Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Sejbros] Žádost o UnBan

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Multiaccounting (ft. Ban list)

2) Popis situace
Zapůjčil jsem svůj účet hráči sverrirCZ, který na účtě bez mého vědomí porušoval pravidla (nevím jak, nebylo mi vysvětleno).

3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)
April 03, 2019, 21:15

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permanentí aktivní ban.

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Minecraft nehraji již nějakou dobu, nicméně bych rád odešel s čistým štítem, bez zbytečných banů. Nevím o jiném větším portále, kde bych měl nějaký postih a tohle je jediný trn v oku. Je to již delší doba a já se poučil, že příště nebudu půjčovat účet ani kamarádům.

Re: [Sejbros] Žádost o UnBan

#2
Žádost je krátká což zde chápu. Nicméně chceš jen unban na základě toho aby jsi pak měl čistý štít. Nechceš tu ani hrát takže za mně kničemu ti dávat unban. PRO :D