Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#11
Fajn, kvůli provokaci a naléhání tvůrce příspěvku Warlocka123 jsem se rozhodl vyjádřit trochu podrobněji, než jen takto.
kaemon_ píše:
10 črc 2019 20:08
To není žádost, to je meme.
Fajn. Meme to není, ale opakovaný vtip z tvojí strany. Jsi big chungus Epesu který po takový době s žádostmi už fakt vtipný není, ale pěkně smutný jak tvá situace s Markétou a Radimem. Urči si priority, jsi nevyrovnaný jak já ve 4 třídě ZŠ.

Co tedy k žádosti.

Napíšu na rovinu jeden z názorů který mě okamžitě napadl když jsem viděl název příspěvku -

Jak všichni víme, Warlockovi a Biovi byla možnost vystoupit na Discordu před komisí Admin Teamu vedeným Chrisem, který se rozhodoval jestli ty dva na Epes pustit či ne.
I když již členem AT nejsem nějaký ten pátek nejsem, dovedu si o sobě říci (teda o mém upřímném já, ne o tom trotlovi kterého máte tu čest potkávat na DC), že moje názory nejsou pomatené, nelogické, rozporuplné, ale víceméně logické, inspirativní, shodné a hromada dalších kladných vlastností.

Můj pohled na věc tedy následovný.

Když mi někdo z fleku řekne otázku, jestli Warlock nebo Bio, tak to bude Warlock.
Měl jsem tu možnost za ty 4 roky (nebo kolik) poznat Walrocka ze všech stran. Kamarádil jsem se s ním, nenáviděli jsme se, zase kamarádili a tak. Za tu dobu prošel určitým psychickým rozvojem, který jsem měl tu čest sledovat.
Psychický rozvoj Walrocka byl vždy takový divný oproti ostatním lidem. Dlouho byl Walrock takový, že kam jde jeho skupina kamarádů, tam jde i on a tak to i vypadalo. Když byl s normálníma lidma, choval se normálně. Když byl s prasatama, choval se jako prase (ještě o stupínek víc než oni jak známe) a tak to vypadalo. Víte co myslím.
Na 17 letého haranta je sice mentálně dost pozadu, ale během toho posledního roku udělal solidní pokrok správnou cestou. Nyní se vede více svým vlastním mozkem než mozkem ostatních.
Toxický je stále stejně, ale umí se krotit a chovat normálně. S tím problémy mít nebude oproti E2.
Mentálně nevyrovnaný stále je. Neví co chce, ale už to umí zvládnout lépe než dříve.
Čuchl k reálnému životu místo trávení u PC 24/7, to ho možná taky trochu stmelilo, očividně se mu to nelíbilo.
Zkrátka blbost jako prodat půlku věcí za cash do Lolka už podle mě nehrozí, ani když server půjde viditelně dolů. Ale člověk i tak nikdy neví.

Walrock na rozdíl od Bia se neumí falešně přetvařovat. Když mluví tak špatně lže, většinou jedná dost upřímně a snaží se. Ať ti dva řekli při tom koncilu cokoliv, Walrovi věřím určitě víc. Bio udělal na serveru o dost větší sviňstva, která mu narozdíl od Walrocka prošla, jen většina serveru (včetně Chrise) o tom neví. Říkat co nebudu, stejně to už od E3 nemá význam. To že v určitých situacích mele na pohovorech hovadiny je normální, ne každý umí zvládat ty určité situace.

Mám toho na jazyku trochu více, ale nechce se mi. Svojí potřebu pomoci bližnímu svému jak praví Bible jsem udělal.

Jestli chce AT udělat dobré rozhodnutí, tak to je asi pro prospěch tohoto stvoření z Jaroměře.

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#13
Původně jsem se nechtěl rozepisovat, ale když vidím, že jsem tu jedinej, co dává proti, asi se tomu nevyhnu...

Myslím si, že samotný trest, tedy blacklist za PSC, by se dal snadno prominout. A též si myslím, že Bio je několikrát horší, než Walrock, co se týče chování a "nebezpečnosti" serveru. Ale řekl bych, že Walrock by se se svou nestabilitou neměl na server dostat - a to jednou pro vždy, už jen ve svém vlastním zájmu. Když jsem viděl ty scény, které několikrát nastaly po tom, co Walovi byla zamítnuta žádost o unban, chytal jsem se za hlavu. Takové emoce kvůli pitomému Minecraft serveru. To samé se snahou dostat se na server.

