Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][Ape1sin] zadost o ub E2

#1
1) Za co jsi ban dostal?
--To netuším už to je totiž 3 roky.
2) Popis situace
--Netuším
3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)
--March 22, 2016, 18:30
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
--No už to je dlouho takže sem vyrostl a už nedělám takové hlouposti jako dřív.

Re: [Ape1sin] zadost o ub E2

#4
Hráč Fredrich, kterému jsem včera 20.6 půjčoval nějaké itemy rámci frakce (pruty a nejaky armor) tak mi vzal z resky drahokam ohně vylepšený. Na residenci měl povolení z důvodu že mi ten den měl vrátit ty pruty a né brat nebo krádst věci. Někteří hráči ho dnes okolo 12 hodiny viděli ten drahokam prodávat. Prosím o vyřešení a navrácení.


"Vyrostl jsem a nedělám takové hlouposti jako dřív"

proti

Re: [Ape1sin] zadost o ub E2

#6
Jsem PRO.
S Fredrichem jsem si několikrát psal a osobně si myslím, že by si na Apeho unban zasloužil.
Nechápu proč se vůbec ban na Apovi přenášel, když npř hráč Mango112 ho měl na EP3 zrušený (u kterého zase nechápu proč se přenášel).
Jak to bylo s nedávnými kauzami nevím. Nebyl jsem u toho, ale pokud to chápu, tak Fridrich nakonec všechno vrátil ?
Nevidím důvod proč by měl mít ban, je to naprosto v pohodě hráč.


Edit:
Jak jsem psal, u kauz jsem nebyl. Hodnotil jsem to, co o něm vím já.
Naposledy upravil(a) Polokojo dne 23 čer 2019 22:10, celkem upraveno 1 x.
cron