Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][borko369] Žiadosť o unban.

#1
Žiadosť v Slovenskom jazyku:

Takže zdravím všetkých Epesákov. Po dlhšej dobe som sa rozhodol, že si pokúsim požiadať o unban ... Viem o tom, že som na blackliste, ale pokúsim sa vás svojou žiadosťou presvedčiť, aby ste mi dali druhú šancu.

1) Za čo si ban dostal?
Duplikácia surovín.

2) Opis situácie.
Takže ako by som začal ... Stalo sa to už celkom dávno a počas toho sa v mojom živote udialo veľa vecí, a preto sa ospravedlňujem za prípadné nezrovnalosti. Na bug som prišiel, keď som si po nociach robil špeciálne elixíry... myslím že to bola čarosíla. Keď som tie elixíry spájal s jantárom tak sa to nejako zduplikovalo a z craftingu vypadlo viac jantaru, než malo. Prvýkrát som sa divil, čo sa stalo a myslel som si, že mám lagy a tak som to skúšal znova a znova, a ono to stále fungovalo. Nepamätám si koľko som toho naduplikoval (aj keď na tom nezáleží keďže AT začal trestať každú duplikáciu rovnako), ale určite toho nebolo toľko, aby to nejako poškodilo ekonomiku. Najlepšie to vystihuje toto video, ktoré som natočil (keď som to plánoval nahlásiť, ale dopadlo to tak, že som to nenahlásil) https://youtu.be/WVEqOnfRu3o. V ten deň na to prišiel aj hráč PAVLiTKO, keď som nepriamo na discorde povedal o tom bugu a on na to nejak prišiel. Ten to vďakabohu nahlásil a zabránil mi v tomto svinstve.

3) Dátum a čas banu.
12.03.2019 21:36

4) Druh banu.
Premanentný ban.

5) Uveď, prečo si myslíš, že si zaslúžiš unban.
Keďže už ubehla nejaká doba od môjho banu (presnejšie 8 mesiacov) tak si myslím, že je dobrý čas si pokúsiť požiadať o unban. Hranie na Epesi ma dosť bavilo. Hral som tam so svojou "crew" a spolu s ostatnými na serveri, hlavne s frakciou DarkGods, som zažil veľa zábavy a začína mi to chýbať. Na Epes som nezanevrel, ako väčšina ľudí, ktorí bugovali a tým zničili ekonomiku serveru. Snažil som sa ďalej radiť ostatným ľuďom, jak na forku, tak na DC Epesu. Zaujímal som sa o dianí na serveri a rád by som bol opäť jeho súčasťou. Pravdepodobne tu spomenieme aj moje správanie ktoré, ako s odstupom času viem, nebolo moc dobré, ale podľa môjho to nebolo nič, čo by sa dalo nazvať "mrvením komunity" (trest za chovanie som dostal naposledy 31.8.2018 a bol to 7-dňový ban). Už 2 mesiace chodím na strednú školu, ktorá moje správanie výrazne ovplyvnila (zaznelo to vo viacerých žiadostiach, ale u mňa to tak je). Tiež som sa začal venovať športom, kde sa odreagovávám a tým som oveľa viac pokojnejší. Na Epes by som si chcel znovu zahrať hlavne z dôvodu, že by som chcel stretnúť s mojími známými a tiež si zahrať s mojou "crew" na ktorú po odchode zo základnej školy už nemám moc čas. Príde mi, že moje histórie na Epes by vás moc nezaujímala, pretože som zo začiatku hrania nebral moc vážne (až po príchode do DG sa to zmenilo), a tak by som chcel ku koncu mojej žiadosti dodať ... Dúfam, že sa vám páčila a že vás zaujala natoľko a okrem iného spoločne s mojím pomáhaním na forku a na DC som vas presvedčil, aby ste mi dali pre a my si mohli opäť spoločne zahrať na Epesi.

Skúste sa prosím vyhnúť hádkam. Ďakujem. ;)

Borgo


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žádost v Českém jazyce:
Teda snaha o žiadosť v Českom jazyku.. :D

Takže zdravím všechny Epesáky. Po delší době jsem se rozhodl, že si pokusím zažádat o UnBan... Vím o tom, že jsem na Blacklistu, ale pokusím se vás svou žádostí přesvědčit, abyste mi dali druhou šanci.

