Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#14
josef04 píše:
14 lis 2019 20:13
borko byl si jednim z mých 1. enemy přátel a to zůstává doted a dávám ti rozhodně PRO a držím ti všechny prsty (navíc kladiváři drží spolu)
Všichni kladiváři ví, že meč stejně zvítězí.

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#18
První věc, kterou cením, že žádost není zbytečně dlouhá, vše je řečeno ve stručnosti bez jakýchkoliv obkeců, což mám rád.
Jako druhá věc, souhlasím s Plejem, že prohřešek to zas tak hrozný není.
A nakonec bych rád vyjádřil zde to, že i přesto, že jsme se na Epesu bavili jen pár týdnů, tak jsem si tě za tu chvíli neskutečně oblíbil a kvůli tobě jsem uvažoval o přestupu k enemy, kdoví, jak by to teď bylo, kdyby jsi nedostal blacklist.

Jo, a vyresetovaly se ti body, tak se můžeš začít učit klikat pomalu. :D
https://ctrlv.cz/bOuA

PRO

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#19
MarekD píše:
14 lis 2019 18:47
Už jen to, že si napsal žádost i česky dokazuje, jak moc se snažíš ten unban získat.
Plejmen píše: To že si tam dal českou verzi ti na délce žádosti nepřidá, navíc ani nechápu proč si to dělal, nemyslím si, že je tu nějaký člověk, který by nerozuměl té 1. části (pokud tu někdo takový je tak pardon)
Myslím že by se měla originalita ocenit. Narozdíl od jiných žádostí chtěl borko udělat něco nového, něco co lidi nadchne a za mě se mu to povedlo.
Souhlasím.
cron