Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Unban Fanda66

#1
1) Za co jsi ban dostal? Za hacky/skripty (autofish)
2) Popis situace: Takže začnu asi tím jak to všechno začalo, rybářské quety trvaly vždycky strašně dlouho, tak jsem se rozhodl uprostřed plnění těch questu že zkusím autofish, ze začátku to bylo všechno strašně pěkné, ze nemusím plnit ty questy, že mužů jít pryč a nemusím pořad rybařit, poté jsem autofish vypnul a dále nepoužíval, ale poté co jsem ban dostal jsem začal litovat (před prázdninama), tak jsem se rozhodl založit si druhy účet a na něm v klidu hrat jako by se nic nestalo, hrál jsem asi týden než jsem dostal ban na jméno xmvfia, a v téhle chvíli jsem si řekl ze bych si mohl zkusit podat zadost o ub, která nejspíš díky mé zbrklosti a činům co jsem udělal jsem unban nedostal.
3) Datum a čas banu: December 20, 2018, 14:56
4) Druh banu: Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: Myslím si že už je to celkem dlouhá doba od mého banu. Chtěl bych se omluvit admin teamu, za to že semnou museli řešit takové věci jako obcházení banu. Ban jsem neodcházel kvůli tomu že bych chtěl serveru nějak “uškodit”, ale chtěl jsem se vrátit do komunity epesu, a začít znovu hrat jako před použitím hacků. A hodně lituji toho ze jsem použil “hacky” a doufám že dostanu třetí šanci. Děkuji za přečtení.

Re: Unban Fanda66

#3
Myslím, že by třetí šanci dostat mohl. Přece jen, už je to nějaká ta doba od toho, co dostal ten ban. Sice ano, obcházet neměl, ale zase chtěl si jen zase připomenout ty časy z dob, kdy tam ještě v poho hrál.

Taky do serveru celkem dost přispěl kupováním PP a VIP.


Takže za mě nastoprocentos PRO

Re: Unban Fanda66

#4
Ahoj,
Já jsem s Fandou hrál, před tím než dostal druhý ban na jméno xmvfia, tento hráč byl v klidu, nevěděl jsem ze obchází ban, tak jsem se rozhodl s nim bydlet, asi po 3 dnech dostal ban a já se dozvěděl ze obchází ban. V tu chvíli jsem si řekl hmmm za co by ho mohl mít, a on mi řekl ze to byl autofish. Vypadal jako kdyby chtěl hrát s čistým štítem. Myslím si že si Fanda zaslouží unban, protože byl v klidu a chtěl se vrátit do téhle “úžasné” komunity.

Re: Unban Fanda66

#5
Já jsem tě znal jenom za "xmvfia" a byl jsi docela v pohodě. Jako nick "Fanda" tě znal jeden kamarád a měl podobný názor. Je to sice dlouhá doba, ale kdyby to nebylo za hacky, tak bych ti dal PRO. Bohužel si budeš muset počkat na amnestii, za hacky se UB nedává.

Re: Unban Fanda66

#6
Fanda66 píše:
10 srp 2019 16:46
1) Za co jsi ban dostal? Za hacky/skripty (autofish)
2) Popis situace: Takže začnu asi tím jak to všechno začalo, rybářské quety trvaly vždycky strašně dlouho, tak jsem se rozhodl uprostřed plnění těch questu že zkusím autofish, ze začátku to bylo všechno strašně pěkné, ze nemusím plnit ty questy, že mužů jít pryč a nemusím pořad rybařit, poté jsem autofish vypnul a dále nepoužíval, ale poté co jsem ban dostal jsem začal litovat (před prázdninama), tak jsem se rozhodl založit si druhy účet a na něm v klidu hrat jako by se nic nestalo, hrál jsem asi týden než jsem dostal ban na jméno xmvfia, a v téhle chvíli jsem si řekl ze bych si mohl zkusit podat zadost o ub, která nejspíš díky mé zbrklosti a činům co jsem udělal jsem unban nedostal.
3) Datum a čas banu: December 20, 2018, 14:56
4) Druh banu: Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: Myslím si že už je to celkem dlouhá doba od mého banu. Chtěl bych se omluvit admin teamu, za to že semnou museli řešit takové věci jako obcházení banu. Ban jsem neodcházel kvůli tomu že bych chtěl serveru nějak “uškodit”, ale chtěl jsem se vrátit do komunity epesu, a začít znovu hrat jako před použitím hacků. A hodně lituji toho ze jsem použil “hacky” a doufám že dostanu třetí šanci. Děkuji za přečtení.
Tomu říkáš žádost o unban? + Za hacky se unban nedává proto dávám PROTI

Re: Unban Fanda66

#7
no, oba víme že když si hrál za fandu tak jsme se často hádali každopádně věřím že si se polepšil, k té 3x šanci, věřím že každý si zaslouží 2x šanci ale třetí to nevím :D,
ban si dostal před docela dlouhým časem a ikdyž si použil skripty (na rybaření se to myslím dá přežít) a použil jenom na questy tak si myslím že bys šanci dostat moh takže za mě PRO

Re: Unban Fanda66

#10
BorikogamingCZ píše:
10 srp 2019 17:57
Fanda66 píše:
10 srp 2019 16:46
1) Za co jsi ban dostal? Za hacky/skripty (autofish)
2) Popis situace: Takže začnu asi tím jak to všechno začalo, rybářské quety trvaly vždycky strašně dlouho, tak jsem se rozhodl uprostřed plnění těch questu že zkusím autofish, ze začátku to bylo všechno strašně pěkné, ze nemusím plnit ty questy, že mužů jít pryč a nemusím pořad rybařit, poté jsem autofish vypnul a dále nepoužíval, ale poté co jsem ban dostal jsem začal litovat (před prázdninama), tak jsem se rozhodl založit si druhy účet a na něm v klidu hrat jako by se nic nestalo, hrál jsem asi týden než jsem dostal ban na jméno xmvfia, a v téhle chvíli jsem si řekl ze bych si mohl zkusit podat zadost o ub, která nejspíš díky mé zbrklosti a činům co jsem udělal jsem unban nedostal.
3) Datum a čas banu: December 20, 2018, 14:56
4) Druh banu: Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: Myslím si že už je to celkem dlouhá doba od mého banu. Chtěl bych se omluvit admin teamu, za to že semnou museli řešit takové věci jako obcházení banu. Ban jsem neodcházel kvůli tomu že bych chtěl serveru nějak “uškodit”, ale chtěl jsem se vrátit do komunity epesu, a začít znovu hrat jako před použitím hacků. A hodně lituji toho ze jsem použil “hacky” a doufám že dostanu třetí šanci. Děkuji za přečtení.
Tomu říkáš žádost o unban? + Za hacky se unban nedává proto dávám PROTI
cron