Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Tuan_v2] Žádost o unban.

#1
Zdravím všechny,

jelikož pracuju z domova a Epes mám jako odreagovačku, která mě baví, tak mě mrzí, že mi nebylo umožněno nadále na tomto serveru hrát a s podáním této žádosti bych to chtěl napravit.

1) Za co jsi ban dostal?
Kauza černého trhu – „Zakazane obchodovani s hernimi predmety“; více zde

2) Popis situace
Jednoho dne jsem napsal hráči phiwings99, který po jeho desetidenním banu chtěl skončit na Epesu, zda-li by prodal jeho mrtvý set na II, přičemž neměl dodělané mrtvé kalhoty (chyběly mu na ně 3x démonický prach, +- 5x stack kamenů duší, 9x prášek z hlavonožce a pro jistotu vylepšovací svitek). Hráč chtěl prodat jeho věci přes službu PayPal, která je podobná jako Revolut etc., tedy jednoduše řečeno „internetové banky“. Jelikož v pravidlech bylo napsané, že se nesmí prodávat účty či jeho části za reálný zisk (měna), tak jsem si to nejdříve chtěl ověřit od helpera Vector_SVK, který mi řekl, že to povolené je. Tato odpověď mi avšak nestačila a proto jsem ještě napsal moderátorovi plejmen, aby mi to potvrdil přes discord. Plejmen konkrétně nevěděl, tak mi řekl, že mi to zjistí. Jelikož jsem to chtěl vědět co nejdříve, neboť jsem nedočkavý, tak jsem napsal samotnému Epesovi jak to teda je. Po dialogu s Epesem jsem ustanovil (podle toho co jsem tedy pochopil), že obchody typu: koupím od tebe Chimérský chestplate za Skin do CS:GO/€ na steam jsou povolené, podle čehož jsem taktéž postupoval. Dokavaď ti to nebudu muset poslat na BÚ, PayPal, etc., tak je to povolené, jsem si říkal. Obchod jsme tedy s hráčem phiwings99 vyřešili přes steam peněženku na platformě Steam, kdy jsem počítal s tím, že to není takový problém. A co tak vím, tak tu byly v minulosti mnohem větší věci, které se neřeší (?).

Po ranním Tutulahovi, kdy mi padla bugnutá Morová kosa, jsem chtěl důvod, proč/jak je možné, že tato kosa vůbec padla. Napsal jsem tedy Epesovi s tím, že jsem to dal i na fórum (po doporučení moderátorů klimki_ a plejmen). Epes mi odpověděl a taktéž mi řekl, že se dozvěděl, že proběhl náš obchod. Já jsem ho potvrdil s tím, že dle mého jsme ani jeden z nás pravidla neporušili. Cituji slova Epese:
„Jako je to něco co spíše tolerujeme, ale stejně to není dobré moc pokoušet obzvlášť za vysoké částky a nebo časté.“
Kdo ví o jakou částku šlo, ten ví (i když teda moc lidí o ní nevědělo a každý se chytl jen té nejvíce kontroverzní, té požadované =/= finální). Mně to jako vysoká částka moc nepřišla, ale každý to máme jinak, je to věc subjektivní, protože je na Epesu přeci jen spousta lidí, co ještě ani nevydělává. Každý bere hodnotu peněz trošku v jiném měřítku. Ale že časté, to možné je. To je jak mikrotransakce, kdy se to furt akorát sčítá.

Konkrétní věci, za které jsem byl trestaný: Hieřina odveta II, Úsvit vládců, Mrtvý chestplate II, Mrtvé boty II, 17x démonický prach, +- 5x stack kamenů duší, 1x drahokam země, 1x přášek z hlavonožce a 1x návod na Mrtvé leggy. Myslel jsem si, že mi budou zabanované jen tyto věci, které jsem koupil, podle toho co jsem si psal s Epesem, ale nakonec mi byla do inventáře přidána i moje Pt V Ledopřilba +4.

