Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#41
MarekD píše:
18 črc 2019 15:22
A to je jako argument? :D že já si UB podal dřív a dostal jsem ho?
Dávám pro, z toho co vím, nedali do oběhu ani prd, což narozdíl od hráčů MarekD a phiwings byl opak, kdy se svojí výhodou škodili ekonomice zásadně více a jejich unban byl expresně na světě.

Přece jenom, obě strany nemají rády, když se na ně používá jiný metr že?

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#42
DesTrixPlayer píše:
19 črc 2019 16:13
MarekD píše:
18 črc 2019 15:22
A to je jako argument? :D že já si UB podal dřív a dostal jsem ho?
Dávám pro, z toho co vím, nedali do oběhu ani prd, což narozdíl od hráčů MarekD a phiwings byl opak, kdy se svojí výhodou škodili ekonomice zásadně více a jejich unban byl expresně na světě.

Přece jenom, obě strany nemají rády, když se na ně používá jiný metr že?
Jak prosimtě škodili ekonomice?

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#43
CiTrOnIxCz píše:
19 črc 2019 15:18
TheDarkness píše:
19 črc 2019 11:04
Kdyz si ku prikladu opet uvedeme marka.. Bugovali healing a zvratili jak psal arken mesice pevnosti, wb a i prakticky “nicili” ekonomiku a ub byl taktez takhle brzo. U rodyho muzete namitnout to same, ale ten clovek ty rk s healy pouzil tak 3x a pak se sam nahlasil. Za bugovani hornictvi se puvodne mel davat permaban a epes byl tak nastvany ze kdyby mu nekdo neco nerekl narval by to i na BL. “Pockat 2 mesice”.. nevim jestli je to nejaky “epes ritual” se zadosti o ub, ale osobne si myslim ze za casovy usek 50 dnu (coz je mesic a 20 dnu) si dany clovek mohl mnohe uvedomit. A rody si to opravdu uvedomil uz pred banem. Z toho ze si ji podal brzo muzeme spis usoudit ze se na server vazne zpatky dostat chce.
Nechápu proč se sem tahá Marek. Bugoval sice regen ale v tu dobu si ani nehrál a nevíš asi že to nebugoval jen on (DG). Ten regen bugovalo víc lidí (Btw bylo to i pár lidí z 2 strany a proto se nedávali tak velké tresty + si myslím že vzít vše na čem DG ten měsíc dělali tedy ftop měsíc byl dost velký trest když se díky tomu vlastně přišlo i o ftop rok) a ten warn dostali až asi po týdnu co měl být bug už vyřešen za to že si našli další způsob jak to bugnout. Ten UB dostal i v jiné době a to v té před tím než dostalo xx lidí BL za duplikace. Jak je vidět situace se na epesu změnila jak už si psal i to s tím že jsme měli dostat BL to sem věděl a to jen dokazuje jak se to zpřísnilo dřív se při stejném bugu odebrali čistě jen lvl a byl klid ale teď je to úplně jiné a proto nemůžu teď rozhodně dát PRO. Gamer se taky pokusil okrást 2 lidi (mě a winga) a nic z toho neměl akorát dostal ban a musel si počkat 6 měsíců na UB. Sice tomu dopomohlo i jeho dřívější chování ale i tak on vlastně udělal 2x nejvíc stupidní scam kdy jen slovíčkařil a dostal ban na půl roku. Proto by podle mě bylo přijatelné kdyby si za věc kdy zneužil někdo bugu aby vykradl resku nějakého hráče a vlastně tím i okradl hráče počkal o trochu déle.
Nemusis mi to to popisovat. To z webu se dostalo i ke me :). Ackoliv si myslis, ze jsem 100 let za opicema, kauzu marka a winga jsem sledoval. S gamerem si troufam rict, ze je to jina situace. Lidi jako on vydelavaji na blbosti lidi a snazi se uskodit aktivne hrajicim a prumerne inteligentnim jedincum. Kdyzto rody a michal kradli itemy neaktivnim a zabanovanym lidem. Sice bugem, ale nahlasili se sami. Precejen pavlitko taktez bugoval jantar..

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#44
Stále docházím k názoru, že se na epesu nevyplatí k čemukoliv se přiznat.
C
OU, Ty jo asi by bylo lepší, kdybyste raději měli úctu k těm, kteří tráví hromady času na tvorbě tohoto serveru a i úctu ke svým spoluhráčům, protože bez nich byste si moc nezahráli. Než aby mnozí hned co zjistí nějaký průser neváhali ho hned využít.

Ještě jedna věc, přiznání a nahlášení bugů se vždy snažíme brát jako polehčující okolnost a vždy to při posuzování banu probíráme.
Naopak. Nepřiznáš li se a dál škodíš, můžeš si za sebou zavřít dveře navždy.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#46
CiTrOnIxCz píše:
18 črc 2019 14:41
Za mě proti. Okrádat hráče mi přijde jako jeden z nejhorších prohřešků (až na ničení ekonomiky pomocí duplikace/bugování itemů) a to že si okrádal ty hráče ještě pomocí bugování je ještě horší. Já sice asi taky nemam co říkat ohledně bugování něčeho ale i tak. + To že si bral věci jen od lidí co jsou na BL podle mě nic neznamená jelikož ti o kterých si psal skočili na BL za duplikaci tak mi přijde zajímavé že jen u nich ses chtěl podívat do beden.
V podstatě souhlasím s citrem. To, že vykradli resky jen zabanovanym neaktivním hráčům je sice polehčující okolnost, ale stejně si myslím, že bysis měl ještě počkat.

