Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#31
Drepcikon píše:
10 lis 2019 18:30
borko369 píše:
09 lis 2019 16:18
Pekne stručne napísaná žiadosť, neobkecávaš tam úplne blbosti čo poväčšine nikoho nezaujímajú, ako zvyknú niektorí. +1 Myslím si, že tebe tie 3 mesiace stačili na to, aby si sa poučil. +1 Dosť často si hľadal a nahlasoval bugy. +1

PRO
Vidím to stejně ;-)
Díky ;) <3

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#33
Začal jsi s prodáváním věcí kvůli tomu, že jsi měl pocit že Epes nestojí za nic a chtěl jsi vytřískat co nejvíce.. Kvůli tomu jsi tedy začal takto okrádat lidi způsobem, který sem určitě nepatří.. Na to co jsi udělal je žádost hodně slabá a ještě pokud si vzpomenu na tvé chování určitě to není něco, co bych v blízké době potřeboval na serveru vidět.. PROTI

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#34
Jak si mohl vidět v předešlých žádostech o unban jsem člověk, který uzná, že by si každý zasloužil druhou šanci, ale v tvém případě bych tomu dal ještě čas...
Na to co jsi udělal je žádost slabá a pokud se chceš na server dostat měl bys vynaložit nějakou snahu s žádostí, protože už jen tohle o tobě něco vypovídá. Dále pokud si vzpomenu na tvé chování před banem tak nevím jestli má cenu tu ještě něco psát. To že si okradl Rodyho a Jacka byla už jen třešnička na dortu...
Pro tentokrát jsem PROTI.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#36
Pavlitko píše:
11 lis 2019 22:35
Jak si mohl vidět v předešlých žádostech o unban jsem člověk, který uzná, že by si každý zasloužil druhou šanci, ale v tvém případě bych tomu dal ještě čas...
Na to co jsi udělal je žádost slabá a pokud se chceš na server dostat měl bys vynaložit nějakou snahu s žádostí, protože už jen tohle o tobě něco vypovídá. Dále pokud si vzpomenu na tvé chování před banem tak nevím jestli má cenu tu ještě něco psát. To že si okradl Rodyho a Jacka byla už jen třešnička na dortu...
Pro tentokrát jsem PROTI.
Na to s tou žádostí, nejsem zrovna člověk co má nějakou vyjadřovací schopnost, osobně jsem rád že jsem sepsal alespoň tohle i když uznávám nijak dlouhé to není.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#38
Když si vzpomenu co jsi zač a jak jsi se choval, rozhodně PROTI. A že jsi se změnil? Sorry jako ale za 3 měsíce nedokáže člověk jako ty vyzrát natolik aby se dokázal chovat jako slušný člověk. Suma sumárum P R O T I

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#39
pozorvlk píše:
13 lis 2019 17:51
Když si vzpomenu co jsi zač a jak jsi se choval, rozhodně PROTI. A že jsi se změnil? Sorry jako ale za 3 měsíce nedokáže člověk jako ty vyzrát natolik aby se dokázal chovat jako slušný člověk. Suma sumárum P R O T I
8-) Oukeyyy
cron