Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Theseus - žádost o unban

#11
Rok je opravdu dlouhý čas, už jen za tu dobu se přikláním k pro. Žádost velmi dobrá, navíc si server nijak výrazně nepoškodil a sice jsi už druhou šanci dostal a jak se říká třetí je ta definitivní, jsem pro tu poslední šanci.
PRO

Re: Theseus - žádost o unban

#12
[/quote]
Říkat, že ten ban nemáš za duplikaci ale za využívání minecraft zákonů taky není přesný. Způsob, kterým jsi ty suroviny získával, se nedá nazvat zákony minecraftu když jsi "množil" prvek vytvořený pluginem. Berme toto slovíčkaření tak, že je to duplikace. Máš pravdu, úplně přesný pojem to není, ale do této kategorie spadá mnoho věcí, které nejsou čistě duplikací, ale něco dosti podobného které se tak nazývat klidně dá.. Nevím co si o tom myslet, když po takové době co máš ban i tak změkčuješ pojem duplikace.. Těmito řečmi možná někoho otočíš aby to zpochybnil taky, ale dost se mi tato odpověď jeví tak, že se snažíš zlehčovat svojí situaci tím, že část toho prostě odhodíš stranou. Asi bych po nějaký tý hodině kapituloval a pokorně příjmul slovo duplikace, nebo zneužití duplikačního bugu, ale asi se tím nebudem dál zaobírat..
[/quote]
S tímto absolutně souhlasím a úplně jsem to nemyslel jako výmluvu, ani zlehčování toho přestupku. Ban za to byl oprávněný, toho jsem si vědom. Díky za tak rozsáhlý a dobře popisující příspěvek. Lépe bych neobjasnil.

Re: Theseus - žádost o unban

#13
MarekD píše:
28 lis 2019 09:04
Čau,
Rok od banu je dlouhá doba, ale po tom, co jsi duplikoval i jantar a teď hacky, tak ti už moc nevěřím a fakt nevím jestli by si to neudělal zas... Přece jen, 2 šanci už si dostal a ani ne za 3 měsíce po UB si dostal ban znovu za skoro totožnou věc.
No každopádně tohle je žádost, takže žádám o unban a dávám své slovo, že nijak nehodlám nerespektovat pravidla serveru v žádném směru.
Své slovo si dal už minulou žádost a jak to dopadlo :roll: proti

Re: Theseus - žádost o unban

#14
Jack_Ounes píše:
28 lis 2019 12:27
Tak, první trest bylo takový bugování z části. Za to jsi dostal unban, takže bych to považoval za vyřešené a netahal to sem.

Druhý trest nejsou hacky a úplně ani bugování, je to chyba v minecraftu, kterou už na začátku Epesu 3 nahlašoval kaemon, ale nedá se to jakkoliv opravit.
Jestli je to pravda, jsem taktéž PRO.

Re: Theseus - žádost o unban

#15
Je mi líto, ale slovíčkařit o tom, jestli to byly hacky, nebo bugování nemá smysl.
2x jsi udělal skutečnosti závažného charakteru a jsi zařazen na blacklistu, na němž trváme :|
cron