Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#32
To be honest, nechce se mi sem psát nic pro nebo proti unbanu, spíš se jen pozastavím nad tím, jak se trestalo. Jedna věc je princip a druhá věc je reálný pohled na věc, bez nějakých pošahaných pravidel.

Psát sem nechci nic proti nebo proti už jen proto, protože když jsem to udělal naposledy, chudák Theseus byl přidán napsal blacklist, což byla dle mě úplně největší blbost.
Začnu tím, že Theseus dostal už jen neoprávněný ban za hacky. Žádné hacky neměl, využíval určité věci, kterou objevil už kaemon na začátku epesu a nedá se opravit. A další věc, AT se shodil, že dostane unban a pak mu za stejnou věc dají blacklist? Jakože cože? Tohle mi nepřijde fér a navíc Theseus nikdy nebyl toxickej, nebyl s ním žádnej problém a i když už ty pravidla porušil, jedinou věc nepustil do oběhu a používal adminshop.

Boris - blacklist za pár bezvýznamných jantarů. Jako jo, je to pořád duplikace, ale wtf. Však on to jen párkrát zkusil a dal to nedělal, jenže kvůli principu se řekne "nojo, jenže kdyby to bylo tohle a tohle tak tím zničí tohle a tamto a vydělá tuto". Podle mě to Boris neřešil hlavně kvůli tomu, že to byl prostě priceless jantar, kterej nikoho pořádně nezajímal a stačil týden v miningu aby toho člověk měl plnej sklad oproti třeba dia bednám. Prostě absurdní věc, kterou někdo kdo nehuntí odměny za nalezení bugu neřeší. Pak tu byl Pavel, kterej to dělá, žejo. Být to něco většího, asi by tomu i Boris věnoval pozornost.

Overall si myslím, že by se mohlo trochu koukat na okolností toho co kdo udělal a určitě by nebylo tak těžký na základě situace rozezná, kdo chce reálně poškodit server a vydělat na tom a kdo to udělal v afektu nebo jen tomu nedával moc velkou váhu.

#peace

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#33
Jack_Ounes píše:
26 říj 2019 13:45
Psát sem nechci nic proti nebo proti už jen proto, protože když jsem to udělal naposledy, chudák Theseus byl přidán napsal blacklist, což byla dle mě úplně největší blbost.
Začnu tím, že Theseus dostal už jen neoprávněný ban za hacky. Žádné hacky neměl, využíval určité věci, kterou objevil už kaemon na začátku epesu a nedá se opravit. A další věc, AT se shodil, že dostane unban a pak mu za stejnou věc dají blacklist? Jakože cože? Tohle mi nepřijde fér a navíc Theseus nikdy nebyl toxickej, nebyl s ním žádnej problém a i když už ty pravidla porušil, jedinou věc nepustil do oběhu a používal adminshop.

Boris - blacklist za pár bezvýznamných jantarů. Jako jo, je to pořád duplikace, ale wtf. Však on to jen párkrát zkusil a dal to nedělal, jenže kvůli principu se řekne "nojo, jenže kdyby to bylo tohle a tohle tak tím zničí tohle a tamto a vydělá tuto". Podle mě to Boris neřešil hlavně kvůli tomu, že to byl prostě priceless jantar, kterej nikoho pořádně nezajímal a stačil týden v miningu aby toho člověk měl plnej sklad oproti třeba dia bednám. Prostě absurdní věc, kterou někdo kdo nehuntí odměny za nalezení bugu neřeší. Pak tu byl Pavel, kterej to dělá, žejo. Být to něco většího, asi by tomu i Boris věnoval pozornost.

Overall si myslím, že by se mohlo trochu koukat na okolností toho co kdo udělal a určitě by nebylo tak těžký na základě situace rozezná, kdo chce reálně poškodit server a vydělat na tom a kdo to udělal v afektu nebo jen tomu nedával moc velkou váhu.