1) Za co jsi ban dostal?
Duplikace surovin.

2) Popis situace.
Takže jak bych začal... Stalo se to už celkem dávno a během toho se v mém životě událo spoustu věcí, a proto se omlouvám za případné nesrovnalosti. Na bug jsem přišel, když jsem si po nocích dělal specialni elixiry... myslím že to byla čarosíla. Když jsem elixiry spojoval s jantarem, tak se to nějak zduplikovalo a z crafting tablu vypadlo více jantaru, než mělo. Poprvé jsem se divil, co se stalo a myslel jsem si, že mám lagy, a tak jsem to zkoušel znovu a znovu a ono to pořád fungovalo. Nepamatuji si, kolik jsem toho naduplikoval (i když na tom nezáleží protože AT začal trestat každou duplikaci stejně), ale určitě toho nebylo tolik, aby to nějak poškodilo ekonomiku. Nejlíp to vystihuje tohle video, které jsem natočil (když jsem to plánoval nahlásit, ale dopadlo to tak, že jsem to nenahlásil) https://youtu.be/WVEqOnfRu3o. V ten den na to přišel i hráč PAVLiTKO, když jsem se o tom nepřímo zmínil na discordu a on na to nějak přšiel. Ten to díky bohu nahlásil a zabránil mi v tomhle svinstvu.

3) Datum a čas banu
12.03.2019 21:36

4) Druh banu.
Permanentní ban.

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Jelikož už uběhla nějaká doba od mého banu (přesněji 8 měsíců), tak si myslím, že je dobrý čas si pokusit zažádat o unban. Hraní na Epesu me dost bavilo. Hral jsem tam se svoji "crew" a spolu s ostatními na serveru, hlavně s frakci DarkGods, jsem zažil hodně zábavy a začíná mi to chybět. Na Epes jsem nezanevřel, jako většina lidí, kteří bugovali a tím zničili ekonomiku serveru. Snažil jsem se dál radit ostatním lidem, jak na forku, tak na DC Epesu. Zajímal jsem se o dění na serveru a rád bych byl opět jeho součástí. Nejspíše zde zmínite i mé chování, které, jak s odstupem času vím, nebylo moc dobré, ale dle mého to nebylo nic, co by se dalo nazvat "mrvení komunity" (trest za chováni jsem dostal naposledy 31.8.2018 a byl to 7-denní ban). Již 2 měsíce chodím na střední školu, která mé chování výrazně ovlivnila (zaznělo to ve více žádostech, ale u mne to tak je). Taky jsem se začal věnovat sportům, kde se odreagovávám a tím jsem mnohem více klidnější. Na Epesu bych si chtěl znovu zahrát hlavně z důvodu, že bych chtěl potkat mé známé a taky si zahrát s moji "crew" na kterou po odchodu ze základní školy už nemám moc čas. Příjde mi, že moje historie na Epesu by vás moc nezajímala, protože jsem zezačátku hraní nebral moc vážně (až po příchodu do DG se to změnilo), a tak bych chtěl ke konci mé žádosti dodtt... Doufám, že se vám líbila a že vás zaujala natolik a mimo jiné společně s mým pomáhaním na forku a na DC jsem vas přesvědčil, abyste mi dali pro a my si mohli opět společně zahrát na Epesu.

Zkuste se prosím vyhnout hádkam. Děkuji. ;)

Borgo

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#2
Doufal jsem, že si podáš žádost o UB a jsem rád, že je konečně tady.
Osobně si myslím, že jsi nikdy nebyl fakt toxickej a nějak tupej člověk, ale uměl ses chovat i normálně a uvědomovat si, co děláš - což většina ostatních moc nedokáže. S přechodem na střední školu si myslim, že člověk zase o trochu víc dospěje, začne brát věci vážnějš a uvědomovat si zase o trochu víc možné dopady toho, co dělá. Od začátku si myslim, že tvůj záměr nebyl bugovat a ničit ekonomiku, to video z 5.3. (3 dny před banem) je jen další malej ukazatel toho, že jsi to asi opravdu nahlásit chtěl.
Co bych určitě považoval za další přilepšení je to, že jsi Epes nezačal trashtalkovat, jak je to sračka a už tam nepotřebuješ nikdy hrát (jako X jiných), ale naopak jsem opravdu viděl, jak se snažíš nováčkům, kteří hledali pomoc na discordu, odpovídat a radit jim.

