Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o Unban - michalv2

#21
ArkenThas píše:
29 zář 2019 14:09
SpartakusSK2001 píše:IDK za také Bugovanie by mal byť BL
Posledních několik BL dostali hráči, kteří něco duplikovali, získávali neférovým a příliš rychlým způsobem dropy a tím ničili ekonomiku. Tím, že vykrádal residence pouze kradl již získané itemy od jiných pro sebe. To už bych potom dal BL i negjovi za to, že obcházel ochranu proti /back do Horského Průsmyku a tím pro sebe získával top dmg na WB.

Aneb když nemáš argument, ale za každou cenu musíš dát enemy Proti, jinak bys dostal od wingse WB-
AAAANO, přesně tak to totiž bylo. Sice jsem vždy umřel dřív, než se mi načetl resource pack, ale normálně jsem takovej skill, že jsem za tu dobu ubral Erleghtovi nejmíň 10k.

Být tebou, tak se tu ani nevyjadřuju, viz. https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

Re: Žádost o Unban - michalv2

#23
negjo píše:
29 zář 2019 18:24
ArkenThas píše:
29 zář 2019 14:09
SpartakusSK2001 píše:IDK za také Bugovanie by mal byť BL
Posledních několik BL dostali hráči, kteří něco duplikovali, získávali neférovým a příliš rychlým způsobem dropy a tím ničili ekonomiku. Tím, že vykrádal residence pouze kradl již získané itemy od jiných pro sebe. To už bych potom dal BL i negjovi za to, že obcházel ochranu proti /back do Horského Průsmyku a tím pro sebe získával top dmg na WB.

Aneb když nemáš argument, ale za každou cenu musíš dát enemy Proti, jinak bys dostal od wingse WB-
AAAANO, přesně tak to totiž bylo. Sice jsem vždy umřel dřív, než se mi načetl resource pack, ale normálně jsem takovej skill, že jsem za tu dobu ubral Erleghtovi nejmíň 10k.

Být tebou, tak se tu ani nevyjadřuju, viz. https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Chtěl bych vám sdělit, že se tu řeší můj unban a proto vás chci poprosit aby jste se tady nehádali a neřešili frakční spory, Děkuji.

Re: Žádost o Unban - michalv2

#27
Je vidět, že oproti minulé žádosti je tato žádost omnoho kvalitnější. Žádost je taktéž podaná po 2 měsících a 10 dnech od jeho kumpána Rody_cz, který ten UB dostal, tudíž nevidím důvod proč by ho tento hráč dostat neměl.

Pro

Re: Žádost o Unban - michalv2

#28
Tady není snad co vytknout...
Žádost je oproti minule na perfektní úrovni. Délka od banu je už pěkná doba... Hráči, kteří dělali stejné neplechy na serveru už běhají. Takže dávám pro.

Re: Žádost o Unban - michalv2

#29
Dobrý večer, jelikož jsem tady zatím neviděl ani jedno Proti, které by bylo odůvodněné. Tak bych vám chtěl všem poděkovat za Pro, i za Texty od lidí které znám. Takže přeji hezký zbytek večera.

Re: Žádost o Unban - michalv2

#30
Nemám důvod být proti, jen by mě zajímalo, věděl jsi už když ti byl zamítnut přesný datum kdy si podáš druhou žádost, nebo jsi k tomu nějak došel? :D
cron