Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#21
Přednesl jsem AT, budu tě informovat.
Jak jsem však již dříve avizoval, o stáhnutí z blacklistu musí rozhodnout celé AT, nebo alespoň dostatek členů.
Proto prosím ještě o trpělivost.

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#24
No, musím říct, že oceňuju tu snahu, kterou Wal vyvíjí. Když jsem tu tak četl ty příspěvky, tak ano, je to psychicky naprosto nevyrovnanej člověk, kterej při neúspěchu měl docela mental breakdown, ale podle mě právě to dokazuje, že má opravdu chuť se vrátit na server a hrát. Přeci jen, kdyby mu o to nešlo a bylo mu to jedno, nebude to takhle prožívat. Když obcházel, hrál opravdu na plno a nesnažil se na tom zase jen profitovat.

Jak psal kae, měl tu možnost dostat se společně s Biem z BL, ale pohovor se mu moc nepovedl a nakonec se dostal jen Bio. Myslím si, že tohle bylo hodně způsobeno tím, že Bio se umí hodně přetvařovat a s klidem na srdci vám lhát do očí. Tohle Wal nedokáže a právě proto mu dělal pohovor docela problém. Bio se teda nakonec sice dostal na Epes, ale hrál tam pár dní a po pár dnech všechny věci prodal a šel hrát něco jinýho - udělal přesně to, za co na tom BL byl a vůbec ho to nemrzelo.

Za mě určitě Pro.

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#25
kaemon_ píše:
10 črc 2019 21:04
Fajn, kvůli provokaci a naléhání tvůrce příspěvku Warlocka123 jsem se rozhodl vyjádřit trochu podrobněji, než jen takto.
kaemon_ píše:
10 črc 2019 20:08
To není žádost, to je meme.
Fajn. Meme to není, ale opakovaný vtip z tvojí strany. Jsi big chungus Epesu který po takový době s žádostmi už fakt vtipný není, ale pěkně smutný jak tvá situace s Markétou a Radimem. Urči si priority, jsi nevyrovnaný jak já ve 4 třídě ZŠ.

Co tedy k žádosti.

Napíšu na rovinu jeden z názorů který mě okamžitě napadl když jsem viděl název příspěvku -

Jak všichni víme, Warlockovi a Biovi byla možnost vystoupit na Discordu před komisí Admin Teamu vedeným Chrisem, který se rozhodoval jestli ty dva na Epes pustit či ne.
I když již členem AT nejsem nějaký ten pátek nejsem, dovedu si o sobě říci (teda o mém upřímném já, ne o tom trotlovi kterého máte tu čest potkávat na DC), že moje názory nejsou pomatené, nelogické, rozporuplné, ale víceméně logické, inspirativní, shodné a hromada dalších kladných vlastností.

Můj pohled na věc tedy následovný.

Když mi někdo z fleku řekne otázku, jestli Warlock nebo Bio, tak to bude Warlock.
Měl jsem tu možnost za ty 4 roky (nebo kolik) poznat Walrocka ze všech stran. Kamarádil jsem se s ním, nenáviděli jsme se, zase kamarádili a tak. Za tu dobu prošel určitým psychickým rozvojem, který jsem měl tu čest sledovat.
Psychický rozvoj Walrocka byl vždy takový divný oproti ostatním lidem. Dlouho byl Walrock takový, že kam jde jeho skupina kamarádů, tam jde i on a tak to i vypadalo. Když byl s normálníma lidma, choval se normálně. Když byl s prasatama, choval se jako prase (ještě o stupínek víc než oni jak známe) a tak to vypadalo. Víte co myslím.
Na 17 letého haranta je sice mentálně dost pozadu, ale během toho posledního roku udělal solidní pokrok správnou cestou. Nyní se vede více svým vlastním mozkem než mozkem ostatních.
Toxický je stále stejně, ale umí se krotit a chovat normálně. S tím problémy mít nebude oproti E2.
Mentálně nevyrovnaný stále je. Neví co chce, ale už to umí zvládnout lépe než dříve.
Čuchl k reálnému životu místo trávení u PC 24/7, to ho možná taky trochu stmelilo, očividně se mu to nelíbilo.
Zkrátka blbost jako prodat půlku věcí za cash do Lolka už podle mě nehrozí, ani když server půjde viditelně dolů. Ale člověk i tak nikdy neví.

Walrock na rozdíl od Bia se neumí falešně přetvařovat. Když mluví tak špatně lže, většinou jedná dost upřímně a snaží se. Ať ti dva řekli při tom koncilu cokoliv, Walrovi věřím určitě víc. Bio udělal na serveru o dost větší sviňstva, která mu narozdíl od Walrocka prošla, jen většina serveru (včetně Chrise) o tom neví. Říkat co nebudu, stejně to už od E3 nemá význam. To že v určitých situacích mele na pohovorech hovadiny je normální, ne každý umí zvládat ty určité situace.

Mám toho na jazyku trochu více, ale nechce se mi. Svojí potřebu pomoci bližnímu svému jak praví Bible jsem udělal.

Jestli chce AT udělat dobré rozhodnutí, tak to je asi pro prospěch tohoto stvoření z Jaroměře.
Původně jsem tady měl docela delší a hlavně svoje vyjádření, ale forum mě automaticky odhlásilo a smazalo se mi to...
Proto si dovoluji jako pravý Hradečák zkopírovat kaemonovu odpověd. S obrovskou většinou s ním souhlasím a mám velmi podobný názor.
Za Maglixe jste ho tu nechali hrát a žádný problém nenastal, až na jednu urážku sverrira (kdo by nedostal nervy ze sverrirovo argumentů..) Nevidím jediný důvod, proč by mělo vadit, že by zde hrál za Walrocka, aniž by musel obcházet ban.

Jsem jednoznačně pro..

Re: [Walrock123] Žádost o unblacklist

#26
Bude to chtít nezapomenout na nějakou schopnost vyhodnocení vlastních činů a vlastní míry zavinění.

Viz ten pohovor (bez ohledu na to,jak je vypovídající _ někdo umí psát slohy,někdo zas dobře mluvit). Myslim,že i do RL je dobré si nést,že to,že mi něco moc nejde mě moc neomlouvá. Naopak je potřeba trávit více času přípravou a ukázat,že jsem dal maximum do toho,aby to bylo dobré,i když to třeba nebude 100%. On fakt za všechno.nemůže zlý AT,nebo zasedlý tyranizující chris.

Osobně si ještě dovolím poznamenat, že bych ti asi i doporučil více rozmýšlet o tom s kým se budeš na serveru bavit aby ses zbytečně nedostal do dalších problémů.

Také chceme upozornit, že odmítáme umravňovat nějaké slovní výpady mezi tebou a někým,nebo jiné druhy konfliktů.

Avšak na závěr, po diskusi v AT ( na základě již dříve uvedeného.mechanismu, že stejně jako o přidání hráče na blacklist musí i vyjímečné odebrání projít schválením) oznámuji, že jsme se všichni rozhodli na základě tě z blacklistu odebrat.

Uhraď si zatím unban, večer vyřeším potřebné náležitosti.
cron