Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban – bigmike4life

#11
Stejne jak jsem psal u rodyho, mike je taky jednim z tech mala hracu, u ktery jsem rad, ze jsem je poznal. Mike byl na celkem bezproblemovy introvert, co si jako kazdy semtam nejake rejpnul, ale pouze do ally chatu. Zadost je na opravdu uctihodne urovni.. Nikdy jsem s Majkem problem nemel a rad bych ho opet videl na serveru. Doufam, ze se poucil. Jsem pro

Re: Žádost o unban – bigmike4life

#13
LinnyY1 píše:
29 črc 2019 19:08
Žádost jsem si přečetl celou a řekl bych, že z vás tří (Rody, michal a ty) máš nejhezčí žádost o UB, řekl bych že v podání / měřítku v jakém to dělal např.: Rody tak jsi na tom byl mnohem lépe.
Za dobu co jsem s tebou na serveru hrál si byl v pohodě a vím že si nedělal nic proti pravidlům až na slovník se kterým má problém mnoho hráčů a ani s tím si nebyl nějaký extra potížista :D.

PRO

Re: Žádost o unban – bigmike4life

#18
borko369 píše:
30 črc 2019 19:59
LinnyY1 píše:
29 črc 2019 19:08
Žádost jsem si přečetl celou a řekl bych, že z vás tří (Rody, michal a ty) máš nejhezčí žádost o UB, řekl bych že v podání / měřítku v jakém to dělal např.: Rody tak jsi na tom byl mnohem lépe.
Za dobu co jsem s tebou na serveru hrál si byl v pohodě a vím že si nedělal nic proti pravidlům až na slovník se kterým má problém mnoho hráčů a ani s tím si nebyl nějaký extra potížista :D.

PRO

Re: Žádost o unban – bigmike4life

#20
Žádost jsme se rozhodli povolit.
V jako v předchozích případech jsme praktikovali na uvedený hráčský účet finanční pokutu z důvodu újmy na majetku cizích hráčů.
Finanční pokutu jsme i v tomto případě udèlili podle z
počtu úspěšných bugů, průměrné způsobené škodě a dalších parametrů.
cron