Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#12
Zdarec rozhodně jsem PRO.
Vím že na epesu zrovna moc času netrávím, ale jak už všichni víme většina epesáků udělá někdy něco špatného a tak nevidím důvod proč by nemohl dostat druhou šanci, znám tohoto hráče delší dobu a nejen z minecraftu a tak vím že se určitě polepší a už nic špatného neudělá. Věřím že tento hráč bude mít na komunitu epesu dobrý vliv a že zlepší pocit hraní i ostatním lidem jako mě. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#13
Po dlouhém rozhovoru s hráčem YAD, kdy mi celou situaci vysvětlil a objasnil jsem došel k závěru mu uvěřit a myslím si že by měl dostat UB i když se mi jeho chování v době jeho působení na epesu se mi velmi nelíbilo, ale teďka už YAD nějakou dobu znám a vím že jeho chování se změnilo. Abych objasnil mé původní PROTI moc se mi nepozdávalo to že první měsíc o tom vůbec nevěděl a poslední měsíc na to zapomněl, ale sám hráč mi věc objasnil následně: První měsíc o tom nevěděl kvůli tomu, že se jednalo o bugnutí questem, tudíž to měli všichni co ten daný quest udělali po údržbě ale zjistil že je nějakým způsobem slabý tím poprvé přišel na ten bug , po té bug nahlásil ale nic se nedělo a tak to používal nadále i když se mi popravdě moc nelíbí že to používal dále tak jsem přesvědčen o tom že tohle už podruhé neudělá a jelikož to je jeho první vážnější prohřešek tak si myslím že by měl dostat druhou šanci.

Ano může to vypadat tak že mě YAD ukecal nebo podplatil :D, ale spíše šlo o mojí prvotní neznalost všech faktů, tímto se i omlouvám AT teamu že jim přidělávám práci tohle číst a budu rád když si s YAD zahraju na serveru.

Za mě PRO
Naposledy upravil(a) W4TER dne 06 lis 2019 21:12, celkem upraveno 1 x.

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#14
Je to škodolibé dítě, které záměrně kazí hru ostatním, záměrně narušuje event (rybářský )jen pro to, aby se pak mohl někomu vysmát, souhlasím s Minerem,nepatří sem PROTI

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#15
YouAreDEAD píše:moc mě to mrzí co jsem všechno provedl
:lol:
CzechMiner píše:Hlavně a především máš mít dávno permanentní ban za cheatování, bohužel kvůli neschopnosti několika lidí jsi ho nedostal
:oops:

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#16
NesTriX píše:
05 lis 2019 21:49
Nejdřív bych zde chtěl podotknout, že jsem tě ze začátku fakt neměl rád. Neměl jsem tě rád do dob konce vyhrávání Rogue, štvaly mě tvoje hloupé poznámky na každou věc.
Později, jak Rogue začalo na vše tak nějak kašlat a vše začlo jít do kopru, tak jsem se rozhodl jít do vaší frakce za cílem se nalootit a s Rodyho unbanem se vrátit zpět do Rogue / WarChiefs. V chvíli, co jsem chtěl k vám, tak ses před frakcí za mě zastal a to jsem opravdu cenil.
Vydržel jsem u vás tuším stejně maximálně týden ( všichni víme proč ).
Jelikož jsi na Epesu byl pomalu 24/7, řekl bych, že si zasloužíš druhou šanci.

Původně jsem tu toho chtěl napsat trochu víc, ale přijde mi, že tohle stačí.

PRO
Asi tak.. Taky Pro :)

