Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žiadosť o Unban Spartakus31

#21
Ahoj, vím, že na forum moc nepíšu, ale jelikož jsem ti dal ban já, tak by asi bylo vhodné se k tomu nějak vyjádřit, dříve jsi na to celkem hodně sral, ignoroval jsi mé napomenutí, a jak ses sám přiznal, ještě dodatečně pokračoval v "urážení" ostatních se svým přejmenovaným mečem i přes to, že jsi měl mute. No, i kdyby se ti unban podařil, tak stejně ještě nějakou dobu nikdo neuvidí nick Spartakus v chatu, protože ten mute, jak už jsi zmiňoval máš až do září.
Každopádně, pár dní po tom incidentu jsi mi psal na discordu omluvu, takže alespoň cením, že sis uvědomil to, co jsi dělal. Vím, že na Epesu je to občas o nervy, ale vypouštět svoji zlost v globálním chatu je asi to nejhorší co můžeš udělat, příště si to vyjasni někde na discordu, nebo tam kde to nebude vyhovovat jen tobě, ale i celému Epesu, ta žádost je na tebe fakt luxusní, skoro bych nevěřil, že jsi ji nepsal ty, ale tak nebudu skeptický a dám ti zelenou, věřil bych, že budeš zase v pohodě a že sis uvědomil svoji chybu, dávám ti zelenou.

PRO

Also, je hezké, že tam jdeš s cílem splatit dluhy, good luck!
Jestli je nesplatíš, zase ti dám ban
cron