Ať už u enemy, ally či neutral, rád bych tě zas viděl na serveru.
Pro

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#4
To že si tam dal českou verzi ti na délce žádosti nepřidá, navíc ani nechápu proč si to dělal, nemyslím si, že je tu nějaký člověk, který by nerozuměl té 1. části (pokud tu někdo takový je tak pardon)
Takže za mě osobně 2. část zbytečná.
Prohřešek jako takový si nemyslím že je hrozná, ale BL je BL a uvidíme jak se k tomu v AT postavíme.
Malé - máš za to, jak mě žádáš na discordu, kdy tvoje komunikace začíná "schval to", nejsem tvůj otrok a "čau" by taky neuškodilo :D (a není to jediný případ btw)

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#5
Boris, ty jsi prostě fella, potkal jsem tě na E2 na halloween eventu a od té doby potom furt na discordu či tak, sice mě fakt s r š sometimes ale mostly je s tebou fun a myslím si, že jsi na tom líp, idk co psát prostě dávám PRO.

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#6
taky jako jack jsem doufal že jednou napíšeš žádost o unban protože dříve si byl jeden z mála enemy se kterými jsem se bavil, za mě máš velké PRO a držím ti všechny palce aby si unban dostal (kladiváři drží spolu)

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#7
Plejmen píše:
14 lis 2019 17:59
To že si tam dal českou verzi ti na délce žádosti nepřidá, navíc ani nechápu proč si to dělal, nemyslím si, že je tu nějaký člověk, který by nerozuměl té 1. části (pokud tu někdo takový je tak pardon)
Takže za mě osobně 2. část zbytečná.
Prohřešek jako takový si nemyslím že je hrozná, ale BL je BL a uvidíme jak se k tomu v AT postavíme.
Malé - máš za to, jak mě žádáš na discordu, kdy tvoje komunikace začíná "schval to", nejsem tvůj otrok a "čau" by taky neuškodilo :D (a není to jediný případ btw)
Hej to som si myslel, že sa nájde niekto taký kto si bude myslieť že som tam dal 2 verzie preto, aby tá žiadosť vyzerala dlhšia, ale videl som že dosť Čechov z epesu nemusí Slovenčinu tak som tam dal pre istotu aj tú českú verziu.

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#8
Žádost v dostatečné délce, je vidět, že jsi si s ní dal celkem práci. ;)
Každopádně bugování jako bugování, tak to je, jak už kdysi zaznělo, pokud bys toto začal dělat se zlatem, apod., tak by to mohlo velice zamávat s celkovou ekonomikou serveru. Na Epesu jsi na mě kupodivu působil jako jeden z těch umírněnějších a byl jsi první, kdo mi pomohl nebo poradil, za což ti velice děkuji. Nemluvě o době, která od banu uplynula. Člověk se za tu dobu, i přes mnohé námitky některých, změní, proto bych ti dal ještě jednu šanci se dostat na server a budu věřit, že už nic podobného neuděláš.
Hodně štěstí na serveru. ;)
PRO

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#9
Už jen to, že si napsal žádost i česky dokazuje, jak moc se snažíš ten unban získat.
Plejmen píše: To že si tam dal českou verzi ti na délce žádosti nepřidá, navíc ani nechápu proč si to dělal, nemyslím si, že je tu nějaký člověk, který by nerozuměl té 1. části (pokud tu někdo takový je tak pardon)
Myslím že by se měla originalita ocenit. Narozdíl od jiných žádostí chtěl borko udělat něco nového, něco co lidi nadchne a za mě se mu to povedlo.

Byl si super kámoš a ja doufám že si opět spolu zahrajeme na serveru a věřím že ses dostatečně poučil. Navíc když k tomu přičteme to tvoje pomáhaní...
Ja jsem PRO

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#10
Ahoj, xd podle mě si to Boris nezaslouží... možná udělal nějaký prohřešky a byl někdy toxic... ale kdo ne? Hlavní důvod proč si to myslím je to že i když se s tebou tolik neznám, tak z vlastní zkušenosti vím že jsi byl podctivý hráč. Za dobu na serveru jsi si u mě vysloužil značný respekt. Dávám PRO