Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [manoit] - Žádost o unban

#21
Fufen píše:
11 lis 2019 11:04
Pokoslav píše:
11 lis 2019 07:18
Žádost odfláknutá.
Myslím, že na UNban bys měl ještě počkat. To co jsi udělal bylo opravdu hnusné a podle mého si ještě UNban nezasloužíš. ;)
Zatím PROTI
Souhlas, počkej si ty 2 měsíce, napiš nějakou vhodnou a výstižnou žádost a myslím, že by si mohl mít slušnou šanci na unban. (Btw. Ta krádež by nebyla ani tak velký problém, ale to tvoje chování na fóru? Hnus..)

Re: [manoit] - Žádost o unban

#22
Ahoj,
manoit píše:hloupá opice
jsem rád, že sis podal žádost o UB a můžu ti sem hezky vecpat tvoje příkladné vystupování, kvůli kterému by sis rozhodně zasloužil UB.

K rozsahu žádosti - naprosto nedostačující délka, odfláknutá žádost. Na serveru ses choval vždycky strašně, provokativní hráč, kterej se vyžíval v tyranizování nováčků u pirátů, za což jsem jednou kvůli tobě dostal mute, protože jsem se ti snažil nepěknou cestou osvětlit, že to není úplně správná věc. Tvojí mrzkou existenci pak nenapadlo nic lepšího, než se mi smát. Dal jsem si tu práci a našel jsem to, kdybys náhodou zapomněl jak krásně se chováš.
[18:24:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] co nemuzes mluvit ohhhh
[18:24:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] to je mi tak lito
[18:24:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] jeeeej fuuuuuha
[18:24:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] to je ale blbecek


Taky ses docela vyžíval ve slovíčkaření a ochcávání všeho možnýho, jak jen to šlo, což se ti nakonec stalo osudným u těch křídel, kde jsi pak ještě našel tu drzost vytvořit na fóru vlákno s názvem "křivé obvinění" a za výkon v něm tě Chris odměnil i banem na fórum.

Ještě mi přijde, že ses nemohl naprosto vůbec poučit nebo si vůbec uvědomit, co jsi udělal špatně a co bys měl změnit. Doba, kterou sis "počkal" je fakt bídná.
manoit píše:Je mi líto, že si asi tak blbej, že ti to nedošlo ale v poho stává se

Proti

Re: [manoit] - Žádost o unban

#23
Jack_Ounes píše:
13 lis 2019 15:46
Ahoj,
manoit píše:hloupá opice
jsem rád, že sis podal žádost o UB a můžu ti sem hezky vecpat tvoje příkladné vystupování, kvůli kterému by sis rozhodně zasloužil UB.

K rozsahu žádosti - naprosto nedostačující délka, odfláknutá žádost. Na serveru ses choval vždycky strašně, provokativní hráč, kterej se vyžíval v tyranizování nováčků u pirátů, za což jsem jednou kvůli tobě dostal mute, protože jsem se ti snažil nepěknou cestou osvětlit, že to není úplně správná věc. Tvojí mrzkou existenci pak nenapadlo nic lepšího, než se mi smát. Dal jsem si tu práci a našel jsem to, kdybys náhodou zapomněl jak krásně se chováš.
[18:24:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] co nemuzes mluvit ohhhh
[18:24:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] to je mi tak lito
[18:24:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] jeeeej fuuuuuha
[18:24:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] to je ale blbecek


Taky ses docela vyžíval ve slovíčkaření a ochcávání všeho možnýho, jak jen to šlo, což se ti nakonec stalo osudným u těch křídel, kde jsi pak ještě našel tu drzost vytvořit na fóru vlákno s názvem "křivé obvinění" a za výkon v něm tě Chris odměnil i banem na fórum.

