Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o unban - Rody_CZ

#1
Zdravím AT a samozřejmě i všechny hráče!
Od mého banu sice neuběhla nějak zvlášť dlouhá doba. nicméně chci to vyzkoušet již teď, protože mě hraní na Epesu vždy velmi bavilo a chtěl bych si užít update Horský průsmyk společně s lidmi, s kterýma jsem Epes hrál dlouhou dobu.

1)Za co jsi ban dostal?
Vykrádání residencí
2) Popis situace
Okolo 26.5. jsem s hráčem michalv2 objevil bug, který nám umožňoval dostat se do cizích truhel i přesto, že se nacházely v residenci.Bug fungoval tak, že si stačilo vytvořit residenci vedle cizí a pokud jste stáli ve své residenci a dosáhli na truhlu v jiné mohli jste ji jednoduše otevřít. Z počátku jsem si řekl, že na to kašlu, přece nebudu zneužívat bugu, jako nějaký blbec, ale další den mně napadlo „Co asi má hráč z BL (Emerikn) na residenci“ a tak jsem si ze zvědavosti našel jeho resku, po nějaké době se mi povedlo vytvořit vhodnou residenci ze ,které jsem dosáhl na jeho truhly.Našel jsem půl bedny RK, váhal jsem jestli to tam nechat nebo ne, ale nakonec jsem neodolal a ty RK si vzal. Z té samé resky jsem vzal ještě několik speciálních elixírů (strenght II 5min atd.) a ne, doopravdy jsem žádné drahokamy, svitky, přilby atd. nezískal. Řekl jsem si, že na to kašlu, ale další den přišly zase pevnosti a já si řekl , že bych si mohl ulehčit práci s vařením tím, že si vezmu healky od dalšího zabanovaného (Manga112) , tam jsem odcizil něco okolo 8 dvojbeden heal II a asi 15 krystalů. Po těchto 2 jsem si řekl asi 6x „Ještě jedna neuškodí“ Takže jsem chodil po světě a hledal residence ,které vlastnili buď hráči s banem ,a nebo hráči co tam nehráli aspoň 8 měsíců,protože ukrást něco někomu kdo na serveru pořád hraje se mi přece jen dost příčilo. Na těchto residencích jsem kradl vždy tak, že když jsem tam našel 35 Gunpowderu vzal jsem si 10, 7 orčího železa, tak jsem si vzal 3 atd. Moc jsem si toho nebral, nechtěl jsem hráči uškodit spíše si nějak přilepšit.
Další den jsem si uvědomil co jsem to udělal za blbost a řekl jsem si, že takový já přece nejsem, tak jsem bug nahlásil epesovi osobně ,ale to už bylo příliš pozdě, bug už jsem zneužil.
Chtěl bych ještě připsat :
V té době jsem si vytvořil residencí u více pozemků, ale u hodně z nich jsem nic neukradl.
3) Datum a čas banu:
29.5.2019, 18:53
4) Druh banu:
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Do téhle části neplánuji psát nic o tom, jak moc jsem se změnil, poučil atd., protože vám tu nechci lhát, pravda je taková, že jsem pořád úplně stejný člověk.
Věřte tomu nebo ne, ale na serveru jsem začal hrát již na Epesu 1, ale tam mě nikdo neznal.Na Epesu 2 jsem hrál podstatně víc než na E1,možná si mně dokonce někdo pamatuje ,ale to pochybuji. Na Epesu 3 jsem znova začal hrát na konci Srpna, od té doby jsem na Epesu strávil téměř každý den a troufám si říct, že jsem se konečně přiblížil k top hráčům. Za tu dobu jsem si získal spoustu přátel, s kterýma jsem se potkal i v reálném životě. Po mém banu jsem s nimi nadále každý den volal a tak trochu doufal, že se na Epes dostanu a budu mít s nimi možnost zase hrát, ale tentokrát zcela poctivě. Na Epesu jsem zkrátka vyrůstal a nechci se hraní na tomhle serveru jen tak vzdát.
Proč si teda já myslím, že bych mohl dostat UB ?
Odjakživa jsem se vyhýbal všem cheaterům, bugerům atd. a to nejen na Epesu,ale i na všech ostatních hrách. Nikdy jsem na serveru, ať už se bavíme o Epesu1,Epesu2,Epesu3 neporušil pravidla a všechny bugy, které jsem našel jsem nahlásil až do tohohle banu. Jsem alespoň rád, že jsem odmítl cokoliv z těchhle věcí (hlavně těch od BL hráčů) prodávat a neuškodil jsem tak moc serveru.To co jsem udělal, se mi hnusí. Tohle bylo moje první porušení pravidel a zároveň poslední. Myslím si, že 2. šanci by mohl dostat téměř každý člověk to je také důvod, proč jsem se nikdy nezúčastnil frakčních hypu typu „Napište mu PROTI, abychom nezačali prohrávat.“
Chtěl bych vás tedy poprosit o druhou šanci si na serveru zahrát poctivě.

