Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Miras] - Žádost o unban

#1
Zdravím všechny Epesáky.
Uplynulo něco přes 2 měsíce od doby, co jsem dostal ban na Epesu a celkem dost mi to hraní chybí, a proto si píši tuhle žádost o unban, po kterém toužím celé 2 měsíce, co jsem se nepřipojil na Epes. Uplynulo spoustu času a hodně věcí se změnilo, ponaučil jsem se z chyb, které jsem na serveru udělal a rozhodně mám v plánu chovat se lépe než dříve.

1) Za co jsi ban dostal ?
Bugování armoru

2) Popis situace:
Okolo 10.7 jsem volal na Discordu s hráčem YouAreDEAD, se kterým jsem si dával v Chimeře 1vs1 a bylo mi divné, že vydrží velké množství hitů, které jsem mu v souboji dal, zajímalo mě, jak je to možné, a proto jsem se vyptával, dokud mi to YouAreDEAD neřekl. Po nějaké chvíli jsem z něj dostal potřebnou informaci, poněvadž jsem neměl vyexpenné epmmo, které bylo a je velmi důležité, tak jsem podlehl pokušení, v tentýž večer jsem si bugl armor [***** - ADMIN EDIT]. Když jsem si poprvé armor bugl řekl jsem si, že je to nadměrná výhoda a naučil jsem se s tím hrát. Armor jsem si bugoval i po několika nadcházejících údržbách, které měli tento závažný bug odstranit, pokušení bylo natolik velké, že jsem tuto chybu opakoval znovu a znovu... Začínajícím srpnem nastal ve mně zlomový okamžik, v němž jsem si řekl, že s bugováním armoru je konec a pokusím se hrát nadále čestně. Jenže to už bylo pozdě...

3) Datum a čas banu:
9.8.2019 (dnes tedy 2 měsíce a 16 dní od banu)

4)Druh banu:
Permanentní ban
5) Proč si myslím, že bych měl dostat UB?
Někteří z vás ví, že jsem hrál dříve roky na konkurenčním serveru a epes neměl nikdy moc v lásce. Ale když jsem napodruhé zkusil hrát na Epesu 3, tak mě to začalo náramně bavit, nejspíše kvůli tomu, že jsem měl nespočetně moc věcí, které jsem mohl dělat a něspočetně způsobu, jak jsem se mohl zdokonalit.
Ale abych tady neměl svojí life story, tak přejdu rovnou k pár bodům, kvůli kterým si myslím, že bych si mohl zasloužit unban a ukázat, že jsem se ponaučil.

Před mým finální banem, jsem měl 2 tresty a to warn za porušení pravidel skupinového dungeonu, jelikož jsem kvůli své neznalosti pravidel vzal do skupiňáku až moc lidí.. Další trest byl za bugování epmmo mining pomocí překraftovávání glowestonu. A následně po mém odbanování přišel po asi 11 dnech finální trest. Jak jde vidět, všechny tresty jsem dostal v celkem krátkém časovém období a bylo to hlavně kvůli tomu, že jsem si skoro vůbec nevážil možnosti toho, že jsem mohl na serveru hrát a tak nějak jsem to bral jako samozřejmost, jelikož jsem na to byl z konkurence zvyklý.. Jak jsem již psal, když jsem dostal ban za bugování glowestonu, chtěl jsem s tím přestat, jelikož mi došlo, že už nejsem daleko od permanentního banu.. Myslím si, že na tyhle tresty mělo i dopad to, že jsem ten typ člověka, který se nechá do všeho vyhecovat a když to někdo dělá, tak se prostě přidám, abych zapadl..
Za ten čas co mám ban jsem si uvědomil, že bych měl nejdřívě myslet než konat a vždy se zamyslet nad tím, zdali mi to stojí za pozdější následky, které se vždy dostaví..
Chci se vrátit na server i za lidma, se kterýma jsem se za docela krátkou dobu seznámil a doteď se bavíme. Měli jsme v plánu po updatu horského průsmyku hrát spolu, ale kvůli mému banu se to rozpadlo a já teď doufám, že budu mít další možnost hrát s kamarády, kteří tam kvůli mým chybám nehrají..
Nechci se asi nějak více rozepisovat, abych ještě něco nepokazil.. Doufám, že ikdyž jsem se nechoval úplně nejlépe, tak dostanu druhou a doufám že i poslední šanci si na serveru zahrát.

Děkuji za přečtení popřípadě i za vyjádření, Miras.

Re: [Miras] - Žádost o unban

#2
Já jsem 100% PRO
Miras je člověk, kterého jsem poznal teprve nedávno a je to frajeer 8-)
Nikdy se moc nepouštěl do hádek v chatu a pokud byla hádka na discordu, vždy se nás snažil uklidňovat. Myslím si, že vzhledem k tomu, že Miras neudělal nic závažného, aby si musel počkat ještě 2 měsíce ne-li víc. Pokud by dostal unban, myslím si, že by mohl pozvednout aktivitu na Epesu a že by tam kvůli němu začalo hrát pár lidí. Doufám že ti to vyjde bro ♥️

Re: [Miras] - Žádost o unban

#4
MarekD píše:
25 říj 2019 20:14
Já jsem 100% PRO
Miras je člověk, kterého jsem poznal teprve nedávno a je to frajeer 8-)
Nikdy se moc nepouštěl do hádek v chatu a pokud byla hádka na discordu, vždy se nás snažil uklidňovat. Myslím si, že vzhledem k tomu, že Miras neudělal nic závažného, aby si musel počkat ještě 2 měsíce ne-li víc. Pokud by dostal unban, myslím si, že by mohl pozvednout aktivitu na Epesu a že by tam kvůli němu začalo hrát pár lidí. Doufám že ti to vyjde bro ♥️
Asi nemám co dodat, pro.

Re: [Miras] - Žádost o unban

#7
Hezky napsaná žádost. Sice je lehce "kontroverzní", že jsi dostal tolik trestů za tak krátkou dobu, ale jinak nevidím jiný důvod, proč bych Ti neměl dát kladnou odezvu na žádost.

Pro
Naposledy upravil(a) Tuan dne 26 říj 2019 10:24, celkem upraveno 1 x.