Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Tomikmynar] Žádost o unban

#1
Ahoj, uplynulo pár let a nastal čas, abych to zkusil, takže rovnou k věci:

Za co jsi ban dostal:
Hacky
Popis situace:
Dlouhou dobu jsem hrál na Epesu podle pravidel, aktivně a rád. Jednoho dne mi hlavou prošla myšlenka, proč nezkusit hacky, že by mě hra možná bavila více, tak jsem to zkusil. Uprostřed toho, jak jsem zabíjel bosse mi to napsalo, že jsem dostal ban za hacky, od té doby jsem na Epesu nehrál.
Datum a čas banu:
Epes 2, http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=122
Druh banu, Tempban/Permaban:
Permaban
Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban:
V době, kdy jsem dostal ban mi bylo necelých 12 let, od té doby jsem se nemálo změnil. Nic takového by mě teď ani nenapadlo, natož abych to zkusil znovu. I když Minecraft nějakou tu dobu nehraji, tak bych se na Epes občas rád přišel podívat, asi bych nehrál aktivně jak předtím. Takže nakonec, v ten unban doufám, ale budu rád za všechny PRO i PROTI a jakýkoli názor.

Děkuji,
Tomikmynar

Re: [Tomikmynar] Žádost o unban

#4
Ahoooj,
nevím jestli jsi mě pamatuješ, ale já tebe pořád. Na Epesu 2 jsi byl jeden z nejvíce v pohodě týpků, které jsem poznal a věř mi že i po těch letech o tobě s CzechMinerem mnohokrát mluvíme (vždycky v dobrém). Pamatuji si, že než jsi odešel do Hlídky s tebou nebyl jediný problém. Pevně jsem doufal a věřil, že někdy si tu žádost podáš a po pár letech se mi to vyplnilo. Dávám ti PRO i když přihlášku jsi mohl udělat o hodně lepší, pevně věřím že jsi se po těch letech poučil a hacky už nikdy nikde nezapneš.
cron