#peace
Už na 2. stránce jsi citoval někoho, kdo pro dával, takže svůj názor pro / proti si už vyjádřil.
Moc nechápu, k čemu tady píšeš situaci okolo Theseuse, nevidím v tom spojitost s Telefonem nebo jeho trestem. Pokud máte problem s trestem, ktery dostal někdo jiný, myslím že se to dá řešit jinde.
Boris -> další jantar nenabugoval, protože dostal ban ? Takže bych vynechal jestli by toho nechal nebo nenechal, rozhodně nechceme čekat na to, jestli bude pokračovat :)
viz co jsem psal u jeho žádosti:
Stojím si za tím, co psal czechminer, duplikace jako duplikace. Stejný případ u hacku, který jsem taky už někde dával (u fufen tuším). Příklad: Ban jsem dostal za to že jsem si vyletěl abych dostavel střechu svyho domu, nepoškodil jsem server ani nikoho dalšího. Přesto má dotyčný Ban za hacky a tak je s ním i nakladano. Nevidím důvod, aby to i tady bylo jinak. Duplikace je jedna z vážnějších věcí a pak se obhajovat "však to bylo jen pár stacku jantaru" mi pripadne nedostačující. Jak jsem psal nazacatku, opravdu máme čekat a rozlišovat hráče co a jak buguji a jaký to má konečný dopad? Trochu se zamyslete i z našeho pohledu a moznosti řešení... Ne jen že nabugoval min než ostatní...
Nemůžeme a nebudeme rozlišovat který hráč bugoval méně a více, to vždy záleží od rychlosti trestu než zvládne něco nabugovat. Tak by to opravdu nefungovalo, je mi líto

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#34
Žádost je hodně obsáhlá a kvalitní, znám tě jako super hráče a hodného helpera, kdy jsi každému chtěl pomoc, i když jsi už neměl rank, tak jsi se stále snažil něco dělat, což cením.
Chápu, že emoce je někdy těžké udržet na uzdě a věřím, že už se tobě tohle nestane, protože víš, co by opět následovalo.
Jednou jsi škobrtnul, komu se to nestane, jsem pro druhou šanci.
PRO

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#35
[/quote]
To máš pravdu, nikdo z BL nemá moc možnost si podat žádost o UB a ještě k tomu dostat UB, ale řekni mi, kdo (kromě rcrosse) dělal to co já pro server? I když to znít sebevíc egoisticky, serveru jsem pomáhal k provozu a řekněme že nekteré věci by byly do teď záhadou nebýt mě (nemluvě o několika cheaterech když nešel anticheat). Neříkám že bych díky tomu měl hned dostat UB, ale aspoň ta možnost požádat o UB by tam teoreticky mohla být.
[/quote]
Nechci říct že jsi nic pro server neudělal ale podle mě by se toto plus mělo objevit až u nějaké amnestie či něčeho podobného někdy v budoucnu přece jenom si zase myslím že napsat žádost o UB za duplikaci je celkem málo. Víme jak těžké bylo pro 2 hráče se dostat z BL na který se dostali již za dob E2 za tuším pouhé PSC. Ti si museli počkat mnohem delší dobu jít na ten nějaký pohovor a ještě napsat žádost o UB proto se mi zdá doba 4 měsíců od banu za duplikaci celkem málo i když se vezme v potaz to co si pro server udělal a rovnalo by se to pomalu nějakému scamerovi což duplikace je mnohem horší dle mého názoru. A taky chci napsat že by dle mého už tento rok nějaká amnestie měla proběhnout protože na E3 nebyla ještě ani 1.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#36
CiTrOnIxCz píše:
To máš pravdu, nikdo z BL nemá moc možnost si podat žádost o UB a ještě k tomu dostat UB, ale řekni mi, kdo (kromě rcrosse) dělal to co já pro server? I když to znít sebevíc egoisticky, serveru jsem pomáhal k provozu a řekněme že nekteré věci by byly do teď záhadou nebýt mě (nemluvě o několika cheaterech když nešel anticheat). Neříkám že bych díky tomu měl hned dostat UB, ale aspoň ta možnost požádat o UB by tam teoreticky mohla být.
[/quote]
Nechci říct že jsi nic pro server neudělal ale podle mě by se toto plus mělo objevit až u nějaké amnestie či něčeho podobného někdy v budoucnu přece jenom si zase myslím že napsat žádost o UB za duplikaci je celkem málo. Víme jak těžké bylo pro 2 hráče se dostat z BL na který se dostali již za dob E2 za tuším pouhé PSC. Ti si museli počkat mnohem delší dobu jít na ten nějaký pohovor a ještě napsat žádost o UB proto se mi zdá doba 4 měsíců od banu za duplikaci celkem málo i když se vezme v potaz to co si pro server udělal a rovnalo by se to pomalu nějakému scamerovi což duplikace je mnohem horší dle mého názoru. A taky chci napsat že by dle mého už tento rok nějaká amnestie měla proběhnout protože na E3 nebyla ještě ani 1.
[/quote]

