Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][skung4] - Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
za podvodné jednání

2) Popis situace
Hráč Kokks si půjčil od hráče LordLaita silverion, chimer. leggy, boty a chestplate za vodní živel boty, leggy a chestplate na 4 dny,následující den mi Kokks napsal, že mu LordLait půjčil silverion chimer. leggy, boty a chestplate na 4 dny a že mu to nevrátí, pak Kokks schoval silverion, chimer. leggy, boty a chestplate na resku ke gonzalesovi, kde to nějakou dobu nechal ukryté a po cca 1 měsíci mi Kokks napsal, že ho epes už nějak moc nebaví a že klidně celou chimer. zbroj (boty, leggy a chestplate) a silverion můžu prodat nebo prostě zkrátka, že si s tím můžu udělat co chci, ale chimer. chestplate chtěl abych neprodával, že kdyby náhodou Kokks začal znova hrát epes, tak by ten chimer. chestplate používal.
Poněvadž jsem byl hloupý a nepřemýšlel jsem nad tím, že bych mohl hráči LordLaitovi vrátit jeho věci a spíž mě zajímalo kolik nebo co bych vše za to mohl mít, tak jsem začal prodávat (chimer.leggy, boty, chestplate a silverion).
Nejprve jsem prodal chimer. boty za cca 150k, ale bohužel už nevím komu.
Po nějaké době jsem vyměnil chimer. leggy + arth.meč, který mi dropl z divoké chestky + money a eště další itemy za silveriu (sekeru), kterou měl hráč Drepcikon, protože jsem silveriu moc chtěl mít.
Po nějaké době mi napsal Kokks, že nakonec chce hrát zase epes a že ten chimer. chestplate chce vrátit, tak jsem ho Kokksovi vrátil, ale silverion jsem si nechal. Nakonec Kokks chimer. chestplate vyměnil s hrácem YouAreDeadem za Ohnivý zvestovatel.
O nějakou dobu později - tuším, že to bylo asi 8.června jsem byl u Kokkse, měl jsem s sebou notebook, takže jsem u něho hrál epes, pak se na epes pripojil LordLait a chtěl po Kokksovi, aby mu vrátil věci. Kokks LordLaitovi na to psal, že mu už věci vrátil atd. Nakonec Kokksovi LordLait odepsal, že pujde na forum za scam. Následně Kokks okradl eště 2 další hráče - PEFAZU a GamerCZE.
PEFAZUovi ukradl Parley a Sigterovo prilbu +1 na které byl drahokam vody.
Gamerovi ukradl Ledova kridla +1 s drahokamem vody a silvirg (kladivo).
Věci, které nakradl Kokks mi následně hodil a řekl mi, abych je schoval k sobě, ale já mu je hodil zpátky a řekl jsem mu já už s tímhle nechci nic mít, tak ty nakradené věci Kokks schoval ke gonzalesovi na jeho resku.
Následující den jsem se ocitl v jailu a pak mi plejmen napsal ať mu to na Discordu vysvětlím. Bál jsem se napsat pravdu, protože Kokks je můj kamarád tak jsem jako zbabělec lhal a byl jsem tak hloupý, že jsem si myslel, že na to Plejmen ani nikdo jiný z A-teamu nepříde.

