Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#11
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#13
MarekD píše:
17 črc 2019 22:25
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.
Že to píšeš zrovna ty, když jsi unban dostal po cca 40 dnech :roll:

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#14
MarekD píše: Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.
Nic ve zlem, ale tvuj ub byl udelen taktez podobne "brzo". (20.9. a 1.11. zadost)

Rody je jeden z mala hracu, u kterych jsem rad, ze jsem je diky epesu poznal. Byl hodnym hracem, ktery se jak psal vyhybal cheatum, podvodum jak to jen slo. Na epesu trest dostal puze jeden a ten byl osudnym. Uvedomuje si, ze to byla velka chyba, kterou se nechysta opakovat. Kazdy den od sveho unbanu za nama chodil na dc, vyptaval se co je noveho a poslednich par dni i koukal na stream toho jak hrajeme. Opravdu na server chce a verim ze stejnou chybu jiz neudela. Jsem PRO.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#16
MarekD píše:
17 črc 2019 22:25
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.
Nechci tu vyvolávat nějaké hádky nebo tak, ale pokud si pamatuji tak ty sis také žádal o unban po necelých dvouch měsících... + ty si dostal ban za třikrát a dost a Rody jen za jeden trest...

Teď k žádosti... Žádost je pěkně napsaná a je vidět, že sis s ní dal práci, co se týče trestu tak vykrádání resek je celkem hnusárna. Jinak jsem s tebou nikdy neměl problémy a co jsem si všímal tak ses ani nezapojoval do frakčních hádek v chatu. Takže doufám, že když ti budu věřit i nadále tak mě nezklameš, protože ode mně tu máš PRO.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#17
MarekD píše:
17 črc 2019 22:25
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.
Nepodával sis náhodou marku ty UB ještě dříve? :thinking:

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#18
Žádost napsaná pěkně, jedna z nejlepších, jaké jsem zatím četl. +1

Měl jsem tu čest hrát po boku Rodyho, ale i proti němu. Ally, či enemy, vždy mi přišel jako normální hráč, který se snaží se všemi vyjít. Vždycky působil jako nekonfliktní hráč, který nikdy nedostal jediný trest, ani varování nebo kick od helpera. Jak tu zaznělo, že se povyšoval - Ani bych neřekl, že se nad někoho povyšoval nebo se choval egoisticky, tyhle věci typu "dnešní pevnosti/ethan/wb celkem ez" se objevují v chatu často a hráči si to prostě navzájem píšou jen tak provokativně. Dělá to víc lidí a Rody to určitě nikdy nepsal kvůli tomu, aby se povyšoval.

Můžu říct, že poslední u koho jsem z té frakce čekal Ban, byl Rody. Ten Ban mě hodně překvapil a ještě víc, že se nechal zlákat na pár RK a potek. Nicméně, myslím si, že jeden takový Ban mu dal dost za vyučenou a příště to bude hlásit jako první a hned, protože dalším banem si projít určitě nechce.

MarekD píše: Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.
Pokud se nepletu, žádal sis o unban 50 dní po jeho udělení (což je 1 den navíc od Rodyho). Tvůj ban byl udělen za 4 tresty a X varování k tomu. Choval ses jednoduše řečeno tak strašně, až to vyústilo v ban. Nechápu teda, proč by u slušného hráče, který udělal jeden krok vedle (za který draze zaplatil) nemělo stačit 49 dní, ale u člověka, který dostal 4 tresty a X varování, by stačit mělo.

Shrnuto - Rody udělal jeden krok vedle a měl ban stejně dlouho jako ty, který jsi na banu pracoval celé 4 tresty a X varování. Tím pádem by měla délka banu úplně stačit a neměl by to být důvod k neudělení unbanu.

Vyjádřil jsem se asi ke všemu, k čemu jsem chtěl.
Unbanu ZDAR! Pro.

EDIT: Koukal jsem, že jsi si o unban požádal dokonce 41 dní poté, což je tedy ještě méně, než Rody. A pro jistotu jsi neváhal a po unbanu, kdy tvůj finální trest byl bugování healingu, jsi pro jistotu šel a znovu bugoval zkušenosti do skillu mining. Očividně ses z toho moc nepoučil, střední tě nakonec asi tolik nezměnila a děláš blbosti pořád stejný.
Naposledy upravil(a) Jack_Ounes dne 18 črc 2019 13:30, celkem upraveno 1 x.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#19
MarekD píše: Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#20
Ahoj, přihláška se mi líbí, ale doba od banu se mi nezdá moc dlouhá. Je sice fajn, že jsi bug nahlásil, ale stejně mám takové pochyby že jsi ho nahlásil jen a proto, že jsi doufal že AT nepřijde na jeho zneužívání z tvé strany.. I když cením, že jsi residenci kompletně nevybílil zas a pouze můžeme jen spekulovat nad tím, jestli to bylo tvoji "dobrotou" nebo jen tím, že jsi měl strach že by se hráč mohl vrátit a zjistil by, že na residenci nemá vůbec nic, přičemž když mu tam zůstala půlka mohl si myslet že toho víc nevlastnil. A konec konců krádež jako krádež.. :/
Bohužel, ale pokud přihlídnu k době a závažnosti trestu PROTI..
PS: Hromada lidí zde taky dostala ban na mnohem delší dobu za krádež jednoho předmětu..
cron