Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o Unban - michalv2

#12
Michal byl a je opravdu hodný hráč,vždy když jsme se s dg pošťuchovali on říkal, že nic psát nebude, nechce si nikoho znepřátelit.
Upřímně Michala jsem k tomu dotáhl já. Bug jsem mu ukázal já a do nějakého zneužívání se mu ani tehdy nechtělo.
Bohužel nakonec neodolal stejně jako já a bug zneužil.
Myslím si, že Michal si ze všech co resky vykrádali zaslouží UB nejvíc. Znám ho opravdu hodně dobře, protože jsme spolu hráli po celou dobu našeho hraní na serveru a vím, že on opravdu už NIKDY nic takového neudělá.

I když já nejsem ten kdo by měl rozhodovat o tom jestli UB máš dostat, protože jsem to já sám zneužil, ale i tak ti dávám velké PRO

Re: Žádost o Unban - michalv2

#17
SpartakusSK2001 píše:IDK za také Bugovanie by mal byť BL
Posledních několik BL dostali hráči, kteří něco duplikovali, získávali neférovým a příliš rychlým způsobem dropy a tím ničili ekonomiku. Tím, že vykrádal residence pouze kradl již získané itemy od jiných pro sebe. To už bych potom dal BL i negjovi za to, že obcházel ochranu proti /back do Horského Průsmyku a tím pro sebe získával top dmg na WB.

Aneb když nemáš argument, ale za každou cenu musíš dát enemy Proti, jinak bys dostal od wingse WB-

Re: Žádost o Unban - michalv2

#18
Arken je to môj názor. Teoreticky keby bol michal na našej strane a kradol by ti SP I pomocou bugu ? čo by si robil ? Ber to z takého uhlu že mohol brať veci ktoré majú velkú cenu. Nehovorim že negjo a ostatný nemajú mať BL za bugovanie. Ale michal si počkal dlhú dobu tak som Pro. Nech si to užije a nech viac také blbosti nerobí.

Re: Žádost o Unban - michalv2

#20
ArkenThas píše:
29 zář 2019 14:09
SpartakusSK2001 píše:IDK za také Bugovanie by mal byť BL
Posledních několik BL dostali hráči, kteří něco duplikovali, získávali neférovým a příliš rychlým způsobem dropy a tím ničili ekonomiku. Tím, že vykrádal residence pouze kradl již získané itemy od jiných pro sebe. To už bych potom dal BL i negjovi za to, že obcházel ochranu proti /back do Horského Průsmyku a tím pro sebe získával top dmg na WB.

Aneb když nemáš argument, ale za každou cenu musíš dát enemy Proti, jinak bys dostal od wingse WB-
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
My už enemy nehrotíme, když tam nehrajem.
Ale jako hezký meme se ti povedl.
cron