ban za něco za co jsem si odseděl už hodně dlouho a myslím si že taková věc by se mohla i odpustit a dost, Epes mě hodně baví, za druhý účet jsem hrál
pro to, že jsem se bál že mi mou žádost zamítnete a já nebudu mít co dělat, pochopte že někdy je to hodně těžké :smiley: . Doufám a hlavně prosím admin teame odpusťte mi mé činy v posledních dnech a minulý rok, za tu dobu jsem se poučil že se takové věci nedělají a hlavně
Naposledy upravil(a) Fanda66 dne 13 čer 2019 16:46, celkem upraveno 1 x.

Re: UBAN Fanda66

#2
Fanda66 píše: Doufám a hlavně prosím admin teame odpusťte mi mé činy v posledních dnech
Budiž ti neodpuštěno. Za ten pokus o obcházení fakt ne, za hacky už samo sebou bylo zbytečný cokoliv psát. Bez rozdílu jestli jsi poškodil ekonomiku či ne.

Re: UBAN Fanda66

#4
Dal bych mu šanci, hráč projevuje zájem, že na serveru chce hrát, navíc upřímnost cením.
Pro

Re: UBAN Fanda66

#5
Fanda66 píše: Vím ano mohl jsem poškodit serverovou ekonomiku, což jsem neudělal
Zkopíruji sem moji odpověď u jiného případu:
Plejmen píše:"Což se nebojím přirovnat k takovéto situaci, kdy mi hacker řekne že si vyletěl na střechu vlastního domu a nijak nepoškodil server, proto by neměl být trestaný stejným metrem?"
+
Plejmen píše:Jinak ke zbytku, my nebudeme čekat, až se bude jednat o opravdový problém (tím myslím to, jak naznačujete, že to nebyli statisíce apd.).
Fanda66 píše:Dostal jsem ban za něco za co jsem si odseděl už hodně dlouho a myslím si že taková věc by se mohla i odpustit a dost
Jinou formou možná, né obcházení daného trestu

Nestrix píše:Dal bych mu šanci, hráč projevuje zájem, že na serveru chce hrát, navíc upřímnost cením.
Pro
viz co jsem psal o jedno nad, jinou formou bychom mu i šanci dali, obcházením ne.

Re: UBAN Fanda66

#7
kaemon_ píše:
13 čer 2019 16:40
Fanda66 píše: Doufám a hlavně prosím admin teame odpusťte mi mé činy v posledních dnech
Budiž ti neodpuštěno. Za ten pokus o obcházení fakt ne, za hacky už samo sebou bylo zbytečný cokoliv psát. Bez rozdílu jestli jsi poškodil ekonomiku či ne.
Lépe bych nenapsal.

Zde se nemá cenu ani dále vyjadřovat.
Pokoslav píše:Určitě proti.
cron