Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][YouAreDEAD] - Žádost o unban

#1
Čau Epesáci,
už jsou to skoro 3 měsíce (2 a pár dnů) co jsem dostal ban...moc mě to mrzí co jsem všechno provedl a doufám v unban a že mě v tom alespoň někteří podpoříte.

1) Za co jsi ban dostal?
Bugování armoru

2) Popis situace:
Poprvé když sem začal hrát na epesu moc mě to nechytlo hned sem totiž od kamarádů dostal nejlepší equip a zbraně, udělal jsem většinu questů a pak po nějaké době sem se na epes znovu připojil. Lidé co si mě pořád pamatovali mě hned naverbovali do frakce DarkGods a i přesto jaké sem tam zezačátku dělal problémy si mě tam nechali, hlavní a asi i jedinou zásluhu na tom měl Jack_Ounes, který mě bránil a vzal mě do podfrakce JackuvGang, kde jsem se asi po měsíci dostal k prvnímu drahokamu, který jsem kdy viděl, byl to Drahokam Ohně, a tenkrát sem si toho dost vážil, prodal jsem ho a za peníze koupil Drahokam země, který jsem si dal na svojí králičí přilbu a udělal si Protection IV přilbu. Po nějaké době se JackuvGang rozpadl hlavně proto, že vůdce přešel do nepřátelské frakce Rogue, která právě vznikla ze začátku jsem tam chtěl jít taky, ale nelíbilo se mi, jak se bývalí členové frakce zachovali k ostatním, neboli jak Darkness s Jackem zabili vládce Phiwings, nakonec jsem se tedy rozhodl že nadále zůstanu v DG. Poprvé za dobu co jsem hrál jsem neměl pevnosti, ani WB byl to strašný pocit a také moment, kdy se mi poprvé bugnul armor (asi) a já o tom přísahám nevěděl. Bugnutý armor sem měl dost dlouhou dobu a po asi 2 týdnech byla údržba. Po údržbě jsem se divil co se dělo, nedokázal jsem nic a nikoho zabít a tak to taky nějakou chvíli bylo. Než jsem zjistil jak se to dá bugnout, poté co jsem zjistil jak se to dá bugnout tak jsem si to bugnul. Následně dlouho nebyla údržba a já zapomněl, že ho mám bugnutý. Po další údržbě jsem už bez něj nedokázal hrát, i když jsem se snažil prostě jsem to nedokázal a bugoval si ho pořád a pořád dokola ačkoli asi 1 nebo 2 údržby vydržel bez něj i tak jsem nedokázal nepodlehnout pokušení, až moc jsem si na něj hraním zvykl.

3) Datum a čas banu:
August 08, 2019, 21:26
August 28, 2019, 10:51

4)Druh banu:
Permanentní ban

5) Proč si myslím, že bych měl dostat Unban?
Ačkoli moje chování a celkově to co jsem dělal nebylo pro server to nejlepší co sem mohl dělat, i přes to věřím, že si unban zasloužím také proto že sem nikdy nedostal žádný mute, záznam nebo ban za něco jiného jen občas nějaký kick, po kterém sem se uklidnil.
Nebugoval jsem to kvůli tomu, abych někoho znemožnil, smál se někomu jak je slabej atp., bugoval jsem si to jen proto abych nespotřeboval tolik heal potionů při WB. Příště si moc dobře rozmyslím co dělám než to udělám a taky už teď vím jak moc neférové to bylo a uvědomil jsem si jak moc jsem tím poškozoval nejen ostatní hráče, ale i celkově server.
Jestli dostanu šanci opět se ukázat na serveru rád této možnosti naplno využiju a ukážu všem co mě nemají rádi nebo si myslí, že jsem se ještě nepoučil jak moc si toho vážím, a že už nic podobného neudělám.
Moje opodstatnění k obcházení Banu:
Bylo mi velmi líto co se děje v mé frakci, ve které jsem vyrůstal, ze které pocházeli všechny moje itemy co jsem kdy na epesu měl umírá a tak jsem se cca po 2 týdnech banu rozhodl, že svojí milované frakci DarkGods pomůžu, ale však v tom mi však zabránil zkušený admin klimki_, který mě zabanoval IP a tak zamezil obcházení banu. Předtím jsem mu to měl za zlé, ale teď už vím, že dělal jen svojí práci a chtěl bych se nejen jemu, ale všem omluvit, že jsem něco takového udělal.
Tím bych to už ukončil, dost dobře toto také popsal Miras, takže si můžete přečíst i jeho žádost - viewtopic.php?f=20&t=1721.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#6
No, musím uznat, že jsem čekal žádost daleko horší.

U většiny lidí bych řekl, že co tam píšeš jsou blbosti a snaží se něco jen okecat a určitě bych píchl i do té pasáže
YouAreDEAD píše: Nebugoval jsem to kvůli tomu, abych někoho znemožnil, smál se někomu jak je slabej atp.,
ale ty jsi tak hloupej člověk, že snad i uvěřim tomu, že tvůj primární cíl nebyl se všem smát. Na začátku jsem si s tebou docela rozuměl a bavili jsme se v pohodě, ale pak jsi mě začal fakt neskutečně srát. Nakonec jsem byl i celkém rád, žes ten ban dostal, protože byl od tebe fakt klid.
Jak má od tebe člověk klid, tak už mi zas tolik nevadíš a doufam, že ti ten ban pomohl se alespoň trochu vzpamatovat.

V doprovodu smíšených pocitů Pro

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#7
Si děláš pr×el? Ty máš koule na to, si psát o UB a ještě k tomu po sotva 3 měsících?
Žádost je jedna velká lež. Vůbec nikomu taky nezkoušej nakukat že jsi o bugovani armoru zpočátku nevěděl. Tvoje chování nebylo pro server nejlepší? Tvoje chování server pomalu pohřbívalo tyvole. Nebugoval jsi abys někoho znemožnil nebo se mu smál? Cože? Neustále jsi se všem vysmíval a provokoval jsi. Hlavně a především máš mít dávno permanentní ban za cheatování, bohužel kvůli neschopnosti několika lidí jsi ho nedostal. Nechci tě už nikdy vidět na serveru, a každý kdo ti dá pro je buďto jen vymetená vlezdoprdelka nebo chce mít pokoj od tvýho dolejzání posledních pár dní.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#9
Nejdřív bych zde chtěl podotknout, že jsem tě ze začátku fakt neměl rád. Neměl jsem tě rád do dob konce vyhrávání Rogue, štvaly mě tvoje hloupé poznámky na každou věc.
Později, jak Rogue začalo na vše tak nějak kašlat a vše začlo jít do kopru, tak jsem se rozhodl jít do vaší frakce za cílem se nalootit a s Rodyho unbanem se vrátit zpět do Rogue / WarChiefs. V chvíli, co jsem chtěl k vám, tak ses před frakcí za mě zastal a to jsem opravdu cenil.
Vydržel jsem u vás tuším stejně maximálně týden ( všichni víme proč ).
Jelikož jsi na Epesu byl pomalu 24/7, řekl bych, že si zasloužíš druhou šanci.

Původně jsem tu toho chtěl napsat trochu víc, ale přijde mi, že tohle stačí.

PRO
cron