Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o Unban michalv2

#21
Matykralik píše:
20 črc 2019 19:26
LinnyY1 píše:
20 črc 2019 15:33
Tak jak napsal Chris, za tak krátkou dobu si měl napsat žádost o UB dlouhou jak knihu a né jak SmS zprávu, ještě k tomu to je nic moc.

PROTI
Né každý umí napsat do žádosti 900 slov ;)
Nikdo po nikom nechtěl 900 slov. Myslím, že není na místě dorážet na linyho komentář,jelikož minimálně v případech kdy hráči mají ban za stejnou věc na první pohled hráči vidí rozdíly v žádostech. Které nemusejí být jen o počtu slov,kterých mimochodem nikdo nechtěl 900, ale i o celkové úpravě žádosti,nebo (ne)reakcí na příspěvky.

Re: Žádost o Unban michalv2

#22
ChrisC07 píše:
20 črc 2019 20:24
Matykralik píše:
20 črc 2019 19:26
LinnyY1 píše:
20 črc 2019 15:33
Tak jak napsal Chris, za tak krátkou dobu si měl napsat žádost o UB dlouhou jak knihu a né jak SmS zprávu, ještě k tomu to je nic moc.

PROTI
Né každý umí napsat do žádosti 900 slov ;)
Nikdo po nikom nechtěl 900 slov. Myslím, že není na místě dorážet na linyho komentář,jelikož minimálně v případech kdy hráči mají ban za stejnou věc na první pohled hráči vidí rozdíly v žádostech. Které nemusejí být jen o počtu slov,kterých mimochodem nikdo nechtěl 900, ale i o celkové úpravě žádosti,nebo (ne)reakcí na příspěvky.

Jako 900 slov jsem myslel orientačně jakože hodně. A vím že jde vidět že Rodyho žádost je lepší ale někdo se prostě neumí rozepsat, sám bych měl stím problém.

Re: Žádost o Unban michalv2

#23
Chtěl bych poděkovat všem co při mně drží, a také děkuji sice né moc rád i za ty negativní komentáře. "chybama se člověk učí" chápu že pro normálního hráče co mě neznal si ihned myslí že co je to za fujkárnu vykrádat resky, ale já ho v tom chápu na jeho místě bych udělal nejspíš totéž ale teď jsem na straně viníka takže bych se chtěl ještě jednou omluvit všem hráčům a ikdyž nedostanu unban snad mi to odpustíte. krásný zbytek dne -michalv2

Re: Žádost o Unban michalv2

#24
michalv2 píše:
26 črc 2019 22:43
Chtěl bych poděkovat všem co při mně drží, a také děkuji sice né moc rád i za ty negativní komentáře. "chybama se člověk učí" chápu že pro normálního hráče co mě neznal si ihned myslí že co je to za fujkárnu vykrádat resky, ale já ho v tom chápu na jeho místě bych udělal nejspíš totéž ale teď jsem na straně viníka takže bych se chtěl ještě jednou omluvit všem hráčům a ikdyž nedostanu unban snad mi to odpustíte. krásný zbytek dne -michalv2
Jak to, že jsi zareagoval až nyní?

Re: Žádost o Unban michalv2

#25
ChrisC07 odpověděl jsem nyní protože jsem byl na dovolené sice ano měl jsem data a mohl jsme kdykoliv odpovědět ale já na to zapomněl tak se upřímně omlouvám.

Re: Žádost o Unban michalv2

#26
I v tomto případě byla záležitost důkladně zvažována.

Bohužel však musím říci, že je potřeba v případě takovýchto záležitostí napsat trošku lepší žádost, reagovat na příspěvky (chápu, že jsi byl na dovolené, ale zase je celkem neštastné si podat unban před dovolenou ). Ta snaha nekončí tím, že tu něco sepíšete, ale chtěl bych vidět i reakce na příspěvky ostatních, i třeba trošku upravit formátování žádosti, ať to prostě hezky vypadá a nemám pochybnosti o tom, že jste do toho dali pouze 5 minut práce. To je za to, co po nás chcete sakra málo.

V případě vážnějších kauz bychom měli být 100% přesvědčení.

Věřím však, že pokud to zkusíš příště, bude to jistě lepší a vyjde to.
cron