Nic proti tobě nemám, ale myslím si, že takto to vážně bude lepší. Proti.

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#15
1T0S_ píše:
11 črc 2019 01:39
Původně jsem se nechtěl rozepisovat, ale když vidím, že jsem tu jedinej, co dává proti, asi se tomu nevyhnu...

Myslím si, že samotný trest, tedy blacklist za PSC, by se dal snadno prominout. A též si myslím, že Bio je několikrát horší, než Walrock, co se týče chování a "nebezpečnosti" serveru. Ale řekl bych, že Walrock by se se svou nestabilitou neměl na server dostat - a to jednou pro vždy, už jen ve svém vlastním zájmu. Když jsem viděl ty scény, které několikrát nastaly po tom, co Walovi byla zamítnuta žádost o unban, chytal jsem se za hlavu. Takové emoce kvůli pitomému Minecraft serveru. To samé se snahou dostat se na server.

Nic proti tobě nemám, ale myslím si, že takto to vážně bude lepší. Proti.
Proti

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#16
1T0S_ píše:
11 črc 2019 01:39
Původně jsem se nechtěl rozepisovat, ale když vidím, že jsem tu jedinej, co dává proti, asi se tomu nevyhnu...

Myslím si, že samotný trest, tedy blacklist za PSC, by se dal snadno prominout. A též si myslím, že Bio je několikrát horší, než Walrock, co se týče chování a "nebezpečnosti" serveru. Ale řekl bych, že Walrock by se se svou nestabilitou neměl na server dostat - a to jednou pro vždy, už jen ve svém vlastním zájmu. Když jsem viděl ty scény, které několikrát nastaly po tom, co Walovi byla zamítnuta žádost o unban, chytal jsem se za hlavu. Takové emoce kvůli pitomému Minecraft serveru. To samé se snahou dostat se na server.

Nic proti tobě nemám, ale myslím si, že takto to vážně bude lepší. Proti.
Naprostý souhlas s Tomem. Pokaždé, když ses chtěl dostat na server a vždy ti to bylo odepřeno, otočils' o 180 stupňů. V tobě změnu k lepšímu absolutně nevidim, ba naopak. Možná to je ještě horší, než minule. Tvou urputnou snahu se dostat na server, brečení a podlejzání na Discordu, bych jednoduše nazval chorobou. Nechci tě nijak urazit, ale doporučil bych se nejdříve poradit s lékařem.

Ode mě pro jen tak neuvidíš a upřímně doufám, že už nedostaneš možnost se dostat na server. Proti.

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#17
TangyMonk13 píše:
13 črc 2019 23:53
1T0S_ píše:
11 črc 2019 01:39
Původně jsem se nechtěl rozepisovat, ale když vidím, že jsem tu jedinej, co dává proti, asi se tomu nevyhnu...

Myslím si, že samotný trest, tedy blacklist za PSC, by se dal snadno prominout. A též si myslím, že Bio je několikrát horší, než Walrock, co se týče chování a "nebezpečnosti" serveru. Ale řekl bych, že Walrock by se se svou nestabilitou neměl na server dostat - a to jednou pro vždy, už jen ve svém vlastním zájmu. Když jsem viděl ty scény, které několikrát nastaly po tom, co Walovi byla zamítnuta žádost o unban, chytal jsem se za hlavu. Takové emoce kvůli pitomému Minecraft serveru. To samé se snahou dostat se na server.

Nic proti tobě nemám, ale myslím si, že takto to vážně bude lepší. Proti.
Naprostý souhlas s Tomem. Pokaždé, když ses chtěl dostat na server a vždy ti to bylo odepřeno, otočils' o 180 stupňů. V tobě změnu k lepšímu absolutně nevidim, ba naopak. Možná to je ještě horší, než minule. Tvou urputnou snahu se dostat na server, brečení a podlejzání na Discordu, bych jednoduše nazval chorobou. Nechci tě nijak urazit, ale doporučil bych se nejdříve poradit s lékařem.