3) Datum a čas banu: June 10, 2019, 16:23

4) Druh banu: Permanentní ban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Vážení hráči epesu a vážení členové A-teamu, chtěl bych se omluvit za svoje jednání i činy, následně bych se chtěl omluvit hráčům: LordLait, GamerCZE, PEFAZU a Plejmen.
Od mého banu uplynuly již 3 měsíce, ano já vím, že to není moc dlouhá doba, za to co jsem vše provedl.
Epes hraji už nějakou tu dobu, zažil jsem na epesu (E1,2 a 3) nespočet dobrodružství i jsem na epesu strávil svoje dětství a dospívání, velice mě mrzí co jsem provedl a upřímně svého činu i lhaní A-teamu velice moc lituju a mrzí mě, že svůj čin ani slova nemůžu vzít zpět.
Na Epesu3 jsem trávil docela dost času, a užíval jsem si doslova každou vteřinu, že můžu hrát hezky v klidu epes, těšil jsem se velice na budoucí updaty, a jak i prozkoumám nové dungeony.
Můj sen na Epesu3 byl, abych měl vlastní shop postavený podle svého, což se mi nakonec splnilo, když se do toho vložil i můj kamarád Kokks a pomohl mi se stavením shopu a scháněním itemů a já se následně radoval jak začnu s Kokksem společně vydělávat, ale postupem času jsem zjistil, že to není sranda mít shop a jsou s ním i samé starosti, ale nakonec jsem si řekl, chtěl jsem shop mám ho mít a nějak to zvládnu.
Po nějakém čase jsem dostal společně s Kokksem ban a mě velice mrzelo, že si epes už nemohu zahrát, že se nedočkám ani updatu Horský průsmyk a dalších velice dobrých, hezkých a lákavých updatů.
Epes3 mě velice bavil, snažil jsem se chovat vždy dobře na E3 a i vycházet se všemi hráči za dobře, ale i občas jsem neměl prostě svůj den a byl jsem hodně vynervovanej ať už z lidí nebo ze závěrečných zkoušek na střední škole nebo z autoškoly a instruktorů na autoškolu, když na mě už opravdu neměli nervy a řvali doslova na mě, že jsem totální k...,atd.... , atd.....,prostě občas jsem to opravdu neměl jednoduchý, ale vždy jsem se snažil, abych se alespon na epesu choval dobře i když občas už jsem se bohužel neudržel a něco už jsem prostě sprostého odepsal ať už do /msg
tak i do chatu, bohužel jsem pouze obyčejný člověk a chybama se člověk učí.
Touto žádostí bych rád požádal o druhou šanci vrátit se na Epes server a slibuju vám, že se už nikdy v budoucnu ani v přítomnosti ničeho podobného nedopustín a že už nikdy nebudu lhát.
Eště jednou bych se chtěl omluvit hráčům:LordLait, GamerCZE, PEFAZU a Plejmen.
PS: budu rád za každé proti i pro.

Přeji vám hezký zbytek dne.
skung4

Re: [skung4] - Žádost o unban

#2
sice to není taková doba od banu, ale na epesu sem si nevšiml že by si někdy dělal problémy, žádost o unban je dost dlouhá (aspoň pro mě ano) a věřím že si se ze svých chyb ponaučil za mě určitě PRO

Re: [skung4] - Žádost o unban

#5
Po stránce češtiny je to naprostá tragédie a mohl sis to trochu přečíst a zkontrolovat, ale co už, ono to nejspíš stejně lepší nebude.

Na druhou stranu je zase vidět, že jsi to psal ty a ne nikdo jiný, tohle by opravdu jen tak někdo nezvládl.

Upřímně, jsem až ohromen délkou žádosti, čekal jsem od tebe mnohem kratší. Doba 3 měsíce, kterou jsi počkal, je určitě v pohodě, to cením. Taky je docela dost poznat, že sis u toho vylil srdíčko a ačkoliv to je gramatická tragikomedie, obsahově to pořád má něco do sebe a není to jen hromada blábolů o tom, jak moc už budeš hodnej, ale o tom, co pro tebe hraní znamená a jak tě upřímně sere, co jsi udělal.

Za mě pro.

Re: [skung4] - Žádost o unban

#6
Poznám ťa z iného serveru (možno si namňa pamätáš :D) , a viem že si takýto nebol, aj keď tu si síce robil trošku neporiadok , ja si myslím že si sa polepšil a že takéto veci už neurobíš. Odomňa máš pro pre unban.

Re: [skung4] - Žádost o unban

#7
Moc jsem tě neznal, ale co jsem vyčetl, tak ty jsi teoreticky udělal "jenom" to, že jsi scamnuté věci prodal a kryl jsi Kokkse. Sice.. scam jako scam, ale myslím si, že si zasloužíš druhou šanci, protože to co jsi udělal ty není ani zdaleka horší jak Kokksův scam.
Za mě máš PRO
cron