Ještě mi přijde, že ses nemohl naprosto vůbec poučit nebo si vůbec uvědomit, co jsi udělal špatně a co bys měl změnit. Doba, kterou sis "počkal" je fakt bídná.
manoit píše:Je mi líto, že si asi tak blbej, že ti to nedošlo ale v poho stává se

Proti
Velice si mě potěšil. Kdybych byl tak zlý jak povídáš tak si myslím, že by si stěžovalo víc lidí jediné co jsem přepískl byla ta věc na forum a za to jsem se omluvil a uznal jsem, že jsem udělal chybu takže nevím nemohu bohužel udělat víc rád bych to vše vrátil, ale nemohu každý den toho lituji a čekám kdy se dočkám dne kdy budu moct hrát na Epesu jelikož je to úžasný server a pro mě v mém srdci jediný server který jsem někdy hrál tak dlouho. A to co jsem ti psal, že jeeej fuuuuha to jsem ti psal aby si rozvíjel slovní zásobu protože každý snad ví, že si furt na vše odpovídal fůhá. Navíc si byl ty ten co dostal warn a myslím, že oprávněně je krásné, že si vystřihl naší hádku, kterou mimochodem si začal ty, ale v pohodě. :D Dále bych chtěl říct, že já nebyl ten kdo zabíjel nováčky a i kdybych je zabíjel co máš s tím za problém je to snad trestné ? kdyby bylo tak tam není PVP :D Jo a zapoměl jsem :D tohle si mi napsal a snažil si mě vyprovokovat Tak tam jde o to, že je to ubohej sráč, kterýho mlátí polštář když jde spát a jediný co umí je tohle. Srát a provokovat někoho, kdo má mute. Kdybych mu odpověděl, tak by musel navštívit psychiatra, chudák. Nechci tě nějak urazit ale tohle co si napsal ? jako rly napsal si to krásně aby to vypadalo jako, že já jsem ten zlej.

Re: [manoit] - Žádost o unban

#24
Srnka píše: Myslím, že bys sis měl ještě trochu dát na čas za 2 měsíce dát si UNban je celkem brzo :D Doporučuju ti počkat tak ještě 2 měsíce minimálně. I když přece žádost je odfláknutá, i jak ostatní říkají že se chováš na forum vulgárně neboli neslušně. Sám tě moc neznám a nechci aby byli ostatní na mně naštvaní, Za dalších 1-2 měsíců bych ti dal pro kdybys sis dal větší práci :-) se žádostí. Ale prozatím PROTI. :|
manoit píše:
11 lis 2019 16:48
Col píše:
11 lis 2019 10:18
Opravdu hodně slabá žádost :/. Pamatuji si, že jsi se mnohdy nechoval tak jak by jsi se chovat měl.. PROTI
Děkuji vážím si všech příspěvků.
Díky za příspěvek doufám, že až si budu dávat unban za 2 měsíce tak tě nezklamu.

Re: [manoit] - Žádost o unban

#25
manoit píše:
13 lis 2019 17:04
Navíc si byl ty ten co dostal warn a myslím, že oprávněně je krásné, že si vystřihl naší hádku, kterou mimochodem si začal ty, ale v pohodě. :D Dále bych chtěl říct, že já nebyl ten kdo zabíjel nováčky a i kdybych je zabíjel co máš s tím za problém je to snad trestné ? kdyby bylo tak tam není PVP :D
Neni to hádka, neměl jsem čas tam jít a dost mě štvalo, že tvojí jedinou zábavou v tu chvíli bylo spawnkillování nějakých bezbranných nováčků, kteří tam jen dělali quest. A ano, ty jsi zabíjel nováčky. Trestné to není, ale nepřijde mi fér zabíjet bezdůvodně někoho, kdo ti nic neudělal a jen dělá quest, když máš daleko větší levely na EPMMO a lepší věci. Kdyby sis vybral někoho na svojí úrovni, tak neřeknu ani slovo, ale ty sis vybral nováčky bez frakce, kteří jen plnili quest. A takový věci opravdu nikdo nedělá proto, aby ostatní potěšil nebo jim zlepšil herní požitek.

Jinak jsem psal -
Jack_Ounes píše:...protože jsem se ti snažil nepěknou cestou osvětlit, že to není úplně správná věc.
cron