--------------------------------------------------------------------------
negjo píše:
DesTrixPlayer píše:
19 črc 2019 16:13
MarekD píše:
18 črc 2019 15:22
A to je jako argument? :D že já si UB podal dřív a dostal jsem ho?


Dávám pro, z toho co vím, nedali do oběhu ani prd, což narozdíl od hráčů MarekD a phiwings byl opak, kdy se svojí výhodou škodili ekonomice zásadně více a jejich unban byl expresně na světě.

Přece jenom, obě strany nemají rády, když se na ně používá jiný metr že?


Jak prosimtě škodili ekonomice?


Tak? Fakt jsem dost zvědavej jak škodili ekonomice..

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#48
Jack_Ounes píše:
21 črc 2019 20:12
//offtopic//
negjo píše:
21 črc 2019 14:15
Tak? Fakt jsem dost zvědavej jak škodili ekonomice..
Třeba jen tím, že ji přelili nenávratně na jednu stranu? :D
Jeste dodam, ze sice ta heal flaga nefungovala zrovna jako regen ega.. ale dovolim si rict, ze se diky ni i vyhazelo i mene eliku (ktere nejsou zrovna levnou zalezitosti).

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#50
TheDarkness píše:
22 črc 2019 05:21
Jack_Ounes píše:
21 črc 2019 20:12
//offtopic//
negjo píše:
21 črc 2019 14:15
Tak? Fakt jsem dost zvědavej jak škodili ekonomice..
Třeba jen tím, že ji přelili nenávratně na jednu stranu? :D
Jeste dodam, ze sice ta heal flaga nefungovala zrovna jako regen ega.. ale dovolim si rict, ze se diky ni i vyhazelo i mene eliku (ktere nejsou zrovna levnou zalezitosti).
Nejen to.

Díky tomu regenu si měl 2x větší regen (né-li 3x). Díky tomu se zvrátil průběh pevností a WB na 2 měsíce, což když si tak vemeš, tak bůh ví, co všechno popadalo z WB, válečnických beden a potom zase z WB klíčů, jediné co se odebralo byla bouře a všechny body, co se nabraly za ty 2 měsíce, takže ano, ekonomika byla ovlivněná ;)
CiTrOnIxCz píše:
TheDarkness píše:
19 črc 2019 11:04
Kdyz si ku prikladu opet uvedeme marka.. Bugovali healing a zvratili jak psal arken mesice pevnosti, wb a i prakticky “nicili” ekonomiku a ub byl taktez takhle brzo. U rodyho muzete namitnout to same, ale ten clovek ty rk s healy pouzil tak 3x a pak se sam nahlasil. Za bugovani hornictvi se puvodne mel davat permaban a epes byl tak nastvany ze kdyby mu nekdo neco nerekl narval by to i na BL. “Pockat 2 mesice”.. nevim jestli je to nejaky “epes ritual” se zadosti o ub, ale osobne si myslim ze za casovy usek 50 dnu (coz je mesic a 20 dnu) si dany clovek mohl mnohe uvedomit. A rody si to opravdu uvedomil uz pred banem. Z toho ze si ji podal brzo muzeme spis usoudit ze se na server vazne zpatky dostat chce.
Nechápu proč se sem tahá Marek. Bugoval sice regen ale v tu dobu si ani nehrál a nevíš asi že to nebugoval jen on (DG). Ten regen bugovalo víc lidí (Btw bylo to i pár lidí z 2 strany a proto se nedávali tak velké tresty + si myslím že vzít vše na čem DG ten měsíc dělali tedy ftop měsíc byl dost velký trest když se díky tomu vlastně přišlo i o ftop rok) a ten warn dostali až asi po týdnu co měl být bug už vyřešen za to že si našli další způsob jak to bugnout. Ten UB dostal i v jiné době a to v té před tím než dostalo xx lidí BL za duplikace. Jak je vidět situace se na epesu změnila jak už si psal i to s tím že jsme měli dostat BL to sem věděl a to jen dokazuje jak se to zpřísnilo dřív se při stejném bugu odebrali čistě jen lvl a byl klid ale teď je to úplně jiné a proto nemůžu teď rozhodně dát PRO. Gamer se taky pokusil okrást 2 lidi (mě a winga) a nic z toho neměl akorát dostal ban a musel si počkat 6 měsíců na UB. Sice tomu dopomohlo i jeho dřívější chování ale i tak on vlastně udělal 2x nejvíc stupidní scam kdy jen slovíčkařil a dostal ban na půl roku. Proto by podle mě bylo přijatelné kdyby si za věc kdy zneužil někdo bugu aby vykradl resku nějakého hráče a vlastně tím i okradl hráče počkal o trochu déle.
Tbh, zajímalo by mě, kdo to využíval z druhé strany (myslím po tom, co to pavel nahlásil a Epes to opravil), protože to Epes ám procházel ty 2 měsíce do zadu a nejvíc to využívala strana DG (přesněji negjo, Marek a wings), co si tak pamatuju tak tam nebyla ani zmínka o někom z druhé strany, takže by mě docela zajímalo, koho myslíš :D
cron