Re: [YouAreDEAD] - Žádost o unban

#20
....
Co bych k tomuhle asi řekl.. Když začneme z obecna, tak všichni víme, že jsi se na serveru choval jak provokativní namyšlenej hloupej zaostalej primát (snažím se nepoužívat vulgarismy) Nejen, že si bugoval armor sám, ale také jsi dostal pár lidí k bugování armoru.. Ať už šli dobrovolně, nebo si je do toho vyhecoval.. Ke všemu si měl takovou drzost, že si se začal všem smát, jak jsou slabé exkrementy a tvůj otravnej smích jsem slyšel i ze spaní.. Pár hodin/dní po banu jsi psal nějakému členovi AT na discord, jestli by se dal tvůj trest přehodnotit na 14-ti denní ban.. Ne, takovéhle způsoby ti procházely měsíce na dubcatu, ale takhle to tady nefunguje. Chvíli po banu jsi začal obcházet ban za manoita a samozřejmě si se zkoušel jak blbec logovat na účty jiných hráčů a ti kvůli tvému HW banu dostali HW ban také. CoolMonster666 byl jeden z nich a více jak 20h měl ban a ztratil celý den hraní. Další věc, která se tvému "polepšenému" já zdála neskutečně vtipná je, že si hlasoval za urážlivé nicky na hráče "reversse" a snažil se ho tím zesměšňovat (dohledané přímo epesem). A to se nesnažím vytahovat fakt minulost, kde si měl při vypadlém eflamu hacky, ale z nepochopitelných důvodů se tvoje 10s nedostávání knocku při fightění nezdálo ani trochu podezřelé.. A jdeme si vypíchnout perličky z tvé žádosti..
YouAreDEAD píše: Následně dlouho nebyla údržba a já zapomněl, že ho mám bugnutý. Po další údržbě jsem už bez něj nedokázal hrát, i když jsem se snažil prostě jsem to nedokázal a bugoval si ho pořád a pořád dokola ačkoli asi 1 nebo 2 údržby vydržel bez něj i tak jsem nedokázal nepodlehnout pokušení, až moc jsem si na něj hraním zvykl.
?
Je docela divné, že dokážeš zapomenout na něco, o čem ti každej říká na discordu každých 5 minut (třeba nějaká porucha, která tě potopila i ve škole ;) ). O bugnutém armoru jsi moc dobře věděl a nebál si se o tom mluvit a už vůbec né používat, měl jsi ho každý den na wb a tím se ti asi hezky tankovala královna.. Tu 1 nebo 2 údržby jak říkáš, že si bez něj dokázal vydržet, jak si sám kdysi říkal "nemůžu si to bugnout do té doby, než bude boj o nidgardku, jinak by mě tam roman nepustil." Celé DG o tom vědělo, ale nahlašování nepomohlo, jelikož si AT z nějakého důvodu myslelo, že se jedná o bug a není to vůbec jeho chybou.
YouAreDEAD píše: Ačkoli moje chování a celkově to co jsem dělal nebylo pro server to nejlepší co sem mohl dělat, i přes to věřím, že si unban zasloužím také proto že sem nikdy nedostal žádný mute, záznam nebo ban za něco jiného jen občas nějaký kick, po kterém sem se uklidnil.
No nejlepší to nebylo vůbec a jestli si opravdu myslíš, že 2 obrovské tresty (bugování a obcházení) + jeden malý (urážlivé hlasovací nicky) jsou vhodné na 2 a půl měsíční banovací lhůtu, tak musíš být velice optimistický.
YouAreDEAD píše: Bylo mi velmi líto co se děje v mé frakci, ve které jsem vyrůstal, ze které pocházeli všechny moje itemy co jsem kdy na epesu měl umírá a tak jsem se cca po 2 týdnech banu rozhodl, že svojí milované frakci DarkGods pomůžu, ale však v tom mi však zabránil zkušený admin klimki_, který mě zabanoval IP a tak zamezil obcházení banu. Předtím jsem mu to měl za zlé, ale teď už vím, že dělal jen svojí práci a chtěl bych se nejen jemu, ale všem omluvit, že jsem něco takového udělal.
Jsem jedinej, nebo mi tahle věta příjde neskutečně výsměšná ať už proti DG, tak proti klimkimu?

Abych to shrnul. Choval si se příšerně ingame tak na discordu. Bugoval jsi armor a šířil si ten bug mezi ostatní. Lhal jsi a falšoval důkazy (https://ctrlv.cz/avMK). Obcházel ban a zapříčinil si HW ban ostatním hráčům a nadále jsi lhal. Hlasoval si za urážlivé nicky hráčů. A ještě jako třešnička na dortu si se začal bavit s WCH, kteří tě každý do 1 měl za největšího banána na serveru a najednou máš od nich jenom pro? Docela zajímavé.. A to ještě nepočítám že si psal každému druhému hráči na serveru, jestli ti za nějaký peněžní obnos nenapíše žádost. Ale očividně se tak nestalo, jelikož ten tvůj slovosled a pravopisné chyby tě docela vystihují..
A už vůbec nevěřím, že si se aspoň trochu změnil, jelikož u tebe si jsem 100% jistej, že takové hovado se bude chovat stále jako hovado. PROTI