Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Žádost o Unban - michalv2

#1
Zdravím všechny hráče Epesu a AT. Uplynuly 2 měsíce od mé první žádosti o UB, kterou jsem dost odflákl. Na Epes se stále toužím vrátit a užít si nové updaty, které jsem kvůli banu propásl. Dodnes lituju mé hlouposti a toho, že jsem zneužil tenhle bug.

1) Za co jsi ban dostal? - Vykrádání residencí
2) Popis situace:
Okolo 26.5. jsem s Rody_CZ objevil bug, kterým jsme dokázali vykrást část residencí. Díky tomu, že jsem stál v mé resce jsem mohl otevřít truhly, které se nacházely v residenci jiného hráče. Nejdříve jsme si oba řekli, že to nijak nezneužijeme, ale kvůli každodennímu nátlaku pevností a nedostatku surovin především na elíky jsme podlehli pokušení a začali jsme vykrádat hráče. Vyhledával jsem hráče, kteří už dlouhou dobu nehráli (minimálně 6 měsíců) a z těchto resek jsem si bral vždy nějaký malý počet surovin, jako jsou jantary, gunpowder, nether warty atd. Vždy jsem například vzal necelou polovinu surovin, které se u hráče nacházely. Nikdy jsem nebral nějak drahé itemy, i přesto, že se někdy na té resce často nacházely. Ukradené itemy jsem nikdy neplánoval prodávat, abych nezničil ekonomiku serveru, nechal jsem si je tedy na vlastní účely.
Po nějaké době jsem si společně s Rodym uvědomil, jakou jsme udělali hloupost a bug jsme se rozhodli nahlásit, ale nijak nás to neomlouvalo z toho, že jsme bug už zneužili a uškodili jsme tak nejen hráčům, ale i serveru.
3) Datum a čas banu:
29.5.2019, 18:53
4) Druh banu: Permaban
5) Proč si teda já myslím, že bych mohl dostat UB ?
Na Epesu jsem hrál něco málo přes rok, téměř každý den. Trávil jsem tak velkou část mého volného času.
Našel jsem si takhle spoustu přátel za, kterýma chodím dodnes každý den na discord ptát se co je nového a jak se jim daří. Trávení času hraním jedné hry právě s těmito lidmi mi dost chybí a chtěl bych se k tomu zase vrátit. Hraní na Epesu se právě kvůli tomuto nechci jen tak vzdát.
Proč bych teda právě já měl dostat druhou šanci?
Vím, že jsem nebyl hráč beze skvrnky, před mým banem jsem dostal jeden trest kvůli zneužití obchodníka, kterého měl Krtko na resce, ale i tak si myslím, že to semnou nebylo nějak hrozné.
Vždy jsem se vyhýbal všem hloupým frakčním hádkám a snažil jsem se vyhýbat i tomu porušování pravidel, rád jsem také pomáhal nováčkům, když něco nepochopili nebo jim něco nešlo. Snažil jsem se prostě aspoň trošku přispět zlepšení komunity na serveru. Jak jsem již zmínil při zneužívání bugu jsem se snažil nepoškodit aspoň tu ekonomiku serveru což mě, ale samozřejmě absolutně neomlouvá.
Na konec se chci omluvit hráčům, kterým jsem uškodil, ale samozřejmě AT, který musel ztrácet svůj volný čas, který mohli věnovat tvoření nového obsahu a vylepšováním serveru, aby byl ještě lepší a ne řešením nějakého blbce, který zase porušil pravidla. Po nějaké době si uvědomuju, že jsem neuškodil jen lidem, které jsem okrádal, ale všem hráčům, kteří na serveru hráli.

Chci vás tedy poprosit o druhou šanci zahrát si na serveru znovu, ale tentokrát zcela poctivě a bez jakéhokoliv porušování pravidel.
Tohle bude konec mé žádosti o UB, děkuji všem hráčům a členům AT, že strávili svůj drahocenný čas čtením slohovky od blbce, který porušil pravidla.
Budu rád za každé vysvětlení proč mi dáváte PRO nebo PROTI.

Michal

Re: Žádost o Unban - michalv2

#2
Tento hráč je fakt jeden z mála, kterému fakt reálně věřím, že se změnil a již nebude dělat problémy.
Je to jeho už druhá žádost, tak je jasně vidět, že hráč už chce hodně na server.
Dal bych mu poslední šanci, zaslouží si ji.

PRO

Re: Žádost o Unban - michalv2

#4
Michale, znám tě už opravdu dlouho a nikdy sem s tebou neměl problém, byl si dobrý a spolehlivý což se jen tak nenajde, i po banu poloviny WC kdy WC byly pod fallacy si zůstal dobrý a spolehlivý a když si dostal ban tak sem divil co si udělal a musím říct že sem byl hodně překvapen.
Na tvůj věk (věkově jsme na tom stejném takže vím jak je těžké napsat takhle dlouhou žádost) je tahle žádost dlouhá ale ne tolik abych si ji nepřečetl celou navíc 4 měsíce od banu jsou už opravdu dlouho takže ti dávám velké PRO a doufám že se brzy zase vrátíš na epes (pak vezmeš rodymu leadra a mě dáš officera ale pššššt :D)

Re: Žádost o Unban - michalv2

#5
Wow. Dával jsem Ti Pro i na minulou žádost, jelikož dle mého názoru byla na Tvůj věk a schopnosti se vyjadřovat dobrá, každopádně z hlediska času, jež od Tvého banu uplynul nebyla úplně dostačující. Za to tahle slohovka se mi opravdu líbí, počkal sis už delší dobu od Tvého banu. Opět věřím, že podobnou blbost již neuděláš, tak mé rozhodnutí Ti dát Pro nezklam.

Re: Žádost o Unban - michalv2

#6
MIchale.. muj nazor je stale stejny jako u minule zadosti tebe a rodyho. Patris mezi frecrew a jsi nejvetsi frajer co znam. Si posledni z hracu co jeste nemaji unban za tento prohrasek a oproti minule je zadost na jine urovni. Jde videt ze sis dal zalezet a na tvuj styl vyjadrovani je to opravdu "wow".. Jak psal tak se Michal nikdy nezapojoval do frakcnich hadek a snazil se sporum vyvarovat, myslim si, ze mel dlouho dobu na to si svou chybu uvedomit. Doufam ze se brzo uvidime na serveru a uz zadnou blbost neudelas. Jsem pro

Re: Žádost o Unban - michalv2

#10
josef04 píše:
27 zář 2019 21:26
Michale, znám tě už opravdu dlouho a nikdy sem s tebou neměl problém, byl si dobrý a spolehlivý což se jen tak nenajde, i po banu poloviny WC kdy WC byly pod fallacy si zůstal dobrý a spolehlivý a když si dostal ban tak sem divil co si udělal a musím říct že sem byl hodně překvapen.
Na tvůj věk (věkově jsme na tom stejném takže vím jak je těžké napsat takhle dlouhou žádost) je tahle žádost dlouhá ale ne tolik abych si ji nepřečetl celou navíc 4 měsíce od banu jsou už opravdu dlouho takže ti dávám velké PRO a doufám že se brzy zase vrátíš na epes (pak vezmeš rodymu leadra a mě dáš officera ale pššššt :D)
Ano, známe se opravdu dlouho a mohu říct to stejné i o tobě, ikdyž jsme tam měli pár chvilek. Děkuji moc za Pro a snad se uvidíme na Epesu.
cron