Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#32
CiTrOnIxCz píše: Za mě proti. Okrádat hráče mi přijde jako jeden z nejhorších prohřešků (až na ničení ekonomiky pomocí duplikace/bugování itemů) a to že si okrádal ty hráče ještě pomocí bugování je ještě horší. Já sice asi taky nemam co říkat ohledně bugování něčeho ale i tak. + To že si bral věci jen od lidí co jsou na BL podle mě nic neznamená jelikož ti o kterých si psal skočili na BL za duplikaci tak mi přijde zajímavé že jen u nich ses chtěl podívat do beden.
Rodymu verim, ze zadny vzacny itemy neujebal(navic se mohl koukat pouze do krajnich beden, ne cele res).. epes jiz "ukradene" itemy odebral a jak jsem psal zadny se nedostal do obehu. Ano je to svinarna (prekvapujici ze zrovna v te dobe od nejbohatsiho hrace na epesu), ale jelikoz je to rodyho prvni trest za poslednich 6 let, tak si myslím že by se na to nemuselo koukat zas tak hrozně jak píšeš.. :/

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#34
Fufen píše:
18 črc 2019 16:34
Minimálně by se Vám měli ještě smazat vaše věci, které jste před banem rozdali pokud se nepletu, takže vlastně Vám ten ban nic nedal..
Rody ani Michal nedali do oběhu jedinou věc. Všechno co měli, mají, nakradli, získali mají u sebe, nebo jim to Epes sebral. Nemáme od nich asi krom arthur kuše ani nic půjčeného.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#35
Já třeba trest neměl nikdy a pomohlo mi to při tom když se řešilo "bugování" hornictví? Ne protože Epes poslední dobou zpřísňuje pravidla aby se dalším situacím vyhnulo protože už ho to nebaví řešit. Proto by se měl podle mě trochu zpřísnit UB systém když už se vlastně zpřísňují pravidla na serveru neříkám že by měl hned dostat BL ale ty 2 měsíce si počkat mohl.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#36
CiTrOnIxCz píše:
19 črc 2019 01:01
Já třeba trest neměl nikdy a pomohlo mi to při tom když se řešilo "bugování" hornictví? Ne protože Epes poslední dobou zpřísňuje pravidla aby se dalším situacím vyhnulo protože už ho to nebaví řešit. Proto by se měl podle mě trochu zpřísnit UB systém když už se vlastně zpřísňují pravidla na serveru neříkám že by měl hned dostat BL ale ty 2 měsíce si počkat mohl.
Kdyz si ku prikladu opet uvedeme marka.. Bugovali healing a zvratili jak psal arken mesice pevnosti, wb a i prakticky “nicili” ekonomiku a ub byl taktez takhle brzo. U rodyho muzete namitnout to same, ale ten clovek ty rk s healy pouzil tak 3x a pak se sam nahlasil. Za bugovani hornictvi se puvodne mel davat permaban a epes byl tak nastvany ze kdyby mu nekdo neco nerekl narval by to i na BL. “Pockat 2 mesice”.. nevim jestli je to nejaky “epes ritual” se zadosti o ub, ale osobne si myslim ze za casovy usek 50 dnu (coz je mesic a 20 dnu) si dany clovek mohl mnohe uvedomit. A rody si to opravdu uvedomil uz pred banem. Z toho ze si ji podal brzo muzeme spis usoudit ze se na server vazne zpatky dostat chce.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#37
[/quote]
Ale jediné čeho se u tebe a michala bojím tak je, že vy jste to udělali jen z důvodu, že Vás to na epesu nebavilo (viz freestyle a spol.) a teď když vidíte, že se na serveru objevil průsmyk, tak najednou se zase chcete vrátit?.. Jak Vám můžu věřit, že tohle neuděláte znova.. Pochybuji, že jste se vůbec nějak poučili, prostě jste si počkali v banlistu do průsmyku a teď chcete zpět..
[/quote]

Takhle to opravdu nebylo. V době mého banu bylo ohlášeno, že Horský průsmyk bude do konce měsíce a já jako většina očekával Horský průsmyk 30..Myslím si, že ani ten nejhloupější by přece nezačal zneužívat bugu z nudy 4 dny před vydáním updatu, který měl tu nudu zahnat.

Jinak díky za pěkné slova o mně :).
Naposledy upravil(a) StrejdaRodec dne 25 črc 2019 12:25, celkem upraveno 1 x.

Re: Žádost o unban - Rody_CZ

#40
TheDarkness píše:
19 črc 2019 11:04
Kdyz si ku prikladu opet uvedeme marka.. Bugovali healing a zvratili jak psal arken mesice pevnosti, wb a i prakticky “nicili” ekonomiku a ub byl taktez takhle brzo. U rodyho muzete namitnout to same, ale ten clovek ty rk s healy pouzil tak 3x a pak se sam nahlasil. Za bugovani hornictvi se puvodne mel davat permaban a epes byl tak nastvany ze kdyby mu nekdo neco nerekl narval by to i na BL. “Pockat 2 mesice”.. nevim jestli je to nejaky “epes ritual” se zadosti o ub, ale osobne si myslim ze za casovy usek 50 dnu (coz je mesic a 20 dnu) si dany clovek mohl mnohe uvedomit. A rody si to opravdu uvedomil uz pred banem. Z toho ze si ji podal brzo muzeme spis usoudit ze se na server vazne zpatky dostat chce.
Nechápu proč se sem tahá Marek. Bugoval sice regen ale v tu dobu si ani nehrál a nevíš asi že to nebugoval jen on (DG). Ten regen bugovalo víc lidí (Btw bylo to i pár lidí z 2 strany a proto se nedávali tak velké tresty + si myslím že vzít vše na čem DG ten měsíc dělali tedy ftop měsíc byl dost velký trest když se díky tomu vlastně přišlo i o ftop rok) a ten warn dostali až asi po týdnu co měl být bug už vyřešen za to že si našli další způsob jak to bugnout. Ten UB dostal i v jiné době a to v té před tím než dostalo xx lidí BL za duplikace. Jak je vidět situace se na epesu změnila jak už si psal i to s tím že jsme měli dostat BL to sem věděl a to jen dokazuje jak se to zpřísnilo dřív se při stejném bugu odebrali čistě jen lvl a byl klid ale teď je to úplně jiné a proto nemůžu teď rozhodně dát PRO. Gamer se taky pokusil okrást 2 lidi (mě a winga) a nic z toho neměl akorát dostal ban a musel si počkat 6 měsíců na UB. Sice tomu dopomohlo i jeho dřívější chování ale i tak on vlastně udělal 2x nejvíc stupidní scam kdy jen slovíčkařil a dostal ban na půl roku. Proto by podle mě bylo přijatelné kdyby si za věc kdy zneužil někdo bugu aby vykradl resku nějakého hráče a vlastně tím i okradl hráče počkal o trochu déle.
cron