Touhle žádostí se sice omlouvám AT, že museli řešit moji hloupost, ale hlavně se chci omluvit té části nevinných hráčů, kteří na epesu sice již dlouhou dobu nehrají, ale ban nemají, doufám, že pokud toto čtete mi odpustíte.

Tohle je konec mé žádosti o UB. Všem hráčům a AT děkuji, že strávili svůj čas čtením mých slov, budu rád za každou vaši odpověď .

Rody_CZ

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#5
1. Styl té žadosti se mi dost líbí a je to dost čitelné.. Nevím, jestli z toho můžu usoudit, zda jsi se opravdu poučil, nebo nikoliv.. Z mé vlastní zkušenosti to trvalo nějakou dobu, než jsem si uvědomil svých chyb, ale též na to jednou přišlo..
2. Na serveru jsi byl dost takový, že když jsi něco zvládl, tak jsi se strašně musel povyšovat nad ostatními.. Já vím, že nejsem svatý a nijak hodný, ale příjde mi hloupost psát po pevnostech "Dnešní pevnosti byly docela ez" ale co už..
3. Když jsem na serveru začínal, tak jsi byl jedním z hráčů od kterých bych pomohl čekal nejméně, ale pomohl jsi mi.. Vzal jsi mě do frakce, která mi ukázala, co je na E3 a co vlastně obsahuje a co mám čekat od určitých hráčů.. Když přehlídnu to, že jsi se občas povýšil nad někým, tak jsi byl docela fájn hráč a dá se s tebou v pohodě bavit jak na epesu, tak dc ;) Kdyby mi někdo řekl "Rody dostal unban" (lépe to napsat neumím :D) tak bych si řekl něco asi v tom stylu, že nevadí.. Takových hráčů je potřeba na epesu více ;) . Odemě máš teda >PRO< a já doufám, že tě ještě někdy na serveru uvidím.

Takže od Darka tu máš jedno velké PRO

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#6
+Po dlouhé době žádost, kterou jsem si vážně přečetl celou.
+Žádost se mi zalíbila už jen z důvodu, že je taková jednoduchá, přehledná, dlouhá tak akorát.
+Rodyho znám, takže vím, že to co udělal už neudělá nikdy, na Epesu hrál každý den a nepromarnil by svoji druhou šanci jen tak pro nic.
Určitě pro.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#7
Tenhle hráč mě donutil se po půl roce dostat znovu na epes kde jsem asi 2 týdny před jeho banem přestal hrát hrozně moc mi pomáhal a vždy poradil bohužel udělal chybu ale protože se sám přiznal a jak on říká že si jen "přilepšoval" tak bych mu za mě dal malé PRO a možná mě znova donutí se vrátit zpět k hraní na tomhle serveru

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#8
Za tu dobu co hraji na Epesu 3 jsem o Rodym nic špatného neslyšel vždy se vyhýbal všemu špátnému a snažil se všechny bugy nahlásit.
A každý si přeci zaslouží druhou šanci :) Já dávám PRO

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#9
No Rody, udělal jsi fakt hnusné věci ale každý se může poučit. (může :roll: ) Ve tvém případě si nejsem jistý ale každý může dostat druhou šanci.
Dávám ti tedy malé PRO.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#10
Nikdy jsem s tímto hráčem neměl žádný problém i přesto že byl čorka, každopádně neměl problémy a byl v pohodě enemák. Snad dostaneš UB a začne i nějaké PvP jelikož tam proti nám teď není nikdo strong. PRO
cron