Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#12
StrejdaRodec píše:
09 lis 2019 14:40
Ahoj :)
Ty se vůbec opovažuješ si psát UB ????? Dovol mi abych se zasmál.
Na serveru ses odjakživa choval jak totální hnusná krysa. Kdykoliv to šlo někoho si urážel, když si něco chtěl choval ses jako andílek a jakmile si to dostal se vždy ukázalo kdo pravdu jsi.
Žádost o UB extrémně odfláknutá, v podstatě na pár řádků. Jde z ní úplně vidět, že tě to moc nezajímá a v největší pravděpodobnosti uděláš to samé.
Hraješ si na dospělého člověka, ale tvoje chování je na úrovni 12 letého dítěte.
Radši bych dal UB komukoliv z BL. I takovej Štefan by si UB zasloužil víc než ty.

Jsem člověk, který uznává, že by si každý zasloužil druhou šanci, ale v tvém případě to opravdu neplatí a nikdy platit nebude.
Odpouštím lidem jejich chybu, ale odpustit tobě ? HA HA HA....Hrál sis na falešného kamaráda a pak se ukázalo jaký si .Tvoji omluvu nepřijímám, možná, že bych ji přijal kdyby si po téhle hnusobě nechodil každý den na server a nepsal si mě i jackovi do msg zprávy ve stylu Tak co jak se máš jak si užíváš svou zbraň atd. Nebo sis psal s darknessem na dc a tam ses smál jaký si frajer a jak se ti to krásně vyvedlo. Užij si ty dlc do EuroTrucku snad ti to přinese hodně zábavy :)

Až budu doma najdu si ještě screeny kde se mi vysmíváš aby to všichni měli na očích.

S pozdravem Rody :)
+1

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#13
borko369 píše:
09 lis 2019 16:18
Pekne stručne napísaná žiadosť, neobkecávaš tam úplne blbosti čo poväčšine nikoho nezaujímajú, ako zvyknú niektorí. +1 Myslím si, že tebe tie 3 mesiace stačili na to, aby si sa poučil. +1 Dosť často si hľadal a nahlasoval bugy. +1

PRO

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#14
Polokojo píše:
09 lis 2019 16:45
Proti. Vzpomínky na tvé chování mi způsobují žaludeční vředy ještě teď. Namyšlený, sprostý, sebestředný fracek v těle fyzicky dospělého člověka. Nevěřím, že byses někdy mohl změnit vzhledem k tomu, že si to sám nejspíš neuvědomuješ.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#15
Co si pamatuju z DarkGods, snažil jsem se s tebou normálně bavit a vycházet, ale přijde mi, že máš rozdvojenou osobnost, kdy jedna se dokáže chovat normálně a ta druhá je toxickej kretén.

Jeden den se s tebou dalo bavit normálně, normálka jsi se bavil s ostatníma a i se choval normálně, ale další den ti zas úplně jeblo v palici a choval ses jako nepříčetnej magor. Jeden den ses semnou normálně bavil jako bysme byli největší homies a druhej den jsi přišel co to je za hnusný koště.

Jsi falešnej, arogantní, neohleduplnej k ostatním a přijde ti, že všichni ostatní jsou podřadný krysy. Všechno tohle se snažíš maskovat rádoby formálním a slušným vyjadřováním na "veřejnosti", ale jinak každej, kdo tě zná dýl než z jednoho příspěvku, moc dobře ví, že se tak jen tváříš, ale jinak jsi pěkná svině.

Epes jsi vždycky trashtalkoval, říkal, že je to sračka, dělal jak tě to nezajímá a pak jsi zase přišel a hrál normálně.

K tomu proč jsi dostal ban.
Prodával jsi věci, že končíš na Epesu, protože je to sračka a nebudeš tam ztrácet čas. Rodymu jsi prodal pohromu, ale byl to jen fake z vládcovského eventu. Mně jsi prodal věci jako pt V, křídla a pár dalších, ale když jsi mi to měl dát - nedal jsi mi to, vysmál ses mi a dál nekomunikoval, jen se dál mně i Rodymu smál přes Niana. Po nějaký době, kdy jsem to nahlásil a začal to člen AT řešit, jsme zjistili, že jsi věci prodal nejen mně, ale i hráči MrUlrich, který nakonec souhlasil s tím, že si věci nějak rozdělíme. Všechno tohle doprovázela usilovná práce člena AT, jemuž jsem dost zavázan, kolik času nad takovou p***vinou musel strávit.

Co jsi provedl je ti úplně jedno, nezajímá tě to a určitě bys to udělal znova, kdybys tu možnost měl. Jediné co opravdu nechápu, proč si chceš zažádat o unban a proč chceš vůbec hrát. Takovou možnost by existence jako ty už neměla nikdy dostat, protože ty už se nezměníš.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#16
To má být žádost o UnBan? Ať už souhlasím či nesouhlasím s odbanováním mnohých, kteří jsou dnes na serveru, jejich žádost alespoň nějak vypadala... Za své chování na serveru bys měl mít žádost na úrovně Amnestie... Jednoznačně Proti

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#17
JenShawuenejde píše:
09 lis 2019 17:38
Shawue

Každý si zaslouží druhou šanci
Kdyby si každý měl zasloužit druhou šanci tak by za chvilku žádný Epes ani nebyl. Druhou šanci by si měl zasloužit člověk u kterého je aspoň malá šance že se změnil jako například že nastoupil na střední školu kde "dospěl" a i když těmto změnám moc nevěřím u nějakých lidí v tom vidím aspoň šanci ale tu si něco takového myslet je z mého pohledu marné. Jak psal Jack někdy se choval normálně a někdy se to nedalo snést a nevěřím tomu že až by ho někdy po UB přestal bavit Epes neudělal by to samé.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#18
Každý si zaslouží druhou šanci, ale taková verbež jako Ty, která okrádá lidí o reálné peníze fakt ne. Jako hráče na Epesu jsem Tě osobně neznal, ale Tvé chování na to, že se navzájem neznáme mi přijde celkem nepřijatelné a vůbec se ostatním nedivím, že Tě tu i za to chování nechtějí. Tyhle kecy mě neštvou ani nezastrašujou, ba naopak, baví mě, ale ne když někdo do toho tahá RL a pak už ani neodepíše.

Kdyby jsi ukradl někomu pitomou Silverii, tak bych ti i to pro dal. Ale krádež, kvůli které jsi vytvořil jinému hráči reálnou újmu, pro kterou musel vynaložit nějaký svůj osobní čas, aby získal dané peněžní prostředky a pak se mu zbaběle vysmíval , že jsi ho okradl? Ne, fakt toto není vůbec správné.

P R O T I

Re: [LinnyY1] Žádost o unban

#20
TheDarkness píše:
09 lis 2019 20:50
borko369 píše:
09 lis 2019 16:18
Pekne stručne napísaná žiadosť, neobkecávaš tam úplne blbosti čo poväčšine nikoho nezaujímajú, ako zvyknú niektorí. +1 Myslím si, že tebe tie 3 mesiace stačili na to, aby si sa poučil. +1 Dosť často si hľadal a nahlasoval bugy. +1

PRO
Taky děkuji <3
cron