Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o Unban michalv2

#1
1) Za co jsi ban dostal? - vykrádání residencí.
2) Popis situace - Popsal bych to asi takle: jednoduše jsem si nakráčel k nějaké residenci o které jsem věděl, že má za okny nějaké ty bedny. Bral jsem jen věci lidem o kterých jsem věděl že na epesu nehrají dlouhou dobu a o kterých jsem si myslel že se na epes již nevrátí. Všechny věci co jsem ukradl jsem neměl v plánu dostat do obchodního okruhu takže jsem si je jen nechal na vlastní zájmy. přibližný počet residencí co jsem vykradl byl asi 5 residencí. Vždycky jsem bral jen polovinu věcí které tam byly a nebral jsem drahokamy,PP helmy a podobně. Věci, které jsem bral byly hlavně materiály na vaření elíků, jantar a zlato. Nikdy jsem nevykradl celou residenci, protože jsem hráči nechtěl tolik uškodit. Nakonec jsme si s hráčem Rody_cz uvědomili že jsme udělali blbost a bug jsme nahlásili. Chci se velice omluvit všem hráčům, které jsme okradli.
3) Datum a čas banu - 29.05.2019, 18:53
4) Druh banu: Permanentní ban
5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban. - Na Epes 3 jsem začal hrát ke konci léta roku 2018 a za tu dobu jsem si na Epesu našel hodně přátel a na některé momenty, které se odehrály při hraní s nimi se nedá zapomenout. začal jsem hrát jako plebík lvl 0. Hrál jsem jen tak for fun těžil, plnil questy a stavěl si baráček, jenže potom přišel lvl 10 a hráč ArkenThas mi napsal Zdar umíš trochu pvp a chtěl bys za nás bojovat? tak jsem se dostal do frakce TheFallen ze které jsem byl potom deportován do frakce WarChiefs a tam to vše začalo díky leaderovi fre3stylovi, který se k nám nechoval jako leader frakce ale bral tu frakci jako rodinu což se mi moc líbilo a nikdy na něj nezapomenu. Chtěl bych dostat unban abych mohl pokračovat v hraní s lidmi kteří mi na epesu zbyli. Sice jsem nebyl úplně nejvzornější hráč, ale myslím si že to se mnou nebylo zas tak špatné. za to co jsem udělal vlastníkům residencí, které jsem vykradl se velice stydím a chci se za to ještě jednou omluvit a doufám že mi odpustíte. Slibuji že toto bylo moje poslední porušení pravidel.

tohle je ode mne vše, děkuji za pozornost budu rád za každou upřímnou odpověď.
michalv2

Re: Žádost o Unban michalv2

#3
Necelé 2 měsíce od udělení banu si už podáváš unban hm. Jako, za takovouhle fujkárnu to chce podle mě min. 6 měsíců počkat, jinak to, že by jsi chtěl zas hrát s těmi lidmi není důvod k unbanu.

Re: Žádost o Unban michalv2

#4
To samé co u rodyho...
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.

Re: Žádost o Unban michalv2

#5
Zagur píše:
17 črc 2019 20:27
Necelé 2 měsíce od udělení banu si už podáváš unban hm. Jako, za takovouhle fujkárnu to chce podle mě min. 6 měsíců počkat, jinak to, že by jsi chtěl zas hrát s těmi lidmi není důvod k unbanu.
Verim ze to michala i velice mrzi a rad by napravil sve ciny.

MarekD píše: To samé co u rodyho...
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.
Jak jsem psal u rodyho s tebou to nebylo jine.
Mimochodem 49 dni je vice nez mam nahrano na epesu a taktez rozhodne dost casu na zamysleni nad svymi ciny.


Jinak s michal jsem byl vzdy za dobre. Unban chce stejne tak jako rody. Epes mel rad a dlouho pro nej i zil. Jsem
Pokoslav píše:Pro

Re: Žádost o Unban michalv2

#6
Zagur píše: Necelé 2 měsíce od udělení banu si už podáváš unban hm. Jako, za takovouhle fujkárnu to chce podle mě min. 6 měsíců počkat, jinak to, že by jsi chtěl zas hrát s těmi lidmi není důvod k unbanu.

Re: Žádost o Unban michalv2

#8
Takže, jde vidět že je tohle opravdu hnusná věc co jsi udělal ale když jsem dal Pro Rodymu tak ho dám i tobě ale doufám že jsi se poučil a už nic takového NIKDY neuděláš.

Re: Žádost o Unban michalv2

#9
TheDarkness píše:
18 črc 2019 00:21
Zagur píše:
17 črc 2019 20:27
Necelé 2 měsíce od udělení banu si už podáváš unban hm. Jako, za takovouhle fujkárnu to chce podle mě min. 6 měsíců počkat, jinak to, že by jsi chtěl zas hrát s těmi lidmi není důvod k unbanu.
Verim ze to michala i velice mrzi a rad by napravil sve ciny.

MarekD píše: To samé co u rodyho...
Proti. Podle mne je doba, (49 dní) kterou si měl ban příliš krátká. Žádost jinak cajk, jestli napíšeš takovou i příště, nejspíš dám pro.
Jak jsem psal u rodyho s tebou to nebylo jine.
Mimochodem 49 dni je vice nez mam nahrano na epesu a taktez rozhodne dost casu na zamysleni nad svymi ciny.


Jinak s michal jsem byl vzdy za dobre. Unban chce stejne tak jako rody. Epes mel rad a dlouho pro nej i zil. Jsem
Pokoslav píše:Pro
Víc k tomu asi nejde dodat :P

Re: Žádost o Unban michalv2

#10
Osobně PROTI. To že si sice okrádal hráče ať už z BL nebo hráče co nehrají nic neznamená podle mě. Na to že je to ban jak za bug/krádeže mohl sis dle mého počkat déle a pochybuji že se za tak krátkou dobu nějak poučíš. Proto bych byl nejraději kdyby sis zažádal o UB zase za ty 2 měsíce kde bych ti dal rozhodně PRO.
cron