Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#41
Původně jsem se ani vyjadřovat nechtěl, ale vzhledem k tvým reakcím na komentáře, které jsou povrchní, namyšlené a útočné jsem se rozhodl dát pro. Pěkná práce!

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#42
Pokoslav píše:
14 lis 2019 17:23
LinnyY1 píše:
14 lis 2019 16:00


8-) Oukeyyy
Ty tvoje arogantní odpovědi ti opravdu přidají. ;) :D
Arogantní nejsou, tak mi řekni sám jak to mám brát když ti vadí že to beru v klidu a děkuji lidem za jejich názor.. :thinking:

Nehleď na to že se tu neustále řeší mé chování, které bylo spíše na DC, jelikož na Epesu jsem měl trest za chování a to byl incident s Pozorvlkem.
Jinak jsem na serveru žádné problémy s chováním neměl a ani nevím o tom že bych se například po kicku nedokázal uklidnit.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#43
kaemon_ píše:
14 lis 2019 20:41
Původně jsem se ani vyjadřovat nechtěl, ale vzhledem k tvým reakcím na komentáře, které jsou povrchní, namyšlené a útočné jsem se rozhodl dát pro. Pěkná práce!
No jako.. díky za pro ale rozhodně jsem nechtěl a ani neměl v úmyslu psát komentáře které tak vyzní.. :(

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#44
Já osobně s tebou špatné zkušenosti nemám.. na mě jsi byl vždy v klidu, ale vím že na ostatní jsi byl vždy opravdu nepříjemný a arogantní, ale arogance není důvod proč dám proti spíše jako ta samotná krádež a navíc pokud je pravda co tu říkají ostatní že jsi se jim pak ještě vysmíval do MSG tak je to opravdu hnusné z tvé strany... víc k tomu asi nemám co říct.. jen že je mi tě líto a přijde mi škoda že se nedokážeš na Epesu chovat normálně... Takže PROTI

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#45
sanpedroll píše:
15 lis 2019 19:56
Já osobně s tebou špatné zkušenosti nemám.. na mě jsi byl vždy v klidu, ale vím že na ostatní jsi byl vždy opravdu nepříjemný a arogantní, ale arogance není důvod proč dám proti spíše jako ta samotná krádež a navíc pokud je pravda co tu říkají ostatní že jsi se jim pak ještě vysmíval do MSG tak je to opravdu hnusné z tvé strany... víc k tomu asi nemám co říct.. jen že je mi tě líto a přijde mi škoda že se nedokážeš na Epesu chovat normálně... Takže PROTI
Díky za tvůj názor

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#46
Žádost je celkem slabá vzhledem k prohřešku, který je zde řešen.

A nevím tedy, jestli si to uvědomuješ, nebo ne. Ale tvoje chování v tomhle topicu vyznívá neskutečně povýšeně, arogantně a to, že na celkem konstruktivní negativní vyjádření odepíšeš místo normální odpovědi "Dík za názor :DDD" To vypadá, že se vysmíváš těm, kdo s tebou nesouhlasí.

Vidíš v průběhu běhu topicu, že je to s tebou nahnuté a neuděláš vůbec nic proto, aby se to vylepšilo. Žádost nezlepšíš, nic krom vysmívání nesouhlasným komentářům jsi vlastně nenapsal, takže moc nevím, co jsi od nás vlastně očekával.

Zamítnuto
cron