Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Miras] - Žádost o unban

#14
Jack_Ounes píše:
MarekD píše:
25 říj 2019 20:14
Já jsem 100% PRO
Miras je člověk, kterého jsem poznal teprve nedávno a je to frajeer 8-)
Nikdy se moc nepouštěl do hádek v chatu a pokud byla hádka na discordu, vždy se nás snažil uklidňovat. Myslím si, že vzhledem k tomu, že Miras neudělal nic závažného, aby si musel počkat ještě 2 měsíce ne-li víc. Pokud by dostal unban, myslím si, že by mohl pozvednout aktivitu na Epesu a že by tam kvůli němu začalo hrát pár lidí. Doufám že ti to vyjde bro ♥️
Asi nemám co dodat, pro.

Re: [Miras] - Žádost o unban

#18
Každý bez výjimky, co se snaží očurat všechny poctivé hráče, si nezaslouží odpuštění, dělal to naprosto vědomě a záměrně, UB si nezaslouží- PROTI
MĚL SI TO DOBŘE ROZMYSLET NEŽ ZAČAL PORUŠOVAT PRAVIDLA

Re: [Miras] - Žádost o unban

#19
Neskutečně vtipnej a přátelskej člověk, poznal jsem ho skoro před rokem a jsem rád, že se tak stalo. Věřím, že si se poučil a nebudeš zkoušet každou blbost, kterou budeš "moct". Doufám, že zítra příjde pozitivní verdikt. Jednoznačně PRO.
cron