Právě nevím, jestli by amnestie vůbec mohla být :D Přeci jenom, kdyby se řeklo, že bude potřeba kolem 2k slov a přijde jim tam kolem 10 žádostí tak za den přečteš max 5, protože tě potom začnou bolet oči ze čtení + by se na to AT muselo připravit, posoudit to a zase vyhlásit + naposledy když byla amnestie tak bylo v AT ,,víc" aktivních lidí z vyššího AT. Jako nebránil bych se proti Amnestii, ale nevím jestli je to v této době možné :D Co se týče toho PSC. Asi hádám že míříš na Wala a Bia... Jako nechci říkat že by bylo něco jinak, ale kdyby každý z nich ten ban minimálně 2x neobcházel a ještě se chlubili tím, že něco prodali za PSC, tak by to možná bylo dřív než za 1-2 roky (nevím po jaké době každý z nich dostal UB D:).

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#37
Yaniira22 píše:
26 říj 2019 15:19
Žádost je hodně obsáhlá a kvalitní, znám tě jako super hráče a hodného helpera, kdy jsi každému chtěl pomoc, i když jsi už neměl rank, tak jsi se stále snažil něco dělat, což cením.
Chápu, že emoce je někdy těžké udržet na uzdě a věřím, že už se tobě tohle nestane, protože víš, co by opět následovalo.
Jednou jsi škobrtnul, komu se to nestane, jsem pro druhou šanci.
PRO
Souhlas, pro.

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#38
Cením jak se nám tady ukázalo dg (nebo aspoň to co zbylo) Pomatuju si když jsem byl sám pod banem a rcross mi řekl o tom bugu a já ho donutil to nahlásit. Telefon mi v té době sám říkal ,že toho moc nenabugoval a z bavení s ním šlo cítit ,že to nahlásit chtěl, ale bohužel to neuděl..:/ Nicméně díky tomu,že jsem tehdy byl s nima na dc a poslouchal jsem to,tak vím,že telefona k tomu dotáhla jedna věc o, které tady nebudu psát.. Tohle by ho jinak nikdy nenapadlo a jelikož pomáhal (dost) ve vylepšování serveru jsem si jist, že server opravdu záměrně poškodit nechtěl..Já mu tedy věřím, i pres ty blbosti co udělal na e2 (tam jsme byli přecejen všichni o dost mladší),že bordel už dělat nebude. A ne tohle PRO mu nedávám kvůli frakci, ale kvůli tomu, že si myslím, že unban si zaslouží o dost víc než třeba já nebo ostatní co ho v poslední době dostali. GL

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#39
StrejdaRodec píše:
28 říj 2019 09:48
Cením jak se nám tady ukázalo dg
Aha skôr sa ukázalo jak si serú do huby xdd ked som si ziadal ja iba o zmiernenie trestu tak vacsina WC co su teraz u telefona (vcetne telefona) PRO boli PROTI, ale hej prajem mu to.. Preco by som mal byt neprajný zakomplexovanec jak niektorí ;)

Re: [TelefoniaRider] Žádost o UnBan

#40
Totální fraška. Ze serveru si odejít chtěl a měl si v úmyslu ho poškodit. Pak jsi se tomu všude vysmíval a kde se dalo, tak tam si na Epes nadával, jak to stojí za ... a podobné věci. A naráz tě to strašně mrzí.... Je to jeden velký výsměch.... To, že jsi pomáhal je pravda, ale jen z té technické stránky. Z té druhé stránky si ten server zašlapával do země, jak si každého druhého banhuntil. To komunitě škodilo víc, než cokoliv jiného. Minulost z E2 je už asi blbost vytahovat, sice by se tam toho našlo hodně (dost věcí tu nebylo ani řečeno), ale to už sem nepatří.
Celkově pokud by ti to prošlo, tak to by byl výsměch a konec fungování jakékoliv spravedlnosti. Výmluvy, že si server nechtěl poškodit si strč za klobouk, protože vím, jak ses chlubil, že ten server potopíš... To by snad stačilo, i když by se toho dalo napsat o dost víc.
PROTI(wtf je to BL tu ani nemá cenu hlasovat x))
cron