3) Datum a čas banu (najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4821)

24. října 2019, 17:42; přesný čas zabanování byl v 19:42 viz:
[19:42:24] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] Damy a panove netesi me to... ale bohuzel tu mame vyvrcholeni, nekolik dni resene kauzy :/
[19:42:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] Epes zabanoval Tuan_v2 z duvodu 'Zakazane obchodovani s hernimi predmety'

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permanentní ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
5.1. Začal jsem na E3 hrát někdy na začátku července minulého roku s kamarády, kteří hráli chvíli na E2, takže už víceméně věděli, co od mají serveru čekat. Já jsem Epes do té chvíle neznal. Na E3 z nás čtyřech jsem zůstal hrát do této chvíle už jen já. Hráli jsme sami za sebe, bez frakce a užívali si hru sami, dokaď jsme nezjistili, že to takhle dlouhodobě fungovat nebude. Z ničeho nic mě jednoho dne na Epesu zhruba ve dvě ráno oslovil ArkenThas, zda-li bych nechtěl do frakce WarChiefs. 7. srpna jsme se připojili k této frakci, kde jsem poznal pár fajn lidí, se kterýma bych chtěl hrát nadále.

5.2. Myslím si, že jsem se za celou mojí (sice krátkou) historii choval jako slušný hráč a snažil se jít i v chatu příkladem, i když se to „málo kdy“ nepodařilo. I pod urážlivým/provokativním útokem jsem se snažil zachovat chladnou hlavu a ignorovat/bez urážky odrazit útok na mojí osobu (př. „jsi no-lifer, být na Epesu 16hodin“; „asi máš smutný život“ – „jsem no-lifer bez kamarádů“; „jj“).

Na konec bych se chtěl omluvit celému AT a hlavně tedy Epesovi za porušení pravidel mou chybou, tedy nedostatek přesných informaci, že se tato kauza musela vůbec řešit (a nepřímé poškození, pokud si to takhle bere, i když to nebylo účelem) a zbytečná ztráta času, který se mohl využít urgováním tehdejšího Halloween eventu.

----

Prosím Vás všechny, zdržte se různých hádek a frakčních neshod. Já jsem já, ne frakce WarChiefs. Už (asi) 3 týdny nejsem v kontaktu s nikým z Epesu (kromě pár lidí, viz 5.1.) a ani na žádném frakčním Discord serveru.

Děkuji za dočtení mé žádosti o unban.

Tuan / Tuan_v2 (IGN)

Re: [Tuan_v2] Žádost o unban.

#3
V hre pohodový hráč, prípadné urážky si riešil s chladnou hlavou. Osobne si na mňa pôsobil ako jeden z najvyspelejších hráčov z celého Epesu. Doba síce nie je až taká dlhá, ale aj tak verím, že sa ti unban AT povolí. Za mňa jasné PRO!

Re: [Tuan_v2] Žádost o unban.

#5
V pohodě hráč, u kterého jsem si nějakého závažnějších prohřešků vůči slušnému chování nevšimnul. Upřímně za mě tento obchod nebyl zase tak příšerným prohřeškem. (samozřejmě je to věc názoru)
Jsem PRO

Re: [Tuan_v2] Žádost o unban.

#7
Nemám rád tyhle p2w hráče,.. o čem pak ta hra je? Každopádně - Pokud vím, nesmí se obchodovat s předměty s REÁLNÝM ZISKEM.. ten tu nikde nevidím, takže důvod banu?
Nějaký hlasování pro/proti tady nemá vůbec žádnou váhu, to se ani nemusíte snažit. S tebou jsem se začal víc bavit až po banu, usoudil jsem, že to máš v tý tvojí vypatlaný hlavě asi ok.

Re: [Tuan_v2] Žádost o unban.

#8
Díky kluci za kladnou odezvu.
CzechMinerCZ píše:
17 pro 2019 22:29
důvod banu?
Well, jelikož to nikdo u nikoho jiného neřešil a to tu byly na E3 větší věci, tak si na to každý může udělat názor sám. Ten můj však zná už hodně lidí.

Re: [Tuan_v2] Žádost o unban.

