Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban - RedstoneManArmy

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Cheat client
Za cheat přesněji řečeno xray (cheat díky kterému jsem viděl diamanty a ruzné vzácné věci...)
Nejsem si tím jistý ale myslím že v tom byl taky fly hack...

2) Popis situace
Byl jsem lenivý člověk a nechtěl jsem těžit krystaly,diamanty atd jako všichni ostatní a tak jsem začal podvádět. Natěžil jsem si plno vzácných věci a pár i prodal.

3) Datum a čas banu
srpen 23, 2018, 12:53

4)Druh banu:
Permanentni Ban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Už je to nějaká chvíle co jsem dostal ban a chtěl bych si znovu zahrát na Epesu a podívat se na nové updaty a na rozvoj serveru.
Taktéž bych jíž nikdy nepoužíval žádné cheaty. (xray jsem jíž vymazal v den kdy jsem dostal ban.

Co na to dodat... byla to hloupost ale to už nezměním tak doufám že dostanu druhou šanci.
Díky za váš čas RedstoneManArmy

Re: Žádost o unban - RedstoneManArmy

#2
Ač jsi byl nekonfliktní a bezproblémovej v pohodě hráč, budu nucen dát proti z důvodu toho, že Ban je udělen za hacky a v takovém případě ti zbývá jen a pouze čekat na amnestii.

Re: Žádost o unban - RedstoneManArmy

#4
Struage_ píše:
01 srp 2019 23:48
Tá žiadosť je dosť slabo napisana , je tam malo viet a unban sa za hacky nedava...
Žádost jsem chtěl napsat jasně a stručně a rovněž vím že za hacky se unban nedává ale už je to nějaká chvíle co jsem dostal ban a také jsem se z toho ponaučil.
Chtěl jsem to jen zkusit a doufat že dostanu druhou šanci...

Re: Žádost o unban - RedstoneManArmy

#5
Podle hráče Struage_ je tato žádost nedostačující a protože bych doopravdy chtěl opět hrát ne Epesu zkusím žádost více rozepsat a vylepšit.
Doufám že tato žádost bude dostačující :|

1) Za co jsi ban dostal?
Cheat client
Za cheat přesněji řečeno xray (cheat díky kterému jsem viděl krystaly diamanty jantar zlato železo atd)
Nejsem si tím jistý ale myslím že v tom byl taky fly hack... (Tento cheat client jsem odinstaloval ten samý den ve kterém jsem dostal ban)

2) Popis situace
Chtěl jsem mít splněný quest ve kterém jsem musel natežit krystaly nebo je někomu donést a rovněž jsem si chtěl udělat krystalový prsten ten co se dal spojit s pp křídly. A protože jsem byl hloupý a lenivý začal jsem těžit s cheatama splnil quest udělal si prsten ale i přesto jsem těžil dál. Dopadlo to až tak že jsem měl více než 64 krystalu a spoustu vzácných mining věci jako jantar a zlato.
Zkrátka a jasně jsem zneužil cheat pro svůj vlastni zisk vzácných surovin.

3) Datum a čas banu
srpen 23, 2018, 12:53

4)Druh banu:
Permanentni Ban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Po dlouhé době bych se zase rád podíval na Epes a začal tam hrát jako vzorný hráč. Níkdy předním jsem na Epesu žádné pravidla neporušil a proto si také myslím že bych mohl mít nějákou šanci s tímto unbanem uspět. Kdybych dostal unban začal bych znovu hrát na 100% bez cheatu a bez porušování jakýkoliv pravidel. Také bych chtěl dodat že tento cheat client byl první a poslení který jsem za celý svůj život v minecraftu použil a dnes lituji toho že jsem vůbec něco takového stahoval natož použil na Epesu. :cry:
+Přočetl jsem si znovu pravidla
Od mého zabanování uběhl skoro rok a stejnou chybu bych již nikdy neudělal.

Co na to dodat... byla to hloupost ale jsem jenom člověk a každý občas udělá nějakou chybu ale já nedomyslel následky ale to jíž nemůžu změnit doufám že dostanu druhou šanci.

Budu rád za jakýkoliv názor kladný či negativní a budu doufat že dostanu unban a když to nevyjde pokusím se pravděpodobně zažádat o unban třeba znovu za rok...

Díky za váš čas RedstoneManArmy

Re: Žádost o unban - RedstoneManArmy

#6
Je sice hezký, že se snažíš a v budoucnu to pro tebe určitě bude +, ale bohužel tě verdikt AT nejspíš zklame, protože to bude zamítnuto. Unban za hacky se povoluje jen a pouze v případě amnestie, která zatím na E3 ještě nebyla.

Re: Žádost o unban - RedstoneManArmy

#7
Jack_Ounes píše:
03 srp 2019 00:20
Je sice hezký, že se snažíš a v budoucnu to pro tebe určitě bude +, ale bohužel tě verdikt AT nejspíš zklame, protože to bude zamítnuto. Unban za hacky se povoluje jen a pouze v případě amnestie, která zatím na E3 ještě nebyla.
Moje slová

Načo ma niekto v hre podvádzať keď dobre vie ten hráč že trest ho neminie, k čomu je to dobre? Len získaš pauzu hrania na Epesu po amnestiu ak tam dostaneš unban alebo ho vôbec nedostaneš :)

Re: Žádost o unban - RedstoneManArmy

#9
Ano je pravda že jsem závažně porušil pravidla ale od této doby uplynul již téměř rok a věřím že jsem se napravil a ponaučil. Nevím jak jinak dokázat že bych znovu už nikdy pravidla neporušil. Zkrátka a jasně doufám že mi admin team dá unban neboli druhou šanci. Pokud se rozhodnou zamítnout tuto žádost budu jejich rozhodnutí respektovat a zkusím to znovu při amnestii.

Přeji hezký zbytek dne RedstoneManArmy

Re: Žádost o unban - RedstoneManArmy

#10
RedstoneManArmy píše:
03 srp 2019 14:40
Ano je pravda že jsem závažně porušil pravidla ale od této doby uplynul již téměř rok a věřím že jsem se napravil a ponaučil. Nevím jak jinak dokázat že bych znovu už nikdy pravidla neporušil. Zkrátka a jasně doufám že mi admin team dá unban neboli druhou šanci. Pokud se rozhodnou zamítnout tuto žádost budu jejich rozhodnutí respektovat a zkusím to znovu při amnestii.

Přeji hezký zbytek dne RedstoneManArmy

Je to sice rok a klidně ses mohl poučit, ale AT výjimky nedělá. Protože jakmile jednou takovou výjimku uděláš, bude ji chtít každej a když mu ji nedáš, co mu pak chceš říct na "ale on ji dostal!"?

Vector_SVK píše: Btw ako to ze sa vobec da s hack clientom pripojit? Nemal by ten anticheat presne toto vidiet? Ci to bol nejaky, ktory sa dokaze zamaskovat? Alebo sa da nejako obist anticheat?

:lol: Tolko otazok :geek:

Všechno jde bohužel, je to anticheat, ne bůh. Existují i placené hack klienty.

Mám ale dojem, že on dostal ban v době, kdy tu chvíli nebyl anticheat. Víc hráčů u kterých bych to nečekal dostalo v té době Ban. Mám dojem, že z Frostwolfu dostal nějaký Miky taky ban za x-ray a _Nanunu s mutak055 za nějaký hacky. Ale jejich blbost, no. Sotva se vypne anticheat a oni začnou hackovat...