Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Theseus - žádost o unban

#1
Ahoj všichni, je to už dlouho co jsem Vás všechny naposledy pozdravil, ale rád Vám znovu mávám pravicí. Je to už rok od té doby, co jsem byl zabanován a tak jsem si řekl, že to prostě zkusím a budu doufat. Předem děkuji, že to všechno přečtete a třeba nad tím budete i přemýšlet.

1) Za co jsi dostal ban?: hacky

2) Popis situace.
Nevím přesně den, ale logicky tipuji, že to bylo den před banem, tedy 25. listopadu jsem na serveru byl přes celou noc, jak to u tryhardů bývá a celou dobu jsem běhal po miningu a těžil.
No a dostáváme se k důvodu banu. Byl jsem zabanovan za x-ray, protože jsem přes noc natěžil nesmyslné množství surovin a to především skoro dva stacky krystalů. Jenže mohu upřímně říct, že hacky jsem opravdu nepoužil, což mě ještě nezprošťuje viny, jak dále vysvětlím.
Tolik krystalů jsem natěžil bugem. Nechci to tu úplně popisovat. Jestli to bude chtít AT popsat více podrobněji, tak v tom nemám problém. Každopádně si asi říkáte, proč jsem tedy nepožádal o přezkoumání a tím pádem nebýt zabanován za hacky. No jde o to, že vinu jsem měl stejně a vůbec jsem neměl chuť se jakkoliv hájit.

3) Datum a čas banu: 26. listopadu 2018 v 17:39

4) Druh banu: Permanentní ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban:
Bylo jedno sychravé odpoledne a já začal hrát na Epesu... Tak a teď vážně :D nebudu tady rozepisovat dojemné ságy, jak jsem začal hrát a jak mi to chybí, protože upřímně koho z vás by to zajímalo. Já si vlastně úplně nejsem jist, jestli si unban zasloužím, ale už uběhl rok od mého zabanování a mohu jen doufat, že takový postih je pro AT dostatečným důvodem, proč mi dát unban. Druhá věc je důvod, proč bych tam chtěl zas hrát. Chybí mi někteří lidé na Epesu, ať to jsou lidé z party, se kterými jsem se i mockrát setkal osobně a to jenom díky Epesu, tak i lidé z enemy frakce, se kterými jsme se od rána do večera hádali a handrkovali o úplných zbytečnostech, ale přesto to byla zábava. Přeci jen bez rivality by to bylo o ničem a občasná hádka v daných mezích je přeci jen zdravá a občerstvující :D. S plno lidmi jsem z Epesu v kontaktu do teď a i když si s nimi na serveru nezahraji, tak z toho co vypravují, že se na serveru všechno děje, mi to chybí ještě více. Také už jen to, že na serveru jsem hrál s mým bráchou sanpedrollem a užili jsme si strašnou zábavu ve společném hraní.
Rád vzpomínám na probděné noci s Snoopem, jak jsme všichni museli poslouchat Jackovi morální poznámky :D, učení pvp s Arkenem, taktické porady z Desem, večerní pokecy s Lemoušem a celkově zážitky s celou naší frakcí #Fallacy
Vím, že jsem byl dodatečně přidán na blacklist, ale chtěl bych jen zmínit, že to je za čin, za který jsem dostal unban a trochu mě zmátlo, proč jsem byl vůbec připsán. Hlavně nechci, aby to bylo pochopeno tak, že nějako nesouhlasím, nebo nějak osočuji AT. To rozhodně ne, k AT mám úctu už jen za to jakým způsobem vedou server a přeci jenom je to jen na jejich rozhodnutí.
Stydím se za to, že si mě lidé pamatují jako hackera/bugera a chtěl bych svojí reputaci napravit tím, že budu hrát fér vůči všem a třeba i nějak pozitivně přispěji k chodu tohoto serveru. Také se chci na konec ještě omluvit celému AT za vzniklé problémy a především hráčům, kteří ve většině případů musí vkládat mnoho práce a času do toho, aby získaly to co chtějí a já se to takhle pokusil obejít. Díky za přečtení žádosti a za každý ať už negativní či pozitivní komentář budu rád.

Zatím zdar Epesáci

Re: Theseus - žádost o unban

#2
Čau,
Rok od banu je dlouhá doba, ale po tom, co jsi duplikoval i jantar a teď hacky, tak ti už moc nevěřím a fakt nevím jestli by si to neudělal zas... Přece jen, 2 šanci už si dostal a ani ne za 3 měsíce po UB si dostal ban znovu za skoro totožnou věc.
No každopádně tohle je žádost, takže žádám o unban a dávám své slovo, že nijak nehodlám nerespektovat pravidla serveru v žádném směru.
Své slovo si dal už minulou žádost a jak to dopadlo :roll: proti

Re: Theseus - žádost o unban

#3
Tak, první trest bylo takový bugování z části. Za to jsi dostal unban, takže bych to považoval za vyřešené a netahal to sem.

Druhý trest nejsou hacky a úplně ani bugování, je to chyba v minecraftu, kterou už na začátku Epesu 3 nahlašoval kaemon, ale nedá se to jakkoliv opravit.

Podle mě bys neměl být na blacklistu, je to nesmysl.

