Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#22
Na serveru s tebou byla sranda hlavně ve frakci DarkGods. Myslím si ,že sis počkal nějaký ten čas a mohl by si dostat druhou šanci. PRO #FreeBorgo
Naposledy upravil(a) Razing_ dne 16 lis 2019 11:25, celkem upraveno 1 x.

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#23
S tebou byla vždy sranda a neměl si problém pomoc někomu jako např. mně když si mi prodal drahokam země za 200K jen abych se konečně dočkal pt. V helmy. Už jen proto ti dávám to "bezcenné" PRO a spíše ti popřeju hodně štěstí aby ti to u AT vyšlo. Doufám že dostaneš svojí 2. šanci.

Re: [borko369] Žiadosť o unban.

#25
Podľa mňa autor tejto básnickej zbierky chcel dvojjazyčným uverejnením poukázať na to že vo svete je málo jazykov a Zem sa blíži k vyhynutiu kvôli globálnemu otepľovaniu a nadmernému užívaniu plastov, za čo mu patrí moje veľké PRO.

Boris je kamoš dajte mu UB
cron