Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [domca105] žádost o unban

#31
Tak se rozhodni píšeš tu že přiznáváš že jsi plejovi nadával na dc a pak zas že ne? Tvé chování po banu i přes varování mně a dalších hráčů bylo kničemu. Dostal jsi unban a zas začal to samé co před banem. Pokud bys dostal unban tak by to nejspíš bylo znovu to samé. Proti

Re: [domca105] žádost o unban

#32
Profitovat na nic netušících hráčích se mi příčí a ještě k tomu, když vidím, že tu akorát lžeš o tom, že jsi nikdy někomu nedával nebo tak. Hele, byl jsem u toho, když jsi ten ban dostal, nadával jsi na celý server od bloku hlíny po Epese. Poté, co jsi dostal permu, jsi se přesunul na discord a cirkus pokračoval, zase jsi nadával dokola na všechno a jednal jsi naprosto nepříčetně. Já možná chápu, že tě to teď mrzí, ale ty se naprosto neumíš ovládat a jakmile bys dostal unban, chtě nechtě, stalo by se to znova. Ani tvůj věk tomu moc nepomáhá, ale tohle nejspíš vymizí časem až trochu dospěješ. Do tý doby moje doporučení - jít radši s kamarádama ven a vyfiltrovat se trochu.

Dokud trochu nedospěješ a nezačneš ovládat svoje emoce, pocity a kontrolovat se - Ne.

Re: [domca105] žádost o unban

#33
Scammer105 píše:
19 črc 2019 19:22
DarkCaramelák píše:
19 črc 2019 17:08
Nikdy jsem o tobě neslyšel, ale jediné, co jsem se o tobě dozvěděl na forku, tak kradeš a nebyl jsi jedním z těch aspon průměrně slušnejch hráčů.. Za mě určitě PROTI zkus to třeba pokud bude letos amnestie.
Ano a nekradl jsem přímo šlo v podstatě o podvodné jednání k zisku jinak máme jednu věc společnou ale tu tady nebudu rozebírát jestli bys mi mohl poslat svůj discord chtěl bych se tě na něco zeptat
Rád pokecám ;) DeaGonys#8561

Re: [domca105] žádost o unban

#34
Líbí se mi, jak polovina příspěvků v týhle žádosti jsou jen Tvoje reakce na všechny, kteří dají Proti, protože se cítíš uraženej a všechny za to absolutně nesnášíš. Kdyby se do toho nevložil Chris, věřím, že bych si to vysloužil i já. Nepočkal sis dle mého názoru tak dlouhou dobu, aby někdo jako Ty dospěl. Předtím jsem věřil, že už podobnou blbost neuděláš, že to s Tebou je jako s Gamerem, ale ten člověk se reálně změnil a v momentální době se o scammu snad nikdy nebavil ani na Discordu, což se o Tobě říci nedá. A jak psal kae:
kaemon_ píše:
19 črc 2019 16:51
Pátý bod jsem přečetl, neshledal jsem nic až na 2 věty které by přispěly k tvému prospěchu.
Jednoznačně Proti

Re: [domca105] žádost o unban

#35
Jak jsem si teď četl zprávy od ostatních, a z toho, co jsem viděl ingame, tak taky dávám PROTI.

Btw po delších zkušenostech s tebou na ostatních serverech, pochybuju, že jsi "vyspělejší".
cron