Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žiadosť o Unban Spartakus31

#1
Ahoj, dnes ubehlo od banu 4 mesiace a 22 dní a já som sa rozhodol, že skúsim šťastie a napíšem svoju prvú a dúfam že aj poslednú žiadosť o unban, dúfam, že sa Vám bude páčiť.

1. Dostal som ban za to že som, bol toxický na nepriatelskú frakciu. A za celkové dlhodobe hnusné správanie

2. Takže stalo sa to 21.2.2019 v ten deň DarkGods prehrali pevnosti a vybil som si to na Warchiefs. niekto tam spomenul nick Fufen [EmberIsolte] a ja som sa hneď prestal kontrolovať napísal dačo v štýle si taký istý ako Fufen PVP God a aj Toxic tak som sa už neudržal, a začal nadavať po TelefoniaRiderovy Arkenovy Sverrirovy ... Designer Lemodile ma kludnil : Spartakus kludni sa lebo to zajde ďaleko nepočúvol som ho aj keď ma napomínal Spartakus radšej sa na dnes odpoj aby si nemal ban a aj tak som ho nepočúval. Došlo to až tak daleko, keď mi dal Designer Lemodie mute na velmi dlhú dobu, ale ja som aj napriek tomu zachoval ako idiot a vyrobil si meč s velmi nevhodným názvom.

3. 21.2.2019 21:47 Perma Ban

4. 3X a dosť [Perma]

5.. Uvedomujem si všetko, čo som spravil. Neskutočne toho ľutujem chcel by som to dajak vráťiť ale už je neskoro. Veľmi som sa poučil z chyby ktorú som urobil a môžem váš uistiť , že sa táto vec už nebude opakovať. Chcel by som si zahrať s Fufenom a skúsiť ten Horský priesmyk a v budúcnosti aj ďalšie nasledujúce updaty. Potom by som rád vyplatil tie dlhy ktoré tam dlžím hráčom je to približne 2 Milióny a je mi blbé ich tam nechať hráčov bez peňazí o ktoré prišli kvôli mojej hlúposti. Na Epesu som hrál veľmi dlhú dobu a je mi to ľúto toho, ako som sa zachoval a nechcem odísť z Epesu s takým rozlučením. Tak ak by ste mi umožnili sa na server zase vrátiť sľubujem vám že už nič také neurobím, že sa nebudem zapájať do frakčných hádok. A budem si v kľude hráť bez sporov hrát na serveri a budem si vážiť možnosti hrát na tak prepracovanom a zábavnom serveri. Toto je asi všetko, čo som vám chcel povedať a já dúfam, že mi dáte 2.šancu a uvidíte že nemusíte ľutovať. Ďakujem za prečítanie žiadosti, Ešte raz sa ospravedlňujem.
Spartakus31

Re: Žiadosť o Unban Spartakus31

#6
Jack_Ounes píše:
17 črc 2019 09:20
Upřímně, nečekal jsem až takovou žádost na tebe. Cením, že sis počkal a řekl bych, že ses možná i trochu poučil. Pro.
Souhlasím s Jackem.
Neuspěchal si to a počkal si krásný 4 měsíce ;)

Re: Žiadosť o Unban Spartakus31

#10
Doufám že jsi se opravdu poučil.. Znal jsem tě už od E2 kde jsi byl v pohodě týpek pak to nějak začalo kolabovat až to došlo k perma banu.
Mám stejný názor jako ostatní, přihláška je dobrá, počkal jsi 4 měsíce a od tebe jsem čekal něco mnohem horšího. :D
PRO
cron