Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][manoit] - Žádost o unban

#1
Zdravím všechny.
Na začátek by jsem se chtěl všem velice omluvit za své chováni hlavně phiwingsovi99 a ChrisoviC07 velice mě to mrzí.
Dále bych chtěl oznámit, že utekli 2 měsíce a velice mi chybí hraní na Epesu.

1) Za co jsi ban dostal ?
Krádež křídel

2) Popis situace:
Začalo to tak, že YouAreDEAD obešel ban přes můj účet a prodal mi část mého obchodu aby si mohl otevírat hlasovací bedny. Následně se přišlo na to, že hraje za můj účet a věci co mi prodal mi nemohl navrátit jelikož má ban. Chtěl jsem se pomstít a tak jsem vzal sad_chickenovi křídla, který má dočasně půjčené od YouAreDEADA.
Nic proti Sad_chickenovi jsem neměl a nechtěl jsem ho poškodit ani mu nic udělat chtěl jsem pouze vynahradit ztráty.
Chci ještě dodat Sad_chickenovi jsem se omluvil a řekl jsem mu jak mě to mrzí.

3) Datum a čas banu:
September 09, 2019, 14:23 (2 měsíce)

4)Druh banu:
Permaban

5)Proč si myslím, že bych měl dostat UB?
Uvědomil jsem si, že jsem udělal chybu a lituju jí kdybych vše mohl vrátit hned bych to udělal.
Myslím si, že by jsem si zasloužil druhou šanci jelikož jsem nikdy nic nebugoval či neduplikoval.

Re: [manoit] - Žádost o unban

#3
Žádost odfláknutá.
Myslím, že na UNban bys měl ještě počkat. To co jsi udělal bylo opravdu hnusné a podle mého si ještě UNban nezasloužíš. ;)
Zatím PROTI

Re: [manoit] - Žádost o unban

#6
Pokoslav píše:
11 lis 2019 07:18
Žádost odfláknutá.
Myslím, že na UNban bys měl ještě počkat. To co jsi udělal bylo opravdu hnusné a podle mého si ještě UNban nezasloužíš. ;)
Zatím PROTI
Souhlas, počkej si ty 2 měsíce, napiš nějakou vhodnou a výstižnou žádost a myslím, že by si mohl mít slušnou šanci na unban. (Btw. Ta krádež by nebyla ani tak velký problém, ale to tvoje chování na fóru? Hnus..)

Re: [manoit] - Žádost o unban

#9
Pokoslav píše:
11 lis 2019 07:18
Žádost odfláknutá.
Myslím, že na UNban bys měl ještě počkat. To co jsi udělal bylo opravdu hnusné a podle mého si ještě UNban nezasloužíš. ;)
Zatím PROTI
Díky za příspěvek cením.

Re: [manoit] - Žádost o unban

#10
Col píše:
11 lis 2019 10:18
Opravdu hodně slabá žádost :/. Pamatuji si, že jsi se mnohdy nechoval tak jak by jsi se chovat měl.. PROTI
Děkuji vážím si všech příspěvků.
cron