Jinak jsen ani nečekal, že ještě zkusíš žádost o unban a že si vůbec najdeš čas. To co jsi popsal v žádosti ohledně staré Fallacy, jsou sice fajn vzpomínky, ale už je to spíš propadliště dějin. Ale jo, bylo to fajn a já si dovolím říct, že bez tvojí pomoci bych na Epesu asi ani nezačal hrát. Dotoval jsi mě jak EU naší Republiku a já jsem tě v podstatě pořád jen otravoval, že něco potřebuju. Dle mě jsi sociální cítící člověk, který neváhá někomu pomoct a tací jsou potřeba. Server jsi nikdy nijak víc nepoškodil. Poslední trest by se asi dal vyřešit a vysvětlit, kdybys to řešil hned, takže mi přijde škoda, že jsi to neřešil. Inu, doufám, že se ti to podaří teď.

Hodně štěstí.
Pro

Re: Theseus - žádost o unban

#5
Máš pravdu, udělal jsem víc chyb než jednu a nemohu po tobě chtít důvěru, ale to, že jsem neměl hacky je fakt a neberu to jako obhajobu, protože nezáleží jestli mi věříte, nebo ne. Zamítnutí unbanu budu respektovat jako rozhodnutí AT, ať už mi budete věřit, že jsem hacky neměl, nebo ne. Děkuji za odpověď Marku

Jacku... díky vážím si toho co jsi napsal a ano slyšel co se s Fallacy a všemi stalo...

Re: Theseus - žádost o unban

#6
Ahoj, díky super zábavě kterou jsme na serveru spolu zažili tě tam chci zpět... akorát si tě budu muset více hlídat :) každopádně to bez tebe nemá takové grády jako když jsme hráli společně... osobně si myslím že roční pauza ti určitě stačí... já vím že jsi hacky neměl.. ovšem to mi asi také nikdo neuvěří :D no ale je to fakt. Za mě velké PRO

Re: Theseus - žádost o unban

#7
Duplikoval jsi a za to jsi dostal další šanci. A pak si po ub ještě hackoval. Takže ban za hacky - za ně se ub nedává a navíc si na BL. Ve finále tu nemá cenu hlasovat, protože na ub nemáš žádné právo.
Ale pro efekt Proti

Re: Theseus - žádost o unban

#8
Za prvé první ban nebyl za duplikaci, ale za využití minecraft zákonů k získání cenných surovin a za druhé jsem hacky neměl, ale chápu nevěříš mi a nedivím se ti proč toto píšeš, každopádně díky za příspěvek wingsi

Re: Theseus - žádost o unban

#9
MarekD píše:
28 lis 2019 09:04
Čau,
Rok od banu je dlouhá doba, ale po tom, co jsi duplikoval i jantar a teď hacky, tak ti už moc nevěřím a fakt nevím jestli by si to neudělal zas... Přece jen, 2 šanci už si dostal a ani ne za 3 měsíce po UB si dostal ban znovu za skoro totožnou věc.
No každopádně tohle je žádost, takže žádám o unban a dávám své slovo, že nijak nehodlám nerespektovat pravidla serveru v žádném směru.
Své slovo si dal už minulou žádost a jak to dopadlo :roll: proti

Re: Theseus - žádost o unban

#10
Theseus píše:
29 lis 2019 16:23
Za prvé první ban nebyl za duplikaci, ale za využití minecraft zákonů k získání cenných surovin a za druhé jsem hacky neměl, ale chápu nevěříš mi a nedivím se ti proč toto píšeš, každopádně díky za příspěvek wingsi
Říkat, že ten ban nemáš za duplikaci ale za využívání minecraft zákonů taky není přesný. Způsob, kterým jsi ty suroviny získával, se nedá nazvat zákony minecraftu když jsi "množil" prvek vytvořený pluginem. Berme toto slovíčkaření tak, že je to duplikace. Máš pravdu, úplně přesný pojem to není, ale do této kategorie spadá mnoho věcí, které nejsou čistě duplikací, ale něco dosti podobného které se tak nazývat klidně dá.. Nevím co si o tom myslet, když po takové době co máš ban i tak změkčuješ pojem duplikace.. Těmito řečmi možná někoho otočíš aby to zpochybnil taky, ale dost se mi tato odpověď jeví tak, že se snažíš zlehčovat svojí situaci tím, že část toho prostě odhodíš stranou. Asi bych po nějaký tý hodině kapituloval a pokorně příjmul slovo duplikace, nebo zneužití duplikačního bugu, ale asi se tím nebudem dál zaobírat..

Ale zpět k tý duplikaci.
Chápu to tak, že 1. ban od Epese, za Bugovani ar_lozisek dne 07.05.2019 máš za první bugování ložisek, kdy ti byla udělena milost a 26.11.2019 2. ban od Plejmena za Hack Client, který nebyl za hack client, ale opětovné bugování ar_ložisek? Asi odlišný způsob, ale to je nepodstatné.
Sice nevím co se na tom lepšího změní, když akorát výraz Hack Client vyměníme za ještě horší výraz opětovná duplikace.

Jestli AT nechce zpochybňovat pojem Blacklist, tak je tato žádost a veškeré vyjadřování na ní asi bohůžel zbytečné. Sice ti fandim a pro unban jsem, ale další zpochybnění by mohlo dovést k tomu, že by se o unban mohlo hlásit pár mnohem horších živlů než jsi ty, kteří by se dovolávali na takovou manipulaci s členy blacklistu, když bylo jasně řečeno to, že kdo se na něj dostane, nedostane se ven. Pokud je situace kolem banu stále matoucí, možná by dalo dál odvolávat a zkoušet to dokud to nevýjde, ale to je běh trochu jinam.

I tak gl, za mě pro máš, třeba to výjde po takový době. Ale nevim no.
cron