#9
CzechMinerCZ píše:vypatlaný hlavě
Přesně tak, souhlasím s těmito 2 slovy.

Tuan představuje absolutní brain level špičku Epesu. Žádný Epesák není chytřejší než on, nikdo v jeho frakci není chytřejší než on, nikdo z cz/sk scény kostiček není chytřejší než on. Jeho pomník je tak velký, že ten velkej panelák v dubaji je oproti němu pomník novorozence nebo niana.

S inteligencí se rodíme. Je nám dána geneticky a to, co dostaneme jako dar, nemůžeme ovlivnit (kromě úrazem mozku). Je to určitá predispozice, která předurčuje, čeho můžeme dosáhnout, kdybychom chtěli. Tuan je ovšem vyjímka. On a jeho inteligence je tak velká, že součet Epesáků se na míle daleko přiblíží odmocnině jeho inteligence. On dosáhne všeho čeho si zavane, nemusí chtít. Čím to je? To neví ani nian.

Soudit Tuana nemůžete, nemáte na to právo. Může opice soudit člověka? Jistě že nemůže. Irelevantní negativní názory nevyspělé menšiny jsou odsouzeníhodné, neměli by jsme se jimi zabývat, natož na ně jakkoliv odpovídat. Cožpak bůh odpovídá na otázky modlících? Kdo jsou, aby mohli vůbec otevřít ústa? Nikdo nejsou, dočista nikdo. Odpovídání znamená akorát to, že v jejich očích sestupujete z těch pomyslných schodů nadřazenosti a těší se vašeho zájmu, ale to je chyba.

Jsi ale pro Tuana? Tak to je tvůj názor vítaný a můžeš se těšit odpovědi, ba dokonce vlídnosti Tuana. Na pomyslných schodech nadřazenosti sice moc nevystoupáš, ale objevíš se mezi skupinou kde mají tyto pomyslné schody úplně jiný význam.

Pro

Re: [Tuan_v2] Žádost o unban.

#10
Judari helvetet píše:
18 pro 2019 16:40
CzechMinerCZ píše:vypatlaný hlavě
Přesně tak, souhlasím s těmito 2 slovy.

Tuan představuje absolutní brain level špičku Epesu. Žádný Epesák není chytřejší než on, nikdo v jeho frakci není chytřejší než on, nikdo z cz/sk scény kostiček není chytřejší než on. Jeho pomník je tak velký, že ten velkej panelák v dubaji je oproti němu pomník novorozence nebo niana.

S inteligencí se rodíme. Je nám dána geneticky a to, co dostaneme jako dar, nemůžeme ovlivnit (kromě úrazem mozku). Je to určitá predispozice, která předurčuje, čeho můžeme dosáhnout, kdybychom chtěli. Tuan je ovšem vyjímka. On a jeho inteligence je tak velká, že součet Epesáků se na míle daleko přiblíží odmocnině jeho inteligence. On dosáhne všeho čeho si zavane, nemusí chtít. Čím to je? To neví ani nian.

Soudit Tuana nemůžete, nemáte na to právo. Může opice soudit člověka? Jistě že nemůže. Irelevantní negativní názory nevyspělé menšiny jsou odsouzeníhodné, neměli by jsme se jimi zabývat, natož na ně jakkoliv odpovídat. Cožpak bůh odpovídá na otázky modlících? Kdo jsou, aby mohli vůbec otevřít ústa? Nikdo nejsou, dočista nikdo. Odpovídání znamená akorát to, že v jejich očích sestupujete z těch pomyslných schodů nadřazenosti a těší se vašeho zájmu, ale to je chyba.

Jsi ale pro Tuana? Tak to je tvůj názor vítaný a můžeš se těšit odpovědi, ba dokonce vlídnosti Tuana. Na pomyslných schodech nadřazenosti sice moc nevystoupáš, ale objevíš se mezi skupinou kde mají tyto pomyslné schody úplně jiný význam.

Pro
Skvěle řečeno, pane Judari. Nemám co dodat.
cron