Ode mě pro jen tak neuvidíš a upřímně doufám, že už nedostaneš možnost se dostat na server. Proti.
Asi si nejdřív přečti žádost, pak to komentuj, netahej tu na mě něco co se dělo předtím, přečti si co psal Kaemon a pak to možná pochopíš. Žádný brečení nikdy nebylo, osobně jsem si z toho dělal srandu, jen ty v tom vidíš nějaký pofidérní brečení. ;) To, že ty jsi rejpavý člověk a na Epesu nehraješ, děláš ze sebe toho nejchytřejšího člověka na Discordu a o všem víš, to je problém v tobě. Né ve mě.

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#18
TangyMonk13 píše:
13 črc 2019 23:53
1T0S_ píše:
11 črc 2019 01:39
Původně jsem se nechtěl rozepisovat, ale když vidím, že jsem tu jedinej, co dává proti, asi se tomu nevyhnu...

Myslím si, že samotný trest, tedy blacklist za PSC, by se dal snadno prominout. A též si myslím, že Bio je několikrát horší, než Walrock, co se týče chování a "nebezpečnosti" serveru. Ale řekl bych, že Walrock by se se svou nestabilitou neměl na server dostat - a to jednou pro vždy, už jen ve svém vlastním zájmu. Když jsem viděl ty scény, které několikrát nastaly po tom, co Walovi byla zamítnuta žádost o unban, chytal jsem se za hlavu. Takové emoce kvůli pitomému Minecraft serveru. To samé se snahou dostat se na server.

Nic proti tobě nemám, ale myslím si, že takto to vážně bude lepší. Proti.
Naprostý souhlas s Tomem. Pokaždé, když ses chtěl dostat na server a vždy ti to bylo odepřeno, otočils' o 180 stupňů. V tobě změnu k lepšímu absolutně nevidim, ba naopak. Možná to je ještě horší, než minule. Tvou urputnou snahu se dostat na server, brečení a podlejzání na Discordu, bych jednoduše nazval chorobou. Nechci tě nijak urazit, ale doporučil bych se nejdříve poradit s lékařem.

Ode mě pro jen tak neuvidíš a upřímně doufám, že už nedostaneš možnost se dostat na server. Proti.

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#19
1T0S_ píše:
11 črc 2019 01:39
Původně jsem se nechtěl rozepisovat, ale když vidím, že jsem tu jedinej, co dává proti, asi se tomu nevyhnu...

Myslím si, že samotný trest, tedy blacklist za PSC, by se dal snadno prominout. A též si myslím, že Bio je několikrát horší, než Walrock, co se týče chování a "nebezpečnosti" serveru. Ale řekl bych, že Walrock by se se svou nestabilitou neměl na server dostat - a to jednou pro vždy, už jen ve svém vlastním zájmu. Když jsem viděl ty scény, které několikrát nastaly po tom, co Walovi byla zamítnuta žádost o unban, chytal jsem se za hlavu. Takové emoce kvůli pitomému Minecraft serveru. To samé se snahou dostat se na server.

Nic proti tobě nemám, ale myslím si, že takto to vážně bude lepší. Proti.
Naprostý souhlas.

Proti.

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#20
Jsem rád, že už konečně (i když zatím jen opatrně) přiznáváš, že tvůj BAN a následný BL nebyly pouze důsledkem nešťastných PSC obchodů, ale bylo tu i to špatné chování.
Walrock123 píše:
10 črc 2019 19:25
1) Za co jsi ban dostal?
PSC obchody (možná nějaké to nevhodné chování)
To je za mě rozhodně krok správným směrem. Já osobně si totiž stále pamatuji tvé, nepříliš vybíravé, hádky s některými frakcemi a hráči. Osobně si myslím, že ty PSC byly jen malým proviněním, které by se dalo snadno odpustit, nicméně v tvém tehdejším chováním vidím skutečný problém (a mám takový pocit, že AT, které toho ví ještě více než my všichni, to má stejně). Uplynulo už mnoho času a podal jsi mnoho žádostí, ale pro mě je tahle tou první, kde vidím nějaký pokrok. Pokud si tedy někdy plně uvědomíš tento skutečný problém a přestaneš se do nekonečna ohánět pouze PSC, tak věřím, že ti budu moci dát i pro.

Tohle nebudu ani komentovat:
Walrock123 píše:
10 črc 2019 19:25
Žádný brečení nikdy nebylo, osobně jsem si z toho dělal srandu, jen ty v tom vidíš nějaký pofidérní brečení.
Jinak zatím PROTI! Ale vydržíš-li na správné cestě, věřím, že se na server jednou vrátíš.