Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o Unban - michalv2

#31
Col píše:
02 říj 2019 18:08
Nemám důvod být proti, jen by mě zajímalo, věděl jsi už když ti byl zamítnut přesný datum kdy si podáš druhou žádost, nebo jsi k tomu nějak došel? :D
Ahoj moc nechápu otázku, pokud vím další žádost si můžeš podat 2 měsíce po podání předchozí a to splňuji ještě o pár dnů. (pokud se mýlím, tak se omlouvám), Ale Děkuji za Pro a přeji hezký zbytek večera.

Re: Žádost o Unban - michalv2

#32
Col píše:
02 říj 2019 18:08
Nemám důvod být proti, jen by mě zajímalo, věděl jsi už když ti byl zamítnut přesný datum kdy si podáš druhou žádost, nebo jsi k tomu nějak došel? :D
Ačkoliv nejsem Sherlock Holmes, znalost pravidel mi napovídá, že si můžeš další žádost od předchozí podané - zamítnuté - podat 2 měsíce od zamítnutí.

Vlastně už když píšeš příspěvek, tak ti máš nahoře základní informace, které obsahují i následující:
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.

A logicky, když si podával žádost celkem brzo po banu, asi chce hrát a nechce čekat, takže ji podal co nejdřív, ale dal si s ní trochu práce.

Re: Žádost o Unban - michalv2

#34
phiwings99 píše:
03 říj 2019 00:10
Pokud vám nebude unban schválen, novou žádost můžete podat minimálně až za 2 měsíce od zamítnutí!
Hmmm
Hrac si podal zadost 17.7. a kdyz si k tomu jednoduse pricteme 7 dnu(po kterych ma AT vydat verdikt) vychazi to tedy na 24.9.(tedy hrac ma tedy dle me uvahy jeste rezervu).
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 05 říj 2019 21:27, celkem upraveno 2 x.

Re: Žádost o Unban - michalv2

#35
Děkujeme za zpětnou vazbu, ale není to nic komplikujícího. Stalo se to již v minulosti, kde jsem to řešil tak, že si hráč v případě schválení unbanu jestě počkal a unban byl aktivován až po uplynutí oné stanovené lhůty+7.
cron